back to search

Players for team: Referee

Year Competition Name First Name
1910 Ireland - England Cullis W H
1911 Ireland - England Kimber W
1912 International Tourn London Kimber Wilfred
1913 International Tourn London Meadows S J
1914 International Tourn London Leighton Fred
1914 International Tourn London Burton
1914 International Tourn London Kimber Wilfred
1921 Victory Cup Brevett Harry
1923 England - Montreux (london) Brevett Harry
1923 Nations Cup Nini Angelo
1923 Regional De Lisboa Mascarenhas De Meneses Antonio
1924 Nations Cup Kaenel
1924 Nations Cup Nini Angelo
1924 Nations Cup Mayer Alfred
1924 Regional De Lisboa Soutelinho Jose Manuel
1924 Regional De Lisboa Lopes Albano
1925 Regional De Lisboa Araujo Luis
1925 Regional De Lisboa Monteiro Joao
1925 Regional De Lisboa Ferreira Angelo
1925 Regional De Lisboa Cunha Carlos
1926 European Championship Brevett Harry
1927 Victory Cup Kimber W W
1928 Victory Cup East Fred
1929 European Championship Mayer Albert
1929 European Championship Baly
1929 European Championship Williams
1929 Victory Cup Brewett Harry
1931 Challenge Cup Brevett Harry
1931 European Championship Lemos Vitor
1931 Regional De Lisboa Ferreira Cesar
1932 Challenge Cup Baly M C
1933 Challenge Cup Kimber Wilfred
1933 Torneio De Iniciacao Costa Gaudencio
1933 Torneio De Iniciacao Silva Hipolito
1934 Challenge Cup Brevett Harry
1934 Regional De Lisboa Silva Heliodoro
1934 Regional De Lisboa Rombert Americo
1934 Regional De Lisboa Sumares Jose Goncalves
1934 Regional De Lisboa Cunha Carlos
1934 Regional De Lisboa Lemos Vitor
1934 Regional De Lisboa Costa Gaudencio
1934 Regional De Lisboa Soto Maior
1934 Regional De Lisboa Silva Heliodoro
1934 Regional De Lisboa Ferreira Alfredo
1934 Regional De Lisboa Melo Joao
1935 Challenge Cup Brevett Harry
1936 Challenge Cup Williams H
1936 Championnat Du Nord Planquette A
1936 Regional De Lisboa Evaristo Jorge
1936 Regional De Lisboa Silva Heliodoro
1936 Regional De Lisboa Rombert Americo
1936 Regional De Lisboa Denis Ferreira Ernesto
1936 Regional De Lisboa Magalhaes Germano
1936 Regional De Lisboa Costa Gaudencio
1936 Regional De Lisboa Aquino Luis
1936 Regional De Lisboa Adriao Fernando Pinto
1936 World Championship Renkewitz Fred
1936 World Championship Mayer Otto
1936 World Championship Steuffert
1936 World Championship Knott
1936 World Championship De Filippi Enrico
1937 Challenge Cup Ellis A H
1937 European Championship Rogers
1937 Regional De Lisboa Ferreira Alberto
1937 Regional De Lisboa Magalhaes Germano
1937 Regional De Lisboa Sousa Jose Eugenio
1937 Regional De Lisboa Melo Joao De
1937 Regional De Lisboa Prazeres Jose
1937 Regional De Lisboa Lemos Vitor
1937 Regional De Lisboa Lopes Alvaro Simoes
1938 A Serafini
1938 A Mutti Vittorio
1938 Challenge Cup Annand Bernard
1938 Nations Cup Nini Angelo
1938 Nations Cup Bornand Ernest
1938 Nations Cup Saumabere
1938 Nations Cup Balavoine
1938 Nations Cup Mutti Vittorio
1938 Nations Cup De Filippi Enrico
1938 Nations Cup Seuffert H
1938 Regional De Lisboa Costa Leonel
1938 Regional De Lisboa Melo Joao
1938 Regional De Lisboa Magalhaes Germano
1938 Regional De Lisboa Adriao Fernando Pinto
1938 Regional De Lisboa Ferreira Francisco
1938 Regional De Lisboa Godinho Miguel
1938 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1939 Challenge Cup Southam G E
1939 Regional De Lisboa Magalhaes Germano
1939 Regional De Lisboa Rombert Americo
1939 Regional De Lisboa Prazeres Jose
1939 Regional De Lisboa Silva Heliodoro
1939 Regional De Lisboa Costa Leonel
1939 Regional De Lisboa Gomes Artur
1939 Regional De Lisboa Dias Raul Augusto
1939 Regional De Lisboa Rosa Carlos
1939 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1939 Regional De Lisboa Godinho Miguel
1939 Regional De Lisboa Melo Joao
1939 World Championship Balavoine
1939 World Championship Allen
1939 World Championship Rombert Americo
1939 World Championship Lemos Victor
1939 World Championship Soffle A
1939 World Championship Mutti Vittorio
1940 1a Divisao Magalhaes Germano
1940 1a Divisao Ramos Silva Domingos
1940 Campeonato De Catalunya Lacarcel Andres
1940 Campeonato De Catalunya Villar
1940 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1940 Regional De Lisboa Ferreira Gomes Artur
1940 Regional De Lisboa Oliveira Demosthenes De
1940 Regional De Lisboa Paiva Diamantino
1940 Regional De Lisboa Ramos Silva Domingos
1940 Regional De Lisboa Ramos Filipe
1940 Regional De Lisboa Magalhaes Germano
1940 Regional De Lisboa Silva Heliodoro
1940 Regional De Lisboa Melo Joao Augusto
1940 Regional De Lisboa Costa Leonel
1940 Regional De Lisboa Correia Manuel
1940 Regional De Lisboa Dias Raul
1940 Regional De Lisboa Allen Do Vale Rui
1941 1a Divisao Martins Correia Antonio
1941 1a Divisao Pereira Virginio
1941 1a Divisao Magalhaes Germano
1941 1a Divisao Costa Leonel
1941 1a Divisao Figueiredo Jose
1941 A Michetti F
1941 A Valentini
1941 A Naccari
1941 I Lisboa - Porto Gomes Artur
1941 Regional De Lisboa Paiva Diamantino
1941 Regional De Lisboa Ramos Silva Domingos
1941 Regional De Lisboa Melo Joao
1941 Regional De Lisboa Correia Manuel
1941 Regional De Lisboa Oliveira Demosthenes De
1941 Regional De Lisboa Gomes Artur
1941 Regional De Lisboa Esteves Henrique
1942 A Michetti F
1942 A Scodalupi
1942 A Roberto
1942 A Falcieri
1942 A Piovani
1942 A Marchi
1942 A Mutti Vittorio
1942 Iii Lisboa - Porto Ramos E Silva
1942 Iv Porto - Lisboa Figueiredo Jose
1942 Regional De Lisboa Lima Simoes
1942 Regional De Lisboa Adriao Fernando Pinto
1942 Regional De Lisboa Ramos E Silva
1942 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1942 Regional De Lisboa Oliveira Demosthenes De
1942 Regional De Lisboa Eugenio Jose
1942 Regional De Lisboa Costa Gaudencio
1942 Regional De Lisboa Melo Joao
1942 Regional Do Porto Viana Luiz
1942 Regional Do Porto Monteiro Julio
1942 Regional Do Porto Pereira Virginio
1942 Regional Do Porto Lapa Jose
1942 Regional Do Porto Pinto Candido
1943 1a Divisao Vilella Joao
1943 1a Divisao Oliveira Brandao Antonio
1943 1a Divisao Pereira Virginio
1943 1a Divisao Santiago Abel
1943 1a Divisao Martins Correia Antonio
1943 1a Divisao Baptista De Sousa Jose
1943 Campeonato De Catalunya Lacambra Pellicer Jose Manuel
1943 Campeonato De Catalunya Moragas Pons Miguel
1943 Campeonato De Catalunya Vidiella Joaquin
1943 Campeonato De Catalunya Frey William
1943 Campeonato De Catalunya Quingles Ernesto
1943 Campeonato De Catalunya Grautmoner Joaquin
1943 Campeonato De Catalunya Riera Segarra Enrique
1943 Campeonato De Catalunya Lacarcel Andres
1943 Campeonato De Catalunya Vilella Ballesteros Mateo
1943 Campeonato De Catalunya Rustullet Juan
1943 Campeonato De Catalunya Bonastre Jose
1944 1a Divisao Faria Jose
1944 1a Divisao Melo Joao
1944 1a Divisao Goulao Mario
1944 Campeonato De Catalunya Lacambra Pellicer Jose Manuel
1944 Campeonato De Catalunya Frey ?
1944 Campeonato De Catalunya Aymerich ?
1944 Campeonato De Catalunya Cinca ?
1944 Campeonato De Catalunya Riera Segarra Enrique
1944 Campeonato De Catalunya Pallares ?
1944 Campeonato De Catalunya Graumonet ?
1944 Campeonato De Catalunya Beltri ?
1944 Campeonato De Catalunya Solanes ?
1944 Campeonato De Catalunya Pascual ?
1944 Campeonato De Catalunya Massana ?
1944 Campeonato De Catalunya Mil ?
1944 Campeonato De Catalunya Ibanez Antonio
1944 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1944 Campeonato Nacional De Espana Moragas Pons Miguel
1944 Campeonato Nacional De Espana Pallares ?
1944 Campeonato Nacional De Espana Ibanez Antonio
1944 Campeonato Nacional De Espana Riera Segarra Enrique
1944 Regional De Lisboa Melo Joao De
1944 Regional De Lisboa Correia Manuel
1944 Regional De Lisboa Bernardino Antonio
1944 Regional De Lisboa Pereira Virginio
1944 Regional De Lisboa Resende Jaime
1944 Regional De Lisboa Gomes Artur
1944 Regional De Lisboa Peyssoneau Frederico
1944 Regional De Lisboa Monteiro Raul
1944 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1944 Regional De Lisboa Goulao Mario
1944 Regional De Lisboa Sousa Jose Eugenio De
1945 Campeonato De Catalunya Beltri
1945 Campeonato De Catalunya Ibanez Antonio
1945 Campeonato De Catalunya Riera Segarra Enrique
1945 Campeonato De Catalunya Pascual ?
1945 Campeonato De Catalunya Lopez
1945 Campeonato De Catalunya Pardo
1945 Campeonato De Catalunya Lacambra Pellicer Jose Manuel
1945 Campeonato Nacional De Espana Riera Segarra Enrique
1945 Campeonato Nacional De Espana Valero
1945 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1945 Ii Norte - Sul Pereira Virginio
1945 Portugal-switzerland Martins Correia Antonio
1945 Regional De Lisboa Correia Manuel
1945 Regional De Lisboa Goulao Mario
1945 Regional De Lisboa Melo Joao De
1945 Regional De Lisboa Pereira Verginio
1945 Regional De Lisboa Paiva Diamantino
1945 Regional De Lisboa Resende Jaime
1945 Regional De Lisboa Costa Leonel
1946 1a Divisao Rendeiro Jose
1946 1a Divisao Veloso Mario
1946 1a Divisao Martins Correia Antonio
1946 1a Divisao Goncalves Joao
1946 1a Divisao Melo Joao De
1946 Campeonato De Catalunya Ibanez Antonio
1946 Campeonato De Catalunya Bases
1946 Campeonato De Catalunya Lopez
1946 Campeonato De Catalunya Pardo
1946 Campeonato De Catalunya Pascual ?
1946 Campeonato De Catalunya Lacambra Pellicer Jose Manuel
1946 Campeonato De Catalunya Solanes
1946 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1946 Regional De Lisboa Melo Joao De
1946 Regional De Lisboa Paco Domingos Do
1946 Regional De Lisboa Correia Manuel
1946 Regional De Lisboa Peyssoneau Frederico
1946 Regional De Lisboa Rombert Americo
1946 Regional De Lisboa Ramos Silva Domingos
1946 Regional De Lisboa Monteiro Raul
1946 Regional De Lisboa Gomes Artur
1946 Regional De Lisboa Rezende Jaime
1947 1a Divisao Martins Correia Antonio
1947 1a Divisao Pereira Virginio
1947 1a Divisao Ruela Jose
1947 1a Divisao Almeida Joaquim De
1947 1a Divisao Rezende Jaime
1947 1a Divisao Alves Antonio Joaquim
1947 Campeonato De Catalunya Bonastre
1947 Campeonato De Catalunya Ibanez Antonio
1947 Campeonato De Catalunya Lacambra Pellicer Jose Manuel
1947 Campeonato De Catalunya Pardo
1947 Campeonato Nacional De Espana Ibanez Antonio
1947 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1947 Campeonato Nacional De Espana Pardo
1947 Challenge Cup Barling Fred
1947 Iii Norte - Sul Martins Correia Antonio
1947 Iv Norte - Sul Veloso Armando
1947 Nacional De Juniores Martins Correia Antonio
1947 Nations Cup Kirschmann Arnold
1947 Nations Cup Kammer Walter
1947 Nations Cup Bloch Louis
1947 Nations Cup Martinetti Camille
1947 Nations Cup Gervaz Pierre
1947 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1947 Regional De Lisboa Melo Joao De
1947 Regional De Lisboa Alves Joaquim
1947 Regional De Lisboa Rombert Americo
1947 Regional De Lisboa Ramos Silva Domingos
1947 Regional De Lisboa Virgilio Alfredo
1947 Regional Do Porto Viana Rodrigo
1947 Regional Do Porto Romao Santos
1947 Regional Do Porto Soares Laurentino
1947 Regional Do Porto Figueiredo Jose
1947 Regional Do Porto Goncalves Abel
1947 Regional Do Porto Veloso Armando
1947 Regional Do Porto Ruela Jose
1947 World Championship Jongbloedt A
1947 World Championship Martins Correia Antonio
1947 World Championship Melo Joao De
1947 World Championship Ramos Silva Domingos
1947 World Championship Moragas Pons Miguel
1947 World Championship Saumabere
1947 World Championship Mutti Vittorio
1947 World Championship De Filippi Enrico
1947 World Championship Bloch Louis
1947 World Championship Kirschmann Arnold
1948 1a Divisao Figueiredo Jose
1948 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1948 1a Divisao Resende Jaime
1948 1a Divisao Santos Romao
1948 1a Divisao Correia Manuel
1948 1a Divisao Martins Correia Antonio
1948 1a Divisao Soares Laurentino
1948 1a Divisao Santiago Abel
1948 1a Divisao Rezende Jaime
1948 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1948 Campeonato Nacional De Espana Millan
1948 Catalunya - Porto Lacambra Pellicer Jose Manuel
1948 Challenge Cup Pitt Thomas
1948 Lisboa - Antwerp Melo Joao De
1948 Portugal - Belgica Correia Martins
1948 Regional De Lisboa Peyssoneau Frederico
1948 Regional De Lisboa Sousa Gomes
1948 Regional De Lisboa Sansarrao Jaime
1948 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1948 Regional De Lisboa Magalhaes Germano
1948 Regional De Lisboa Alves Joaquim
1948 Spain - Portugal Ibanez Antonio
1948 V Norte - Sul Santos Romao
1948 Vi Norte - Sul Peyssoneau Frederico
1948 World Championship Beastall Cyril
1948 World Championship Mutti Vittorio
1948 World Championship Bown Edward W
1949 1a Divisao Soares Laurentino
1949 1a Divisao Henriques Manuel
1949 1a Divisao Correia Manuel
1949 1a Divisao Fernandes Antonio Joaquim
1949 1a Divisao Fernandes Hilario
1949 1a Divisao Veloso Armando
1949 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1949 A Magnani
1949 Campeonato De Catalunya Lacambra Pellicer Jose Manuel
1949 Campeonato De Catalunya Ibanez
1949 Campeonato De Catalunya Millan Referee
1949 Campeonato De Catalunya Bonastre Referee
1949 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1949 Campeonato Nacional De Espana Ibanez Antonio
1949 Campeonato Nacional De Espana Moragas Pons Miguel
1949 Campeonato Nacional De Espana Bonastre
1949 Campeonato Nacional De Espana Alvarez Corriols Manuel
1949 Challenge Cup Annand Bernard
1949 Nations Cup Kirschmann Arnold
1949 Nations Cup Kammer Walter
1949 Nations Cup Martinetti Camille
1949 Nations Cup Bloch Louis
1949 Regional De Lisboa Dyson Artur
1949 Regional De Lisboa Henriques Manuel
1949 Regional De Lisboa Peyssoneau Frederico
1949 Regional De Lisboa Martins Correia Antonio
1949 Regional De Lisboa Dias Raul
1949 Regional De Lisboa Alves Antonio Joaquim
1949 Regional De Lisboa Correia Manuel
1949 Regional Do Norte Trindade Horacio
1949 Regional Do Norte Soares Laurentino
1949 Regional Do Norte Fernando Hilario
1949 Regional Do Norte Ribeiro Joaquim
1949 Regional Do Norte Pimenta Jaime
1949 Regional Do Norte Couto Alberto
1949 Regional Do Norte - 2a Divisao Trindade Horacio
1949 Regional Do Norte - 2a Divisao Machado Antonio
1949 Regional Do Norte - 2a Divisao Soares Laurentino
1949 Regional Do Norte - 2a Divisao Fernando Hilario
1949 Torneio Internacional De Lisboa Alvarez Corriols Manuel
1949 Torneio Internacional De Lisboa Bown Edward W
1949 Torneio Internacional De Lisboa Martins Correia Antonio
1949 Torneio Internacional De Lisboa Peyssoneau Frederico
1949 Vii Norte - Sul Peyssoneau Frederico
1949 Viii Norte - Sul Soares Laurentino
1949 World Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1949 World Championship Legendre Marcel
1949 World Championship Saumabere
1949 World Championship Fettler Camille
1949 World Championship Vallance J
1949 World Championship Naccari Primo
1949 World Championship Jongbloedt A
1949 World Championship Mutti Vittorio
1949 World Championship Peyssoneau Frederico
1949 World Championship Rombert Americo
1949 World Championship Martins Correia Antonio
1949 World Championship Gervaz Pierre
1950 1a Divisao Ramos Silva Domingos
1950 1a Divisao Henriques Manuel
1950 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1950 1a Divisao Sa Couto Orlando
1950 1a Divisao Ramos Silva Domingos
1950 1a Divisao Couto Alberto
1950 1a Divisao Dyson Artur
1950 1a Divisao Rosas Antonio
1950 Campeonato Nacional De Espana Ventin
1950 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1950 Challenge Cup Bradshaw
1950 Ix Norte - Sul Soares Laurentino
1950 Nations Cup Veloso Armando
1950 Nations Cup Ramos Silva Domingos
1950 Nations Cup Bloch Louis
1950 Nations Cup Kammer Walter
1950 Nations Cup Walker Adolph
1950 Nations Cup Chillet
1950 Nations Cup Smallridge
1950 Nations Cup Martinetti Camille
1950 Regional Do Norte Coutinho Jose Henriques
1950 Regional Do Norte Pimenta Jaime
1950 Regional Do Norte Couto Alberto
1950 Regional Do Norte Veloso Armando
1950 Regional Do Norte Sa Costa
1950 Regional Do Norte Fernandes Hilario
1950 Regional Do Norte Rosas Antonio
1950 Regional Do Norte Soares Laurentino
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Martins Correia Antonio
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Dyson Artur
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Carvalho Vitor
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Cunha Carlos
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Almeida Antonio De
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Dias Raul
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Joaquim Antonio
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Mesquita Jose
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Henriques Manuel
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Pereira Fernando
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Alves Joaquim
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Ramos Silva Domingos
1950 Regional Do Sul 1a Divisao Sacarrao Alberto
1950 World Championship Alvarez Corriols Manuel
1950 World Championship Moragas Pons Miguel
1950 World Championship Anzoli L
1950 World Championship Bown Edward W
1950 World Championship Beastall Cyril
1950 World Championship Kirschmann Arnold
1950 World Championship Martinetti Camille
1950 World Championship Peyssoneau Frederico
1950 World Championship Rombert Americo
1950 World Championship Walker Adolph
1950 World Championship Geloz Jean
1950 World Championship Legendre Marcel
1950 World Championship Fettler Camille
1950 World Championship De Filippi Enrico
1950 World Championship Mutti Vittorio
1950 World Championship Naccari Primo
1951 1a Divisao Soares Laurentino
1951 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1951 1a Divisao Veloso Armando
1951 1a Divisao Alves Antonio Joaquim
1951 1a Divisao Pimenta Jaime
1951 1a Divisao Dyson Artur
1951 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1951 Campeonato Nacional De Espana Ibanez Antonio
1951 Challenge Cup Crystall Henry
1951 Fred Renkewitz Cup Bloch Louis
1951 Fred Renkewitz Cup Kammer Walter
1951 Fred Renkewitz Cup Martinetti Camille
1951 Fred Renkewitz Cup Mutti Vittorio
1951 Fred Renkewitz Cup Scarcella Julien
1951 Fred Renkewitz Cup De Winter Michel
1951 Lisboa - Antwerp Martins Correia Antonio
1951 Nations Cup Martinetti Camille
1951 Nations Cup Gervaz Pierre
1951 Nations Cup Bown Edward W
1951 Nations Cup Kammer Walter
1951 Nations Cup Bloch Louis
1951 Nations Cup Alvarez Corriols Manuel
1951 Nations Cup Walker Adolph
1951 Nations Cup Legendre Marcel
1951 Porto - Antwerp Soares Laurentino
1951 Portugal - Belgium Peyssoneau Frederico
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Sa Couto Orlando
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Rosas Antonio
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Pimenta Jaime
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Soares Laurentino
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Cardoso Mario
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Peixoto Humberto
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Couto Alberto
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Trindade Horacio
1951 Regional Do Norte 1a Divisao Veloso Armando
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Rezende Jaime
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Almeida Antonio De
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Vale Rui
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Carvalho Vitor De
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Correia Manuel
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Dyson Artur
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Alves Antonio Joaquim
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Pereira Fernando
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Cabrita Jose
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Santos Manuel Dos
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Sacarrao Alberto
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Conde Arnaldo
1951 Regional Do Sul 1a Divisao Henriques Manuel
1951 Spain - Europe Martinetti Camille
1951 Spain - France Gervaz Pierre
1951 Switzerland - Spain Mutti Vittorio
1951 World Championship Terroba Francisco
1951 World Championship Alvarez Corriols Manuel
1951 World Championship Pellicer Bargallo Manuel
1951 World Championship Ibanez Antonio
1951 World Championship Dutzer Walter
1951 World Championship Cossaer Philippe
1951 World Championship Gillet ?
1951 World Championship Legendre Marcel
1951 World Championship Bown Edward W
1951 World Championship Naccari Primo
1951 World Championship Mutti Vittorio
1951 World Championship De Marchi ?
1951 World Championship Martinetti Camille
1951 World Championship Peyssoneau Frederico
1951 World Championship Ramos Silva Domingos
1951 X Norte - Sul Couto Alberto
1951 Xi Norte - Sul Ramos Silva Domingos
1952 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1952 1a Divisao Alves Antonio Joaquim
1952 1a Divisao Coutinho Fraga
1952 1a Divisao Rosas Antonio
1952 1a Divisao Conde Arnaldo
1952 1a Divisao Henriques Manuel
1952 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1952 1a Divisao Allen Do Vale Rui
1952 1a Divisao Couto Alberto
1952 1a Divisao Pimenta Jaime
1952 1a Divisao Soares Laurentino
1952 Campeonato De Catalunya Terroba Francisco
1952 Campeonato De Catalunya Genoves
1952 Campeonato De Catalunya Lacambra Pellicer Jose Manuel
1952 Campeonato De Catalunya Millan
1952 Campeonato De Lourenco Marques Lima De Abreu Armando
1952 Campeonato De Lourenco Marques Silva Armando
1952 Campeonato De Lourenco Marques Adriao Fernando Pinto
1952 Campeonato De Lourenco Marques Faria Alberto
1952 Campeonato Nacional De Espana Terroba Francisco
1952 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1952 Challenge Cup Hoile Richard
1952 France - Spain Geloz Jean
1952 International Tourn Lausanne Gervaz Pierre
1952 International Tourn Lausanne Scarcella Julien
1952 International Tourn Lausanne Lavanchy
1952 International Tourn Lisbon Dyson Artur
1952 International Tourn Lisbon Alves Joaquim
1952 International Tourn Lisbon Conde Arnaldo
1952 Nations Cup Baldwin ?
1952 Nations Cup Cossaer Philippe
1952 Nations Cup Gervaz Pierre
1952 Nations Cup Bloch Louis
1952 Nations Cup Kammer Walter
1952 Nations Cup Martinetti Camille
1952 Nations Cup Anzoli L
1952 North Of Portugal - Switzerland Couto Alberto
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Trindade Horacio
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Couto Alberto
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Lima Alberto
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Pimenta Jaime
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Coutinho Fraga
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Cardoso Mario
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Soares Laurentino
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Brandao Julio
1952 Regional Do Norte 1a Divisao Rosas Antonio
1952 Regional Do Sul 1a Divisao Alves Antonio Joaquim
1952 Regional Do Sul 1a Divisao Dyson Artur
1952 Regional Do Sul 1a Divisao Henriques Manuel
1952 Regional Do Sul 1a Divisao Allen Do Vale Rui
1952 Regional Do Sul 1a Divisao Cabrita Jose
1952 Regional Do Sul 1a Divisao Conde Arnaldo
1952 Regional Do Sul 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1952 Regional Do Sul 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1952 Spain - Catalunya 17031952 Valencia Pellicer Bargallo Manuel
1952 Switzerland - England Scarcella Julien
1952 Switzerland - France Scarcella Julien
1952 World Championship Peyssoneau Frederico
1952 World Championship Veloso Armando
1952 World Championship Soares Laurentino
1952 World Championship Cossaer Philippe
1952 World Championship Azab ?
1952 World Championship Terroba Francisco
1952 World Championship Alvarez Corriols Manuel
1952 World Championship Bown Edward W
1952 World Championship Nales P
1952 World Championship Anzoli L
1952 World Championship Mutti Vittorio
1952 World Championship Azama Eugene
1952 World Championship Martinetti Camille
1952 Xi Norte - Sul Pimenta Jaime
1953 1a Divisao Conde Arnaldo
1953 1a Divisao Pimenta Jaime
1953 1a Divisao Rosas Antonio
1953 1a Divisao Dyson Artur
1953 1a Divisao Soares Laurentino
1953 1a Divisao Couto Alberto
1953 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1953 1a Divisao Trindade Horacio
1953 1a Divisao Coutinho Fraga
1953 1a Divisao Perdigao Antero
1953 1a Divisao Fernandes Hilario
1953 1a Divisao Cabrita Januario
1953 1a Divisao Lima Alberto
1953 1a Divisao Henriques Manuel
1953 Campeonato De Catalunya Genoves
1953 Campeonato De Catalunya Fabregat
1953 Campeonato De Catalunya Morales
1953 Campeonato De Catalunya Bonastre
1953 Campeonato De Catalunya Vila
1953 Campeonato De Catalunya Peris
1953 Campeonato De Catalunya Vidal
1953 Campeonato De Catalunya Collboni
1953 Campeonato De Catalunya Terroba Francisco
1953 Campeonato De Catalunya Sanahuja Cruz Antonio
1953 Campeonato De Catalunya Gonzalvo
1953 Campeonato De Chile Verdugo Marcial
1953 Campeonato De Chile Villagran Juan
1953 Campeonato De Chile Valenzuela Nestor
1953 Campeonato De Chile Armijo
1953 Campeonato Nacional De Espana Vidal Jose
1953 Campeonato Nacional De Espana Palau
1953 Campeonato Nacional De Espana Genoves
1953 Campeonato Nacional De Espana Morales
1953 Challenge Cup Bown Edward W
1953 Int Tourn Lisboa Dyson Artur
1953 Int Tourn Lisboa Conde Arnaldo
1953 Int Tourn Lisboa Peyssoneau Frederico
1953 Int Tourn Lisboa Zeppini Rutilio
1953 Int Tourn Lisboa Legendre Marcel
1953 Int Tourn Lisboa Alves Antonio Joaquim
1953 International Tournament Montreux Gervaz Pierre
1953 International Tournament Montreux Morales
1953 Nations Cup Gervaz Pierre
1953 Nations Cup Scarcella Julien
1953 Nations Cup Martinetti Camille
1953 Nations Cup Bloch Louis
1953 Nations Cup Kammer Walter
1953 Nations Cup Alves Antonio Joaquim
1953 Portugal - Brasil Resende Jesus
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Trindade Horacio
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Lima Alberto
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Oliveira Ferreira
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Couto Alberto
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Fernando Hilario
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Cardoso Mario
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Rosas Antonio
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Pinto Da Costa Alfredo
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Soares Laurentino
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Reis Arnaldo
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Rodrigo Armindo
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Fraga Coutinho
1953 Regional Do Norte 1a Divisao Pimenta Jaime
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Almeida A
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Conde Arnaldo
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Dyson Artur
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Carvalho Vitor
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Allen Do Vale Rui
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Pereira Fernando
1953 Regional Do Sul 1a Divisao Cabrita Jose
1953 Spain - Belgium Terroba Francisco
1953 Spain - France Terroba Francisco
1953 Spain - Switzerland Terroba Francisco
1953 World Championship Martinetti Camille
1953 World Championship Mutti Vittorio
1953 World Championship Vesce Giulio
1953 World Championship Taasch
1953 World Championship Walker Adolph
1953 World Championship De Brook
1953 World Championship Conde Arnaldo
1953 World Championship Alvarez Corriols Manuel
1953 World Championship Morales
1953 World Championship Olivares
1953 World Championship Legendre Marcel
1953 World Championship Bown Edward W
1953 World Championship Nales P
1953 World Championship Wallace ?
1953 World Championship Peyssoneau Frederico
1953 World Championship Dyson Artur
1954 1a Divisao Fernando Hilario
1954 1a Divisao Rodrigo Armindo
1954 1a Divisao Couto Alberto
1954 1a Divisao Dyson Artur
1954 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1954 1a Divisao Rosa Ribeiro Jorge
1954 1a Divisao Pereira Fernando
1954 1a Divisao Perdigao Antonio
1954 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1954 1a Divisao Conde Arnaldo
1954 1a Divisao Henriques Manuel
1954 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1954 1a Divisao Couto Danilo
1954 1a Divisao Pimenta Jaime
1954 Campeonato Nacional De Espana Morales
1954 Campeonato Nacional De Espana Varela
1954 Campeonato Nacional De Espana Alvarez Corriols Manuel
1954 Campeonato Nacional De Espana Perro
1954 Challenge Cup Smallridge Harold
1954 Nations Cup Mutti Vittorio
1954 Nations Cup Luten
1954 Nations Cup Crystall Henry
1954 Nations Cup Bick
1954 Nations Cup Pimenta Jaime
1954 Nations Cup Lacambra Pellicer Jose Manuel
1954 Nations Cup Kammer Walter
1954 Nations Cup Bloch Louis
1954 Nations Cup Gervaz Pierre
1954 Regional Do Norte 1a Divisao Reis Arnaldo
1954 Regional Do Norte 1a Divisao Cardoso Mario
1954 Regional Do Norte 1a Divisao Antonio Adelino
1954 Regional Do Norte 1a Divisao Fernando Hilario
1954 Regional Do Norte 1a Divisao Pimenta Jaime
1954 Regional Do Norte 1a Divisao Costa Alfredo
1954 Regional Do Norte 1a Divisao Oliveira Ferreira
1954 Regional Do Norte 1a Divisao Couto Alberto
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Andrada Octavio
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Correia Manuel
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Pereira Fernando
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Henriques Manuel
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Dyson Artur
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Almeida Antonio De
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Ferreira Firmino
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Abreu Jose De
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Cabrita Jose
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Conde Arnaldo
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Allen Do Vale Rui
1954 Regional Do Sul 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1954 South American Alargon Marcial
1954 Spain B - France B Lacambra Pellicer Jose Manuel
1954 Switzerland - Spain Mutti Vittorio
1954 World Championship Crystall Henry
1954 World Championship Legendre Marcel
1954 World Championship Naccari Primo
1954 World Championship Mutti Vittorio
1954 World Championship Henriques Manuel
1954 World Championship Van Mol
1954 World Championship Morales
1954 World Championship Gaspard Robert
1954 World Championship Terroba
1954 World Championship Azab ?
1954 World Championship Peyssoneau Frederico
1954 World Championship Kienapfel ?
1954 World Championship Verdugo Marcial
1954 World Championship Alvarez Corriols Manuel
1954 World Championship Martinetti Camille
1954 World Championship Soares Laurentino
1954 Xiv Norte - Sul Andrada Octavio
1955 1a Divisao Rosas Antonio
1955 1a Divisao Vale Rui Allen
1955 1a Divisao Henriques Manuel
1955 1a Divisao Andrade Rogerio
1955 1a Divisao Reis Arnaldo
1955 1a Divisao Couto Arnaldo
1955 1a Divisao Pimenta Jaime
1955 1a Divisao Peixoto Humberto
1955 1a Divisao Couto Alberto
1955 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1955 Campeonato Nacional De Espana Perez Fuster
1955 Campeonato Nacional De Espana Alvarez Corriols Manuel
1955 Campeonato Nacional De Espana Vallela
1955 Campeonato Nacional De Espana Morales
1955 Challenge Cup Hulm M B
1955 Geneve - Barcelona Peris
1955 Mediterranean Games Vallela
1955 Mediterranean Games Hassan
1955 Mediterranean Games Gonzalo Lucien
1955 Mediterranean Games Lacambra Pellicer Jose Manuel
1955 Mediterranean Games Morales
1955 Nations Cup Martinetti Camille
1955 Nations Cup Conovos
1955 Nations Cup Capelle
1955 Nations Cup Gervaz Pierre
1955 Nations Cup Hulme Robert
1955 Nations Cup Bloch Louis
1955 Nations Cup Lacambra Pellicer Jose Manuel
1955 Nations Cup Krammer
1955 Nations Cup Zeppini Rutilio
1955 Nations Cup Ribeiro Jose Maria
1955 Nations Cup De Winter Michel
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Dyson Artur
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Correia Manuel
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Perdigao Antero
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Andrada Octavio
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Almeida Antonio De
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Vale Rui Allen
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Henriques Manuel
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Gregorio Pereira
1955 Regional Do Sul 1a Divisao Abreu Jose De
1955 Spain - Switzerland Gonzalo Lucien
1955 Trofeu Augusto Samaranch Parrado Ruiz Josep
1955 Trofeu Augusto Samaranch Fabregat
1955 Trofeu Augusto Samaranch Moncho
1955 World Championship Bown Edward W
1955 World Championship Cossaer Philippe
1955 World Championship Gervaz Pierre
1955 World Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1955 World Championship Mutti Vittorio
1955 World Championship Gaspard Robert
1955 World Championship Zavtarnick August
1955 World Championship Naccari Primo
1955 World Championship Peyssoneau Frederico
1955 World Championship Trautmann Karl
1955 World Championship Vesce Giulio
1955 World Championship Zeppini Rutilio
1955 Xv Norte - Sul Soares Laurentino
1955 Xvi Norte - Sul Peyssoneau Frederico
1956 1a Divisao Perdigao Antero
1956 1a Divisao Andrada Octavio
1956 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1956 1a Divisao Dyson Artur
1956 1a Divisao Vale Rui
1956 1a Divisao Henriques Manuel
1956 1a Divisao Conde Arnaldo
1956 1a Divisao Couto Alberto
1956 1a Divisao Costa Alfredo
1956 1a Divisao Reis Carlos
1956 1a Divisao Rosas Antonio
1956 1a Divisao Cardoso Mario
1956 1a Divisao Pimenta Jaime
1956 1a Divisao Rosa Ribeiro Jorge
1956 Campeonato De Catalunya Vila Barril Eugenio
1956 Campeonato De Catalunya Morales
1956 Campeonato De Catalunya Bagues Bruno
1956 Campeonato De Catalunya Puges
1956 Campeonato De Catalunya Moncho
1956 Campeonato De Catalunya Gonzalvo
1956 Campeonato De Catalunya Parrado Ruiz Josep
1956 Campeonato De Catalunya Millan
1956 Campeonato De Catalunya Sole
1956 Campeonato Nacional De Espana Fabregat
1956 Campeonato Nacional De Espana Peris
1956 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1956 Campeonato Nacional De Espana Villiela
1956 Campeonato Nacional De Espana Gonzalvo
1956 Challenge Cup Crystall Henry
1956 England - Spain Crystal Henry
1956 Int Tourn Lisboa Conde Arnaldo
1956 Int Tourn Lisboa Zwierlein Georg
1956 Int Tourn Lisboa Henriques Manuel
1956 Int Tourn Lisboa Scharer Jacques
1956 Int Tourn Lisboa Dyson Artur
1956 Int Tourn Lisboa Zeppini Rutilio
1956 Int Tourn Vigo Rey
1956 Int Tourn Vigo Lacambra Pellicer Jose Manuel
1956 Latin Cup Trautmann Karl
1956 Latin Cup Bown Edward W
1956 Nations Cup Lacambra Pellicer Jose Manuel
1956 Nations Cup Dyson Artur
1956 Nations Cup Gervaz Pierre
1956 Nations Cup Smallridge
1956 Nations Cup Martinetti Camille
1956 Nations Cup Cossaer Philippe
1956 Nations Cup Trautmann Karl
1956 Nations Cup Kammer Walter
1956 Nations Cup Zeppini Rutilio
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Domingues Januario
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Allen Do Vale Rui
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Pereira Fernando
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Henriques Manuel
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Conde Arnaldo
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Abreu Jose De
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Correia Manuel
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Andrada Octavio
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Rosa Ribeiro Jorge
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Dyson Artur
1956 Regional Do Sul 1a Divisao Almeida Antonio De
1956 Spain - England Lacambra Pellicer Jose Manuel
1956 World Championship Zwierlein Georg
1956 World Championship Soares Laurentino
1956 World Championship Pimenta Jaime
1956 World Championship Ribeiro Jose Maria
1956 World Championship Couto Alberto
1956 World Championship Luis Candido
1956 World Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1956 World Championship Morales
1956 World Championship Rossignol
1956 World Championship Nales P
1956 World Championship Bown Edward W
1956 World Championship Hulme Robert
1956 World Championship Vesce Giulio
1956 World Championship Mutti Vittorio
1956 World Championship Zeppini Rutilio
1956 World Championship Scharer Jacques
1957 1a Divisao Henriques Manuel
1957 1a Divisao Rosa Ribeiro Jorge
1957 1a Divisao Perdigao Antero
1957 1a Divisao Dyson Artur
1957 1a Divisao Andrada Octavio
1957 1a Divisao Folhadela Vasco
1957 1a Divisao Reis Arnaldo
1957 1a Divisao Cardoso Mario
1957 1a Divisao Lima Alberto
1957 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1957 Campeonato Nacional De Espana Sanahuja Cruz Antonio
1957 Challenge Cup Bown Edward W
1957 European Championship Ribeiro Jose Maria
1957 European Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1957 European Championship Vesce Giulio
1957 European Championship Zwierlein Georg
1957 European Championship Martinetti Camille
1957 European Championship Mutti Vittorio
1957 European Championship Hoile Richard
1957 European Championship Ribeiro Jose Maria
1957 European Championship Peris
1957 European U20 Championship Dyson Artur
1957 European U20 Championship Griset Roger
1957 European U20 Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1957 European U20 Championship Nales P
1957 European U20 Championship Kienapfel Erich
1957 European U20 Championship Van Camp Charles
1957 European U20 Championship Rosa Ribeiro Jorge
1957 European U20 Championship Andrada Octavio
1957 European U20 Championship Henriques Manuel
1957 European U20 Championship Perdigao Antero
1957 Latin Cup Cherix Alfred
1957 Latin Cup Martinetti Camille
1957 Nations Cup Peris
1957 Nations Cup Gervaz Pierre
1957 Nations Cup Perdigao Antero
1957 Nations Cup Farnetti Mario
1957 Nations Cup Smallridge
1957 Nations Cup Nales P
1957 Nations Cup Mutti Vittorio
1957 Nations Cup Lacambra Pellicer Jose Manuel
1957 Nations Cup Martinetti Camille
1957 Spain - Germany Lacambra Pellicer Jose Manuel
1957 Xvii Norte - Sul Peyssoneau Frederico
1957 Xviii Norte - Sul Rosas Antonio
1958 1a Divisao Pimenta Jaime
1958 1a Divisao Folhadela Vasco
1958 1a Divisao Henriques Manuel
1958 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1958 1a Divisao Perdigao Antero
1958 1a Divisao Reis Luis
1958 1a Divisao Lima Alberto
1958 1a Divisao Cardoso Mario
1958 1a Divisao Costa Alfredo
1958 1a Divisao Dyson Artur
1958 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1958 Challenge Cup Martin George
1958 Latin Cup Martin
1958 Latin Cup Bown Edward W
1958 Nations Cup Gaspard Robert
1958 Nations Cup Martinetti Camille
1958 Nations Cup Martin George
1958 Nations Cup Gruat-monner
1958 Nations Cup Kubler
1958 Nations Cup Cherix Alfred
1958 Nations Cup Andrada Da Costa Antonio
1958 Nations Cup Lacambra Pellicer Jose Manuel
1958 Spain - Belgium Lacambra Pellicer Jose Manuel
1958 Spain - Germany Lacambra Pellicer Jose Manuel
1958 World Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1958 World Championship Gaspard Robert
1958 World Championship Dyson Artur
1958 World Championship De Winter Pierre
1958 World Championship Nales P
1958 World Championship Reis Arnaldo
1958 World Championship Parrado Ruiz Josep
1958 World Championship Crystall Henry
1958 World Championship Weibel Edouard
1958 World Championship Calza Bruno
1958 World Championship Henriques Manuel
1958 World Championship Rosas Antonio
1958 Campeonato Nacional De Espana Peris
1958 Campeonato Nacional De Espana Bayela
1959 1a Divisao Rosa Ribeiro Jorge
1959 1a Divisao Henriques Manuel
1959 1a Divisao Bezerra Manuel
1959 1a Divisao Folhadela Vasco
1959 1a Divisao Pimenta Jaime
1959 1a Divisao Rosas Antonio
1959 1a Divisao Dyson Artur
1959 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1959 1a Divisao Costa Alfredo
1959 1a Divisao Rebelo Orlando
1959 1a Divisao Andrada Octavio
1959 1a Divisao Garcia Antonio
1959 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1959 1a Divisao Folhadela Alvaro
1959 1a Divisao Cardoso Mario
1959 Campeonato Nacional De Espana Novo Juan
1959 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Juan Manuel
1959 Challenge Cup Crystall Henry
1959 European Championship Martin George
1959 European Championship Farnetti Mario
1959 European Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1959 European Championship Henriques Manuel
1959 European Championship Magnenat G
1959 European Championship Gonzalo Lucien
1959 European Championship Sanahuja Cruz Antonio
1959 European Championship Trautmann Karl
1959 European Championship Martinetti Camille
1959 European Championship Nales P
1959 European Championship Mutti Vittorio
1959 Ii Lisboa - Lourenco Marques Peyssoneau Frederico
1959 Latin Cup Cherix Alfred
1959 Latin Cup Martinetti Camille
1959 Nations Cup Pimenta Jaime
1959 Nations Cup Trautmann Karl
1959 Nations Cup Zeppini Rutilio
1959 Nations Cup Cherix Alfred
1959 Nations Cup Lacambra Pellicer Jose Manuel
1959 Nations Cup Martinetti Camille
1959 Nations Cup Mutti Vittorio
1959 Nations Cup Sole
1959 Porto - Southsea Rhc Rosas Antonio
1959 Regional Do Norte 1a Divisao Pimenta Jaime
1959 Regional Do Norte 1a Divisao Gomes Marcelino
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Rosa Ribeiro Jorge
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Henriques Manuel
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Dyson Artur
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Ribeiro Jose Maria
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Pereira Da Silva
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Tereso Inacio
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Perdigao Antero
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Cardoso Vitor
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Sousa Orlando
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Andrada Octavio
1959 Regional Do Sul 1a Divisao Barata Manuel
1959 Spain - Italy Lacambra Pellicer Juan Manuel
1959 Regional Do Norte 1a Divisao Folhadela Vasco
1959 Regional Do Norte 1a Divisao Reis Luis
1959 Regional Do Norte 1a Divisao Cardoso Mario
1959 Regional Do Norte 1a Divisao Couto Alberto
1959 Regional Do Norte 1a Divisao Martins Isaac
1959 Regional Do Norte 1a Divisao Costa Alfredo
1960 1a Divisao - Final Barata Manuel
1960 1a Divisao - Final Tereso Inacio
1960 1a Divisao - Final Lima Alberto
1960 1a Divisao - Final Pimenta Jaime
1960 1a Divisao - Final Rosas Antonio
1960 1a Divisao - Final Bica Carlos
1960 1a Divisao - Final Perdigao Antero
1960 1a Divisao - Final Peyssoneau Frederico
1960 1a Divisao - Final Reis Luis
1960 1a Divisao - Final Ribeiro Jose Maria
1960 1a Divisao - Final Dyson Artur
1960 1a Divisao - Final Henriques Manuel
1960 1a Divisao - Final Sousa Orlando
1960 1a Divisao - Final Andrada Octavio
1960 1a Divisao - Final Folhadela Vasco
1960 1a Divisao - Final Cardoso Mario
1960 Challenge Cup Smyth Reg
1960 European U20 Championship Ribeiro Jose Maria
1960 European U20 Championship Peyssoneau Frederico
1960 European U20 Championship Bagues Manuel
1960 European U20 Championship De Crook Hugo
1960 European U20 Championship De Winter Pierre
1960 European U20 Championship Perdigao Antero
1960 European U20 Championship Gonzalo Lucien
1960 Latin Cup Trautmann Karl
1960 Latin Cup Zwierlein Georg
1960 Lisboa - Buenos Aires Ribeiro Jose Maria
1960 Nations Cup Buemi Sebastien
1960 Nations Cup Martinetti Camille
1960 Nations Cup Mutti Vittorio
1960 Nations Cup Cherix Alfred
1960 Nations Cup Rosas Antonio
1960 Nations Cup Smyth Reg
1960 Nations Cup Kienapfel ?
1960 Nations Cup Calza Bruno
1960 Nations Cup Bagues Bruno
1960 Portugal - Brazil Folhadela Vasco
1960 World Championship Parrado Ruiz Josep
1960 World Championship Sanahuja Cruz Antonio
1960 World Championship Gruartmoner Barbe Joaquin
1960 World Championship Ribeiro Jose Maria
1960 World Championship Henriques Manuel
1960 World Championship Martin George
1960 World Championship Martinetti Camille
1961 1a Divisao - Final Folhadela Vasco
1961 1a Divisao - Final Domingos Antonio
1961 1a Divisao - Final Reis Luis
1961 1a Divisao - Final Cardoso Afonso
1961 1a Divisao - Final Rosa Ribeiro Jorge
1961 1a Divisao - Final Barata Manuel
1961 1a Divisao - Final Henriques Manuel
1961 1a Divisao - Final Quintela Soares Antonio
1961 1a Divisao - Final Andrada Octavio
1961 1a Divisao - Final Ribeiro Jose Maria
1961 1a Divisao - Final Gomes Marcelino
1961 1a Divisao - Final Couto Alberto
1961 1a Divisao - Final Dyson Artur
1961 1a Divisao - Final Pinheiro Abreu Jose
1961 1a Divisao - Final Ribeiro Laurentino
1961 1a Divisao - Final Cordeiro Mario
1961 Campeonato Nacional De Espana Parrado Ruiz Josep
1961 Campeonato Nacional De Espana Lacambra Pellicer Jose Manuel
1961 Challenge Cup Newbury Ted
1961 England - Belgium Martin George
1961 European Championship Smyth Reg
1961 European Championship Clemente ?
1961 European Championship Zeppini Rutilio
1961 European Championship Zeppini Rutilio
1961 European Championship Perdigao Antero
1961 European Championship Kienapfel ?
1961 European Championship Naccari Primo
1961 European Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1961 European Championship Nidrist ?
1961 European Championship Console Giuseppe
1961 European Championship Tiezze Bruno
1961 European Championship De Crook Hugo
1961 European Championship Sault Walter
1961 European Championship Roaners ?
1961 Latin Cup De Crook Hugo
1961 Latin Cup Martinetti Camille
1961 Nations Cup Peyssoneau Frederico
1961 Nations Cup Calza Bruno
1961 Nations Cup Martinetti Camille
1961 Nations Cup Magnenat G
1961 Nations Cup Boemi
1961 Nations Cup Nidrist ?
1961 Nations Cup Lacambra Pellicer Jose Manuel
1961 Nations Cup Cherix Alfred
1962 1a Divisao Rosa Ribeiro Jorge
1962 1a Divisao Henriques Manuel
1962 1a Divisao Sousa Orlando De
1962 1a Divisao Bica Carlos
1962 1a Divisao Lima Jose
1962 1a Divisao Pereira Da Silva Carlos
1962 1a Divisao Barata Manuel
1962 1a Divisao Dyson Artur
1962 1a Divisao Perdigao Antero
1962 1a Divisao Pimenta Jaime
1962 1a Divisao Ribeiro Laurentino
1962 1a Divisao Quintela Soares Antonio
1962 Challenge Cup Sault Walter
1962 European U20 Championship Van Dinter Bert
1962 European U20 Championship Folhadela Vasco
1962 European U20 Championship Naya
1962 European U20 Championship Bagues Manuel
1962 European U20 Championship Parrado Ruiz Josep
1962 Int Tourn Lourenco Marques Lima Abreu
1962 Int Tourn Lourenco Marques Kienapfel ?
1962 Latin Cup Cherix Alfred
1962 Latin Cup Magnenat G
1962 Nations Cup Tiezzi Bruno
1962 Nations Cup Buemi Sebastien
1962 Nations Cup Parrado Ruiz Josep
1962 Nations Cup Console Giuseppe
1962 Nations Cup Cherix Alfred
1962 Nations Cup Martinetti Camille
1962 Nations Cup Perdigao Antero
1962 Switzerland - Germany Theiler Jules
1962 World Championship Perdigao Antero
1962 World Championship Vesce Giulio
1962 World Championship Zeppini Rutilio
1962 World Championship Martinetti Camille
1962 World Championship Lacambra Pellicer Jose Manuel
1962 World Championship Trautmann Karl
1963 Challenge Cup Welman D
1963 European Championship Sault Walter
1963 European Championship Andrada Octavio
1963 European Championship Buhler Pierre
1963 European Championship Bagues Manuel
1963 European Championship Rosa Ribeiro Jorge
1963 European Championship Tiezzi Bruno
1963 European Championship Van Dinter Bert
1963 European Championship Sanahuja Cruz Antonio
1963 Latin Cup Van Dinter Bert
1963 Latin Cup De Crook Hugo
1963 Nations Cup Parrado Ruiz Josep
1963 Nations Cup Cherix Alfred
1963 Nations Cup Alves Luis
1963 Nations Cup Buhler Pierre
1963 Nations Cup Zwierlein Georg
1963 Nations Cup Juat Charles
1963 Nations Cup Console Giuseppe
1963 Taca De Portugal - Fase Final Dyson Artur
1963 Taca De Portugal - Fase Final Quintela Soares Antonio
1963 Taca De Portugal - Fase Final Gomes Fernando
1963 Taca De Portugal - Fase Final Ribeiro Jose Maria
1963 Taca De Portugal - Fase Final Barata Manuel
1963 Taca De Portugal - Fase Final Perdigao Antero
1963 Taca De Portugal - Fase Final Sousa Orlando De
1963 Taca De Portugal - Fase Final Heitor Henrique
1963 Taca De Portugal - Fase Final Bica Carlos
1963 Taca De Portugal - Fase Final Reis Valdemar
1964 Campeonato De Espana Paz Fresco
1964 Campeonato De Espana Sanahuja Cruz Antonio
1964 Campeonato De Espana Adelino Juan
1964 Challenge Cup Crystall Henry
1964 European U20 Championship Gonzalo Lucien
1964 European U20 Championship Vila Barril Eugenio
1964 European U20 Championship Reis Luis
1964 European U20 Championship Arroyo C
1964 European U20 Championship Adelino Juan
1964 Int Tourn Lourenco Marques Serrao Luis
1964 Int Tourn Lourenco Marques Garradas Domingues Antonio
1964 Nations Cup Trautmann Karl
1964 Nations Cup Buhler Pierre
1964 Nations Cup Console Giuseppe
1964 Regional De Lisboa Heitor Henrique
1964 Regional De Lisboa Andrada Octavio
1964 Regional De Lisboa Sousa Orlando
1964 Regional De Lisboa Peyssoneau Frederico
1964 Regional De Lisboa Bica Carlos
1964 Regional De Lisboa Pereira Da Silva Carlos
1964 Regional De Lisboa Machado Americo
1964 Regional De Lisboa Gomes Fernando
1964 Regional De Lisboa Ribeiro Jose Mario
1964 Regional De Lisboa Dyson Artur
1964 Regional De Lisboa Rosa Jorge
1964 Regional De Lisboa Barata Manuel
1964 Spain - World Select Cherix Alfred
1964 Taca De Portugal Barata Manuel
1964 Taca De Portugal Rosa Jorge
1964 Taca De Portugal Bica Carlos
1964 Taca De Portugal Pais Jeronimo
1964 Taca De Portugal Reis Anibal
1964 Taca De Portugal Henriques Manuel
1964 Taca De Portugal Costa Alfredo
1964 Taca De Portugal Martins Domingos
1964 Taca De Portugal Sousa Orlando
1964 Taca De Portugal Peyssoneau Federico
1964 Taca De Portugal Pereira Da Silva Carlos
1964 Taca De Portugal Garcia Antonio
1964 Taca De Portugal Gomes Marcelino
1964 Taca De Portugal Gomes Fernando
1964 Taca De Portugal Cardoso Afonso
1964 Taca De Portugal Quintela Soares Antonio
1964 Taca De Portugal Aires Valdemar
1964 Taca De Portugal Quintela Soares Antonio
1964 Taca De Portugal Sousa Ramiro De
1964 World Championship Ribeiro Laurentino
1964 World Championship Sanahuja Cruz Antonio
1964 World Championship Theiler Jules
1964 World Championship Buemi Sebastien
1964 World Championship Parrado Ruiz Josep
1964 World Championship Andrada Octavio
1964 World Championship Van Dinter Bert
1964 World Championship De Crook Hugo
1964 World Championship Trautmann Karl
1964 World Championship Vila Barril Eugenio
1964 World Championship Bagues Bruno
1965 1a Divisao Gomes Fernando
1965 1a Divisao Cardoso Vitor
1965 1a Divisao Folhadela Vasco
1965 1a Divisao Cardoso Afonso
1965 1a Divisao Rosas Mario
1965 1a Divisao Quintela Antonio
1965 1a Divisao Peyssoneau Frederico
1965 1a Divisao Soares Manuel
1965 1a Divisao Gomes Joao
1965 1a Divisao Costa Antonio
1965 1a Divisao Reis Luis
1965 Challenge Cup Robinson Reg
1965 European Championship Welman D
1965 European Championship Robinson Reg
1965 European Championship Folhadela Vasco
1965 European Championship Adelino Juan
1965 European Championship De Crook Hugo
1965 European Championship Peyssoneau Frederico
1965 European Championship Garcia Valls Luis
1965 European Championship Pereira Da Silva Carlos
1965 European Championship Console Giuseppe
1965 European Championship Gonzalo Lucien
1965 European Championship Theiler Jules
1965 Nations Cup Cherix Alfred
1965 Nations Cup Theiler Jules
1965 Nations Cup Trautmann Karl
1965 Nations Cup Rosas Antonio
1965 Nations Cup Farretti Mario
1965 Nations Cup Vila Barril Eugenio
1966 Challenge Cup Sault Walter
1966 European U20 Championship Farnetti Mario
1966 European U20 Championship Adelino Juan
1966 European U20 Championship Bagues Manuel
1966 European U20 Championship Folhadela Vasco
1966 Torneio De Abertura De Lisboa Bica Carlos
1966 World Championship Van Dinter Bert
1966 World Championship De Crook Hugo
1966 World Championship Sault Walter
1966 World Championship Sassone Luigi
1966 World Championship Theiler Jules
1966 World Championship Peyssoneau Frederico
1966 World Championship Sanahuja Cruz Antonio
1967 Challenge Cup Standen Walter
1967 European Championship Sanahuja Cruz Antonio
1967 European Championship Escotet Alvarez Luis
1967 European Championship Vila Barril Eugenio
1967 European Championship Sanahuja Cruz Antonio
1967 European Championship Pereira Da Silva Carlos
1967 European Championship Bica Carlos
1967 European Championship De Crook Hugo
1967 European Championship Sassone Luigi
1967 European Championship Theiler Jules
1967 European Championship Van Dinter Bert
1967 European Championship Kienapfel Erich
1967 European League Andrada Octavio
1967 European League Theiler Jules
1967 European League Christian Serge
1967 Nations Cup Theiler Jules
1967 Nations Cup De Crook Hugo
1967 Nations Cup Console Giuseppe
1967 Switzerland - Italy Buhler Pierre
1968 1a Divisao Andrade Octavio
1968 1a Divisao Bica Carlos
1968 1a Divisao Rosa Jorge
1968 1a Divisao Fase Metropolitana Rodolfo Fernando
1968 1a Divisao Fase Metropolitana Bica Carlos
1968 1a Divisao Fase Metropolitana Rosa Jorge
1968 1a Divisao Fase Metropolitana Henriques Manuel
1968 Campeonato Nacional De Espana Comallonga
1968 Campeonato Nacional De Espana Cuadrado Montero Manuel
1968 Challenge Cup Guy Freddy
1968 European League Garcia Valls Luis
1968 European League Przementski Gunther
1968 European League Andrada Octavio
1968 European League Sanahuja Cruz Antonio
1968 European League Cuadrado Montero Manuel
1968 European U20 Championship Tiezzi Bruno
1968 European U20 Championship Adelino Juan
1968 European U20 Championship Barata Manuel
1968 European U20 Championship Klokgieters
1968 Funchal - Lisboa Freitas Juvenal
1968 Nations Cup Theiler Jules
1968 Nations Cup Quintela Soares Antonio
1968 Nations Cup Cuadrado Montero Manuel
1968 Nations Cup Van Dinter Bert
1968 Nations Cup Bartolini Evandro
1968 Regional De Lisboa Sousa Orlando De
1968 Regional De Lisboa Soares Manuel
1968 World Championship Vila Barril Eugenio
1968 World Championship Trautmann Karl
1968 World Championship Van Dinter Bert
1968 World Championship Theiler Jules
1968 World Championship Pereira Da Silva Carlos
1968 World Championship Robinson ?
1968 World Championship Quintela Soares Antonio
1968 World Championship Console Giuseppe
1968 World Championship Garcia Valls Luis
1968 World Championship Peyssoneau Frederico
1969 1a Divisao Bica Carlos
1969 Brazil - Portugal Vilela Luis
1969 Challenge Cup Maddock George
1969 European Championship Armati Alfred
1969 European Championship Przementski Gunther
1969 European Championship Michetti F
1969 European Championship Cardoso Afonso
1969 European Championship Theiler Jules
1969 European Championship Klokgieters
1969 European Championship Garcia Valls Luis
1969 European Championship Bartolini Evandro
1969 European League Bica Carlos
1969 European League Theiler Jules
1969 European League Garcia Valls Luis
1969 European League Pereira Da Silva Carlos
1969 European League Zwierlein Georg
1969 European League Console Giuseppe
1969 Regional De Lisboa Peyssoneau Frederico
1969 South American Nievas Armando
1969 South American Moya Hernando
1969 Switzerland - Italy Michetti F
1969 Torn Int S Paulo Valdeci Paulo
1969 Torn Int S Paulo Jorge Claudio
1969 Torn Int S Paulo Alberto Paulo
1969 Torn Int S Paulo Costa Nilson
1970 Challenge Cup Bauley Richard
1970 European League Vila Barril Eugenio
1970 European U20 Championship Rossi
1970 European U20 Championship Cuadrado Montero Manuel
1970 European U20 Championship Pereira Da Silva Carlos
1970 European U20 Championship Console Giuseppe
1970 European U20 Championship Margheritis Giorgio
1970 Nations Cup Margueritis Giorgio
1970 Nations Cup Martinez Jose Alfonso
1970 Nations Cup Brinkmann
1970 Nations Cup Armati Alfred
1970 Regional De Lisboa Rosa Jorge
1970 Regional De Lisboa Barata Manuel
1970 Regional De Lisboa Bica Carlos
1970 Regional De Lisboa Gomes Cesar
1970 Regional De Lisboa Trindade Jose
1970 Regional De Lisboa Cardoso Vitor
1970 World Championship Alberto Paulo
1970 World Championship Vila Barril Eugenio
1970 World Championship Peyssoneau Frederico
1970 World Championship Zwierlein Georg
1970 World Championship Nievas Armando
1970 World Championship Mancebo Nelson Rodolfo
1970 World Championship Castillo Sanchez Carlos
1970 World Championship Bartolini Evandro
1970 World Championship Garcia Valls Luis
1970 World Championship Romero Juan Andres
1971 1a Divisao Pereira Da Silva
1971 1a Divisao Neves De Almeida
1971 1a Divisao Bica Carlos
1971 1a Divisao Soares Manuel
1971 1a Divisao Sousa Orlando De
1971 1a Divisao Rodolfo Fernando
1971 1a Divisao Cardoso Vitor
1971 1a Divisao Candeias Joaquim
1971 1a Divisao Rosa Jorge
1971 1a Divisao Andrada Octavio
1971 Challenge Cup Standen Walter
1971 European Championship Pereira Da Silva Carlos
1971 European Championship Martinez Jose Alfonso
1971 European Championship Margheritis Giorgio
1971 European Championship Theiler Jules
1971 European Championship Bica Carlos
1971 European Championship Quintela Soares Antonio
1971 European Championship Gutierrez Francisco
1971 European Championship Kienapfel ?
1971 European Championship Meye Harry
1971 European Championship Baeyens Gustave
1971 European Championship Bernarda Yves
1971 European League Nemsdael Henry
1971 European League De Santis Bruno
1971 European League Sousa Orlando
1971 European League Mantovi Learco
1971 European League Vila Barril Eugenio
1971 European League Theiler Jules
1971 European U20 Championship Vierhout Wilhelmus
1971 European U20 Championship Soares Laurentino
1971 European U20 Championship Nemsdael Henry
1971 European U20 Championship Guy Philip
1971 European U20 Championship Brinkmann
1971 European U20 Championship Mantovi Learco
1971 European U20 Championship Brandt Ortwin
1972 1a Divisao Soares Manuel
1972 Challenge Cup Crystall Henry
1972 European U20 Championship Gutierrez Llosas Francisco
1972 European U20 Championship Bayens ?
1972 European U20 Championship Ebeltjes Jacob
1972 European U20 Championship Alos Solleana Jose
1972 European U20 Championship Gonzalez Francisco
1972 European U20 Championship Armati Alfred
1972 European U20 Championship Cuadrado Montero Manuel
1972 European U20 Championship Andrada Da Costa Antonio
1972 World Championship Garcia Valls Luis
1972 World Championship Sanahuja Cruz Antonio
1972 World Championship Martinez Andres
1972 World Championship Barreiro Manuel
1972 World Championship Brinkmann
1972 World Championship Meye Henry
1972 World Championship Nemsdael Henry
1972 World Championship Bartolini Evandro
1972 World Championship Bica Carlos
1972 World Championship Cardoso Afonso
1972 World Championship Theiler Jules
1973 Challenge Cup Standen Walter
1973 European Championship Ebeltjes Jacob
1973 European Championship Pereira Da Silva Carlos
1973 European Championship Del Pedro Vincent
1973 European Championship Brandt Ortwin
1973 European Championship Nemsdael Henry
1973 European Championship Console Giuseppe
1973 European Championship Alos Solleana Jose
1973 European Championship Brune Horst
1973 European League Armati Alfred
1973 European League Soares Manuel Dias
1973 European League Ebeltjes Jacob
1973 European League Console Giuseppe
1973 European League Festa Ciro
1973 European League Quintela Soares Antonio
1973 European U20 Championship Soares Manuel Dias
1973 European U20 Championship Paraty Hernany
1973 European U20 Championship Martinez Jose Alfonso
1973 European U20 Championship Fraga Toscano Antonio
1973 European U20 Championship Festa Ciro
1973 European U20 Championship Brune Horst
1973 Nations Cup Boyens
1973 Nations Cup Ollmert
1973 Nations Cup Gonzalez Francisco
1973 Nations Cup Del Pedro Vincent
1973 Nations Cup Soares Manuel Dias
1973 Nations Cup Armati Alfred
1973 Nations Cup Festa Ciro
1973 Spain - Portugal Theiler Jules
1974 Challenge Cup Sault Walter
1974 European League Quintela Soares Antonio
1974 European League Cuadrado Montero Manuel
1974 European League Nemsdael Henry
1974 European League Ciabatti Giuliano
1974 European League Festa Ciro
1974 European League Del Pedro Vincent
1974 Tourn 25th Year German Federation Nemsdael Henry
1974 Tourn 25th Year German Federation Brandt Ortwin
1974 Tourn 25th Year German Federation Garcia Valls Luis
1974 World Championship Soares Manuel Dias
1974 World Championship Quintela Soares Antonio
1974 World Championship Bica Carlos
1974 World Championship Paraty Hernany
1974 World Championship Armati Alfred
1974 World Championship Console Giuseppe
1974 World Championship Ebeltjes Jacob
1974 World Championship Boceno Alfred
1974 World Championship Ballesteros Rufino
1974 World Championship Fraga Toscano Tomas
1974 World Championship Alberto Paulo
1974 World Championship Chervaz Hector
1974 World Championship Brandt Ortwin
1975 1a Divisao Paraty Carlos
1975 1a Divisao Gomes Cesar
1975 1a Divisao Soares Manuel
1975 European Championship Trott Garry
1975 European Championship Soares Manuel Dias
1975 European Championship Vila Barril Eugenio
1975 European Championship Ciabatti Giuliano
1975 European Championship Willems Franz
1975 European Championship Armati Alfred
1975 European Championship Festa Ciro
1975 European Championship Ebeltjes Jacob
1975 European Championship Mantovi Learco
1975 European Championship Meye Harry
1975 European League Brandt Ortwin
1975 European U20 Championship Ferreira Armelim
1975 European U20 Championship Veltz
1975 European U20 Championship Fischer
1975 European U20 Championship Boceno Alfred
1975 European U20 Championship Zin Lorenzo
1975 European U20 Championship Brandt Ortwin
1975 European U20 Championship Klokgieters
1975 European U20 Championship Rampart Pierre
1975 National Cup Trott Garry
1975 Nations Cup Silva Pereira Da
1975 Nations Cup Armati Alfred
1975 Nations Cup Ebeltjes Jacob
1975 Nations Cup Del Pedro Vincent
1975 Nations Cup Cuadrado Montero Manuel
1975 Nations Cup Brandt Ortwin
1975 Nations Cup Festa Ciro
1976 1a Divisao Nobre Mario
1976 1a Divisao Soares Manuel Dias
1976 1a Divisao Pires Carlos
1976 1a Divisao Bica Carlos
1976 1a Divisao Silva Nunes
1976 1a Divisao Cardoso Afonso
1976 1a Divisao Quintela Soares Antonio
1976 European League De Santis Bruno
1976 European League Armati Alfred
1976 European League Del Pedro Vincent
1976 European League Mantovi Learco
1976 European League Brandt Ortwin
1976 European U20 Championship Ferreira Domingos
1976 European U20 Championship Ferreira Armelim
1976 European U20 Championship Brandt Ortwin
1976 European U20 Championship Rampart Pierre
1976 European U20 Championship Cuadrado Montero Manuel
1976 European U20 Championship Trott Garry
1976 European U20 Championship Fraga Toscano Antonio
1976 National Cup Evans Neville
1976 Nations Cup Del Pedro Vincent
1976 Nations Cup Ruck Fritz
1976 Nations Cup Armati Alfred
1976 Nations Cup Ferreira Manuel
1976 World Championship Vila Barril Eugenio
1976 World Championship Ballesteros Rufino
1976 World Championship Barreiro Manuel
1976 World Championship Fraga Toscano Tomas
1976 World Championship Nemsdael Henry
1976 World Championship Lemke Frederico
1976 World Championship Boceno Alfred
1976 World Championship Ebeltjes Jacob
1976 World Championship Bachet Guy
1976 World Championship Mantovi Learco
1976 World Championship Quintela Soares Antonio
1976 World Championship Bica Carlos
1976 World Championship Sisson Bill
1977 European Championship Del Pedro Vincent
1977 European Championship Brune Horst
1977 European Championship Vierhout Wilhelmus
1977 European Championship De Santis Bruno
1977 European Championship Calduch Dalmau Alberto
1977 European Championship Boceno Alfred
1977 European Championship Quintela Soares Antonio
1977 European Championship Dias Soares Manuel
1977 European Championship Nobre Mario
1977 European Championship Theiler Jules
1977 European Championship Brandt Ortwin
1977 European Championship Teunisse J B
1977 European Cup Winners Cup Armati
1977 European Cup Winners Cup Alos Solleana Jose
1977 European Cup Winners Cup Nobre Mario
1977 European Cup Winners Cup Fraga Antonio
1977 European League Ferreira
1977 European League Gonzalez Larios Francisco
1977 European League Brandt Ortwin
1977 European League Rampart Pierre
1977 European League Del Pedro Vincent
1977 European League Ciabatti Giuliano
1977 European U20 Championship Armati Alfred
1977 European U20 Championship Pereira Da Silva Carlos
1977 European U20 Championship Van Os T
1977 European U20 Championship Ruck Fritz
1977 European U20 Championship Rampart Pierre
1977 European U20 Championship Fraga Toscano Antonio
1977 European U20 Championship Frusteri Giancarlo
1977 European U20 Championship Ebeltjes Jacob
1977 National Cup Mcgann Edward
1977 Oliveras De La Riva Gutierrez Juan
1977 Trans-europa Cup Boceno Alfred
1978 European Cup Winners Cup Zin Lorenzo
1978 European Cup Winners Cup Del Pedro Vincent
1978 European Cup Winners Cup Henner Teo
1978 European Cup Winners Cup Bachet Guy
1978 European Cup Winners Cup Balon Jose
1978 European League Brandt Ortwin
1978 European League Beraldin D
1978 European League Del Pedro Vincent
1978 European U20 Championship Vervloedt Marcel
1978 European U20 Championship Vila Barril Eugenio
1978 European U20 Championship Barreiro Manuel
1978 European U20 Championship Ferreira Domingos
1978 European U20 Championship Beraldin D
1978 European U20 Championship Gonzalez Francisco
1978 European U20 Championship Vandendriessche Jean
1978 European U20 Championship Frigge Siegward
1978 European U20 Championship Fraga Toscano Antonio
1978 National Cup Pattenden George
1978 Nations Cup Brandt Ortwin
1978 Nations Cup Fraga Toscano Antonio
1978 Nations Cup Del Pedro Vincent
1978 Nations Cup Minozzi
1978 Nations Cup Dias Soares Manuel
1978 Nations Cup Nemsdael Henry
1978 Taca Aloisio Monteiro Jacques Frederico
1978 Taca Aloisio Monteiro Lenk Frederico
1978 World Championship Chervaz Hector
1978 World Championship Luchetta Mario
1978 World Championship Shepherd William
1978 World Championship Nemsdael Henry
1978 World Championship Alberto Paulo
1978 World Championship Castillo Carlos
1978 World Championship Vila Barril Eugenio
1978 World Championship Ebeltjes Jacob
1978 World Championship Sault Walter
1978 World Championship Festa Ciro
1978 World Championship Nobre Mario
1979 European Championship Alos Solleana Jose
1979 European Championship Bachet Guy
1979 European Championship Bica Carlos
1979 European Championship Mantovi Learco
1979 European Championship Cuadrado Montero Manuel
1979 European Championship Nemsdael Henry
1979 European Championship Gumiel Diaz Jose Luis
1979 European Championship Ramiro Iglesias Jose Luis
1979 European Championship Frigge Siegward
1979 European Championship Ebeltjes Jacob
1979 European Championship Fraga Toscano Tomas
1979 European Cup Winners Cup Nobre Mario
1979 European Cup Winners Cup Iglesia Ramiro
1979 European Cup Winners Cup Fraga Toscano Antonio
1979 European Cup Winners Cup Gumiel Diaz Jose Luis
1979 European Cup Winners Cup Bachet Guy
1979 European Cup Winners Cup Weltz Helmuth
1979 European League Ferreira Armelim
1979 European League Del Pedro Vincent
1979 European League Brune Horst
1979 European League De Pietri Ermano
1979 European League Soares Manuel Dias
1979 European League Brandt Ortwin
1979 European League Boceno Alfred
1979 European League Bica Carlos
1979 European U20 Championship Escardo Diaz De Cerio Ramon
1979 European U20 Championship Vierhout Wilhelmus
1979 European U20 Championship Quintela Soares Antonio
1979 European U20 Championship De Pietri Ermano
1979 European U20 Championship Brulhart Francis
1979 European U20 Championship Pattenden George
1979 European U20 Championship Brandt Ortwin
1979 European U20 Championship Sault Walter
1979 European U20 Championship Martin George
1979 National Cup Cattee Alan
1979 South American U20 Andrade Antonio Carlos De
1979 South American U20 Quintana Luis
1979 Taca De Portugal Ferreira Armelim
1979 Trans-europa Cup Seiler Guy
1979 Trans-europa Cup Nidrist Gerald
1979 Trans-europa Cup Brulhart Francis
1980 European Continental Cup Gonzalez Larios Francisco
1980 European Cup Winners Cup Aregay
1980 European Cup Winners Cup Zin Lorenzo
1980 European Cup Winners Cup Del Pedro Vincent
1980 European Cup Winners Cup Frusteri Giancarlo
1980 European Cup Winners Cup Mottini Giorgio
1980 European League Escardo Diaz De Cerio Ramon
1980 European League Iglesias Ramiro
1980 European League De Vet Bernardus
1980 European League Mantovi Learco
1980 European League Diaz Jose
1980 European U20 Championship Dias Soares Manuel
1980 European U20 Championship Nobre Mario
1980 European U20 Championship Ferreira Domingos
1980 European U20 Championship Vervloedt Marcel
1980 European U20 Championship Martin George
1980 European U20 Championship Schaffhofer Udo
1980 European U20 Championship Pancani Mauro
1980 European U20 Championship Brulhart Francis
1980 European U20 Championship Gonzalez Francisco
1980 National Cup Evans Neville
1980 Nations Cup Pereira Armelim
1980 Nations Cup Fraga Toscano Antonio
1980 Nations Cup Brandt Ortwin
1980 Nations Cup De Vet Bernardus
1980 Nations Cup Vandendriessche Jean
1980 Nations Cup Brulhart Francis
1980 Nations Cup Meier Paul
1980 Nations Cup Seiler Guy
1980 World Championship Frusteri Giancarlo
1980 World Championship Aliaga Teodoro
1980 World Championship Chervez Hector
1980 World Championship Brune Horst
1980 World Championship Paulo Alberto
1980 World Championship Del Pedro Vincent
1980 World Championship Ebeltjes Jacob
1980 World Championship Gonzalez Valenzuela Sergio
1980 World Championship Nemsdael Henri
1980 World Championship Pereira Da Silva Carlos
1980 World Championship Alos Solleana Jose
1980 World Championship Martin George
1981 1a Divisao Nunes Angelico
1981 1a Divisao - Sul Ferreira Eduardo
1981 1a Divisao - Sul Guilherme Joao
1981 1a Divisao - Sul Soares Manuel Dias
1981 1a Divisao - Sul Nunes Angelico
1981 1a Divisao - Sul Sousa Orlando De
1981 1a Divisao - Sul Almeida Carlos Nelson
1981 1a Divisao - Sul Trindade Carlos
1981 Basler Cup Escardo Diaz De Cerio Ramon
1981 Basler Cup Isler Erwin
1981 Basler Cup Barbezat Stephan
1981 Cers Cup Fraga Toscano Tomas
1981 Cers Cup Nobre Mario
1981 Cers Cup Fraga Toscano Antonio
1981 Cers Cup Ferreira Armelim
1981 Cers Cup Silva Nunes
1981 European Championship Frigge Siegward
1981 European Championship Hohnen
1981 European Championship Frances Molina Emilio
1981 European Championship Schaffhofer Udo
1981 European Championship Herent Jeau-loup
1981 European Championship Caron Armand
1981 European Championship Mc Gann Edward
1981 European Championship Zin Lorenzo
1981 European Cup Winners Cup Frigge Siegward
1981 European Cup Winners Cup Mottini Giorgio
1981 European Cup Winners Cup Pereira Da Silva Carlos
1981 European Cup Winners Cup Araujo ?
1981 European League Nobre Mario
1981 European League Brandt Ortwin
1981 European League Beraldin D
1981 European League Silva
1981 European League Ferreira
1981 European U17 Championship Meeuwesen Richard
1981 European U17 Championship Escardo Diaz De Cerio Ramon
1981 European U17 Championship Alos Solleana Jose
1981 European U17 Championship Schaffhofer Udo
1981 European U17 Championship De Vet Bernardus
1981 European U20 Championship Isler Erwin
1981 European U20 Championship Del Pedro Vincent
1981 European U20 Championship Brulhart Francis
1981 European U20 Championship Mc Gann Edward
1981 European U20 Championship Manetti Roberto
1981 European U20 Championship Silva Pereira Da
1981 European U20 Championship Gumiel Diaz Jose Luis
1981 European U20 Championship Brune Horst
1981 National Cup Sault Walter
1982 Basler Cup Vandendriessche Jean
1982 Basler Cup Lanser Horst
1982 Basler Cup De Vet Bernardus
1982 Basler Cup Isler Erwin
1982 Basler Cup Pinto Fernando
1982 Basler Cup Pagliarini Roberto
1982 Basler Cup Brulhart Francis
1982 Basler Cup Del Pedro Vincent
1982 Cers Cup Nobre Mario
1982 Cers Cup Nunes Angelico
1982 Cers Cup Brulhart Francis
1982 Cers Cup Pinto Fernando
1982 Cers Cup Gumiel Diaz Jose Luis
1982 Cers Cup Pancani Mauro
1982 Cers Cup Santos Joaquim Dos
1982 Cers Cup Bachet Guy
1982 Cers Cup Frances Molina Emilio
1982 Cers Cup Pais Carlos
1982 Cers Cup Zin Lorenzo
1982 Cers Cup Daguarini Roberto
1982 European Cup Winners Cup Buchini
1982 European League Soares Manuel Dias
1982 European League Brulhart Francis
1982 European League Brandt Ortwin
1982 European League Silva Pereira Da
1982 European League Ferreira Armelim
1982 European League Brune Horst
1982 European League Ebeltjes Jacob
1982 European League Bachet Guy
1982 European League Del Pedro Vincent
1982 European League Isler Erwin
1982 European League Frusteri Giancarlo
1982 European League Nunes Angelico
1982 European League De Vet Bernardus
1982 European League Mc Gann Edward
1982 European League Pinho Dos Santos Joaquim
1982 European U17 Championship Schaffhofer Udo
1982 European U17 Championship Santos Joaquim Dos
1982 European U17 Championship Pattenden George
1982 European U17 Championship Diot Jean Pierre
1982 European U17 Championship Ebeltjes Jacob
1982 European U17 Championship De Vet Bernardus
1982 European U17 Championship Manetti Roberto
1982 European U20 Championship Bassi Giordano
1982 European U20 Championship Herent Jean-loup
1982 European U20 Championship Ebeltjes Jacob
1982 European U20 Championship Mc Gann Edward
1982 European U20 Championship De Pietri Ermano
1982 European U20 Championship Pancani Mauro
1982 European U20 Championship Brandt Ortwin
1982 European U20 Championship Gumiel Diaz Jose Luis
1982 European U20 Championship Pinto Fernando
1982 European U20 Championship Isler Erwin
1982 National Cup Trott Garry
1982 National League Evans Neville
1982 Nations Cup Ferreira Domingos
1982 Nations Cup Brulhart Francis
1982 Nations Cup Isler Erwin
1982 Nations Cup Boceno Alfred
1982 Nations Cup Del Pedro Vincent
1982 Nations Cup Fraga Toscano Antonio
1982 Nations Cup Mottini Giorgio
1982 World Championship Nobre Mario
1982 World Championship Pereira Da Silva Carlos
1982 World Championship Soares Manuel
1982 World Championship Ferreira Domingos
1982 World Championship Frigge Siegward
1982 World Championship Castro Miguel Angel
1982 World Championship Alberto Paulo
1982 World Championship Aliaga Teodoro
1982 World Championship Alos Solleana Jose
1982 World Championship De Vet Bernardus
1982 World Championship Neville Edwin
1982 World Championship Zin Lorenzo
1982 World Championship Brulhart Francis
1982 World Championship Huckaby Dennis
1983 Basler Cup De Klerk Henk
1983 Basler Cup Nidrist Gerald
1983 Basler Cup Brune Horst
1983 Basler Cup Isler Erwin
1983 Basler Cup Ferreira Armelim
1983 Basler Cup Bassi Jordan
1983 Cers Cup Ballesteros Rufino
1983 Cers Cup Capo
1983 Cers Cup Calduch Dalmau Alberto
1983 Cers Cup Mantovi Learco
1983 Cers Cup Pagliarini Roberto
1983 Cers Cup Diot Jean Pierre
1983 Cers Cup Gonzalez Francisco
1983 Cers Cup Frusteri Giancarlo
1983 Cers Cup Nunes Antonio
1983 Cers Cup Pais Carlos Alberto
1983 European Championship Mantovi Learco
1983 European Championship Ferreira Armelim
1983 European Championship Ballesteros Rufino
1983 European Championship Schaffhofer Udo
1983 European Continental Cup Frusteri Giancarlo
1983 European Continental Cup Pattenden Geoege
1983 European Cup Winners Cup Mcgann John
1983 European Cup Winners Cup Frusteri Giancarlo
1983 European League Muttini Giorgio
1983 European League Nobre Mario
1983 European League Fraga Toscano Antonio
1983 European League Belguinha Vitor
1983 European League Bassi Giordano
1983 European League Gumiel Diaz Jose Luis
1983 European League Rocha Vitor
1983 European League Pancani Mauro
1983 European League Frigge Siegward
1983 European League Diot Jean Pierre
1983 European U17 Championship Calduch Dalmau Alberto
1983 European U17 Championship Mottini Giorgio
1983 European U17 Championship Mcgann Edward
1983 European U17 Championship Diot Jean Pierre
1983 European U17 Championship Paes Carlos
1983 European U17 Championship Belguinha Vitor
1983 European U20 Championship Weltz Helmuth
1983 European U20 Championship Areday Hidalgo Jose
1983 European U20 Championship Nidrist Gerald
1983 European U20 Championship Escardo Diaz De Cerio Ramon
1983 European U20 Championship Meeuwesen Richard
1983 European U20 Championship Rampart Pierre
1983 European U20 Championship De Vet Bernardus
1983 European U20 Championship Mottini Giulio
1983 European U20 Championship Soares Manuel Dias
1983 National Cup Pattenden George
1983 Roller Monza - Portugal (friendly) Bassi Giordano
1983 Trans-europa Cup Barbezat Stephan
1983 Trans-europa Cup Pattenden George
1983 Trans-europa Cup Van Lieshout Peter
1984 1a Divisao Belguinha Vitor
1984 1a Divisao Ferreira Armelim
1984 1a Divisao Ferreira Climerio
1984 Basler Cup Calduch Dalmau Alberto
1984 Basler Cup Nidrist Gerald
1984 Basler Cup Barbezat Stephan
1984 Basler Cup Frigge Siegward
1984 Basler Cup De Klerk Henk
1984 Basler Cup Pattenden George
1984 Cers Cup Manetti Roberto
1984 Cers Cup Nobre Mario
1984 Cers Cup Zin Lorenzo
1984 Cers Cup Pancani Mauro
1984 Cers Cup De Pietri Ermano
1984 Cers Cup Couto Moreira Joaquim
1984 Cers Cup Bottini Giorgio
1984 Cers Cup Nuber Wolfgang
1984 Cers Cup Diot Jean Pierre
1984 Cers Cup Soares Manuel Dias
1984 Cers Cup Pauleta Jorge
1984 European Continental Cup Ferreira
1984 European Cup Winners Cup Belguinha Vitor
1984 European Cup Winners Cup Ferreira Armelim
1984 European Cup Winners Cup Mottini Giorgio
1984 European Cup Winners Cup Mantovi Learco
1984 European Cup Winners Cup Del Pedro Vincent
1984 European League Pais Carlos
1984 European League Brune Horst
1984 European League Diaz Gumiel
1984 European League Fraga Toscano Tomas
1984 European League Ballesteros Rufino
1984 European League Zin Lorenzo
1984 European League Rocha Vitor
1984 European U17 Championship Frigge Siegward
1984 European U17 Championship Mcgann Edward
1984 European U17 Championship Pancani Mauro
1984 European U20 Championship Nuber Wolfgang
1984 European U20 Championship Calduch Dalmau Alberto
1984 European U20 Championship De Pietri Ermano
1984 European U20 Championship Isler Erwin
1984 European U20 Championship Meeuwesen Richard
1984 European U20 Championship Rocha Vitor
1984 Int Tourn Coruna Ballesteros Rufino
1984 Int Tourn Paris Herent Jean-loup
1984 Int Tourn Paris Bassi Giordano
1984 Int Tourn Paris Nidrist Gerald
1984 Int Tourn Paris Roca Victor
1984 Int Tourn Paris Brandt Ortwin
1984 National Cup O Donnavan Terry
1984 Super-taca Ferreira Climerio
1984 Super-taca Santos Anibal Dos
1984 Trofeo Int Caixa Galicia De Pietri Ermano
1984 Trofeo Int Caixa Galicia Ballesteros Rufino
1984 Trofeo Int Caixa Galicia Fraga Toscano Tomas
1984 Trofeo Int Caixa Galicia Ferreira Armelim
1984 Wisselbekker Albrecht De Buck Ebeltjes Jacob
1984 Wisselbekker Albrecht De Buck Schaffhofer Udo
1984 Wisselbekker Albrecht De Buck Nuber Wolfgang
1984 Wisselbekker Albrecht De Buck Meeuwesen Richard
1984 Wisselbekker Albrecht De Buck Van Doren Albert
1984 Wisselbekker Albrecht De Buck Nidrist Gerald
1984 Wisselbekker Albrecht De Buck Rampart Pierre
1984 World Championship Mantovi Learco
1984 World Championship De Pietri Ermano
1984 World Championship Brandt Ortwin
1984 World Championship Mellon Stuart
1984 World Championship Alberto Paulo
1984 World Championship Ballesteros Rufino
1984 World Championship Nobre Mario
1984 World Championship Nunes Angelico
1984 World Championship Ebeltjes Jacob
1984 World Championship B Nidrist Gerald
1984 World Championship B Bassi Giordano
1984 World Championship B Diot Jean-pierre
1984 World Championship B Ferreira Climerio
1984 World Championship B Brennan Dennis
1984 World Championship B Meeuwesen Richard
1984 World Championship B Herent Jean Loup
1984 World Championship B Pattenden George
1985 Cers Cup Schaffhofer Udo
1985 Cers Cup Ferreira Climerio
1985 Cers Cup Ruspa Francesco
1985 Cers Cup Trindade Carlos
1985 Cers Cup Ferreira Armelim
1985 Cers Cup De Vet Bernardus
1985 Cers Cup Isler Erwin
1985 Cers Cup Brulhart Francis
1985 European Championship Ebeltjes Jacob
1985 European Championship Brune Horst
1985 European Championship Mottini Giulio
1985 European Championship Escardo Diaz De Cerio Ramon
1985 European Championship Herent Jean-loup
1985 European Championship Trott Garry
1985 European Championship Rocha Vitor
1985 European Championship Couto Moreira Joaquim
1985 European Championship Belguinha Vitor
1985 European Championship Pauleta Jorge
1985 European Continental Cup Zin Lorenzo
1985 European Continental Cup Mottini Giulio
1985 European Cup Winners Cup Rocha Vicente
1985 European Cup Winners Cup Brack Otto
1985 European Cup Winners Cup Santos Anibal Dos
1985 European League Pancani Mauro
1985 European League Mestres Torres Alfons
1985 European League Santos Anibal Dos
1985 European League Mottini Giorgio
1985 European League Isler Erwin
1985 European League Couto Moreira Joaquim
1985 European U17 Championship Aubre Philippe
1985 European U17 Championship Ferreira Climerio
1985 European U17 Championship Brunner Werner
1985 European U20 Championship Boceno Alfred
1985 European U20 Championship Aubre Philippe
1985 European U20 Championship Marti Corcuera Miguel Angel
1985 European U20 Championship Couto Moreira Joaquim
1985 European U20 Championship Brulhart Francis
1985 European U20 Championship Herent Jean-loup
1985 European U20 Championship Ruspa Francesco
1985 European U20 Championship De Vet Bernardus
1985 European U20 Championship Schaffhofer Udo
1985 European U20 Championship Meeuwesen Richard
1985 European U20 Championship Diot Jean Pierre
1985 Int Tourn Coruna Garcia Raposo Carlos
1985 Int Tourn Coruna Ruspa Francesco
1985 Int Tourn Coruna Santos Anibal Dos
1985 Int Tourn Paris Nidrist Gerald
1985 Int Tourn Paris Herent Jean-loup
1985 Int Tourn Paris Diot Jean Pierre
1985 Intercontinental Cup Gonzalez Valenzuela Sergio
1985 National Cup Black Neville
1985 Portugal - Spain Ferreira Armelim
1986 Basler Cup De Klerk Henk
1986 Basler Cup Girard Eric
1986 Basler Cup Schaffhofer Udo
1986 Basler Cup Nidrist Gerald
1986 Basler Cup De Pietri Ermano
1986 Basler Cup Nobre Mario
1986 Cers Cup Nuber Wolfgang
1986 Cers Cup Ferreira Armelim
1986 Cers Cup Ferreira Climerio
1986 Cers Cup Calduch Dalmau Alberto
1986 Cers Cup Nidrist Gerald
1986 Cers Cup Moreira Joaquim
1986 Cers Cup Aldovieri Umberto
1986 Cers Cup Brandt Ortwin
1986 Cers Cup Black Neville
1986 Cers Cup Raposo Sanchez Carlos
1986 European Continental Cup Gonzalez Larios Francisco
1986 European Continental Cup Garcia Cabreros Jose
1986 European Cup Winners Cup Pancani Mauro
1986 European Cup Winners Cup Brunner Werner
1986 European League Rocha Vitor
1986 European League Belguinha Vitor
1986 European League Nobre Mario
1986 European League Diot Jean Pierre
1986 European League Meeuwesen Richard
1986 European League Bassi Giordano
1986 European League Van Lieshout Peter
1986 European League Mottini Giorgio
1986 European League Santos Anibal Dos
1986 European League Brulhart Francis
1986 European League Nunes Angelico
1986 European League Schaffhofer Udo
1986 European League Nuber Wolfgang
1986 European U17 Championship Diot Jean Pierre
1986 European U17 Championship Van Lieshout Peter
1986 European U17 Championship Manetti Roberto
1986 European U17 Championship Girard Eric
1986 European U17 Championship Black Neville
1986 European U17 Championship Torregrosa La Vega Jorge
1986 European U17 Championship Nobre Mario
1986 European U17 Championship Paes Carlos
1986 European U20 Championship Ferreira Climerio
1986 European U20 Championship Santos Anibal Dos
1986 European U20 Championship Rocha Vitor
1986 European U20 Championship Serrano Sala Joan
1986 European U20 Championship Aldovieri Umberto
1986 European U20 Championship Brulhart Francis
1986 European U20 Championship Aubre Philippe
1986 European U20 Championship Klerk
1987 1a Divisao Abreu Horacio
1987 1a Divisao Faria Joao Antonio
1987 1a Divisao Silva Vitor
1987 1a Divisao Barbosa Fernando
1987 1a Divisao Sabino Manuel
1987 1a Divisao Pauleta Jorge
1987 1a Divisao Rocha Vitor
1987 1a Divisao Meneses Agostinho
1987 1a Divisao Santos Anibal Dos
1987 1a Divisao Pires Anibal
1987 1a Divisao Santos Carlos
1987 1a Divisao Ferreira Armelim
1987 1a Divisao Ferreira Ludovino
1987 1a Divisao Monteiro De Sousa
1987 1a Divisao Nunes Angelico
1987 1a Divisao Rei Luis
1987 1a Divisao Castelhano Antonio
1987 1a Divisao Medina Vitor
1987 1a Divisao Pais Carlos
1987 1a Divisao Carvalho Arlindo
1987 1a Divisao Trindade Carlos
1987 1a Divisao Nobre Mario
1987 1a Divisao Belguinha Vitor
1987 1a Divisao Couto Moreira Joaquim
1987 1a Divisao Ferreira Climerio
1987 Cers Cup Weber
1987 Cers Cup Pancani Mauro
1987 Cers Cup Aldovieri Umberto
1987 Cers Cup Torregrosa La Vega Jorge
1987 Cers Cup Dassi Giordano
1987 Cers Cup Ruspa Francesco
1987 Cers Cup Bassi Giordano
1987 European Championship Contreras Patricio
1987 European Championship Mestres Torres Alfons
1987 European Championship Brunner Werner
1987 European Championship Nuber Wolfgang
1987 European Championship Schaffhofer Udo
1987 European Championship Meeuwesen Richard
1987 European Championship Brulhart Francis
1987 European Championship Herent Jean-loup
1987 European Championship Rocha Vitor
1987 European Championship Torregrosa La Vega Jorge
1987 European Cup Winners Cup Mottini Giorgio
1987 European Cup Winners Cup Brulhart Francis
1987 European Cup Winners Cup Belguinha Vitor
1987 European Cup Winners Cup Ferreira Armelim
1987 European Cup Winners Cup De Klerk Henry
1987 European Cup Winners Cup Trott Garry
1987 European Cup Winners Cup Nobre Mario
1987 European League Di Pietri Ermanno
1987 European League Van Doren Albert
1987 European League Isler Erwin
1987 European League Frigge Siegward
1987 European League Gonzalez Larios Francisco
1987 European League Rei Luis
1987 European League Del Carlo Mario
1987 European League Trott Garry
1987 European League Mestres Torres Alfons
1987 European League Guil Contreras Patricio
1987 European League Meeuwesen Richard
1987 European League Mottini Giorgio
1987 European League Couto Moreira Joaquim
1987 European U17 Championship Rei Luis
1987 European U17 Championship Nuber Wolfgang
1987 European U17 Championship Parato Giovanni
1987 European U17 Championship Van Lieshout Peter
1987 European U17 Championship Serrano Sala Joan
1987 European U17 Championship Black Neville
1987 European U17 Championship Manetti Roberto
1987 European U17 Championship Aubre Philippe
1987 European U17 Championship Girard Eric
1987 Int Tourn La Vandeene Dubos Jean Claude
1987 Int Tourn La Vandeene Rougier Christian
1987 Int Tourn La Vandeene Courtiol Jacques
1987 Int Tourn La Vandeene Naivin Jean Claude
1987 Intercontinental Cup Ferreira Luderico
1987 Intercontinental Cup Nunes Angelico
1987 Super-taca Santos Anibal Dos
1987 Super-taca Nunes Angelico
1988 1a Divisao Santos Carlos
1988 1a Divisao Ferreira Ludovino
1988 1a Divisao Silva Vitor
1988 1a Divisao Neves Norberto
1988 1a Divisao Belguinha Vitor
1988 1a Divisao Nogueira Eduardo
1988 1a Divisao Santos Anibal Dos
1988 1a Divisao Trindade Carlos
1988 Cers Cup Mestres Torres Alfons
1988 Cers Cup Del Carlo Mario
1988 Cers Cup Marti Corcuera Miguel Angel
1988 Cers Cup Farina Alejandro
1988 Cers Cup Torregrosa La Vega Jorge
1988 Cers Cup Iglesias Ramiro
1988 Cers Cup Trott Garry
1988 Cers Cup Garcia Cabreros Jose
1988 Cers Cup Aldovieri Umberto
1988 Cers Cup Ferreira
1988 Cers Cup Silva
1988 European Cup Winners Cup Girard Eric
1988 European Cup Winners Cup Pais Carlos
1988 European Cup Winners Cup Trott Garry
1988 European Cup Winners Cup Aldovieri Umberto
1988 European League Aldovieri Umberto
1988 European League Nunes Angelico
1988 European League Rei Luis
1988 European League Santos Anibal Dos
1988 European U17 Championship Girard Eric
1988 European U17 Championship Isler Erwin
1988 European U17 Championship Medinas Vitor
1988 European U17 Championship Pattenden George
1988 European U17 Championship De Klerk Henk
1988 European U17 Championship Bassi Giordano
1988 European U20 Championship Brulhart Francis
1988 European U20 Championship Faria Joao Antonio
1988 European U20 Championship Mestres Torres Alfons
1988 European U20 Championship Meeuwesen Richard
1988 European U20 Championship Aubre Philippe
1988 European U20 Championship Black Neville
1988 European U20 Championship Van Lieshout Peter
1988 European U20 Championship Manetti Roberto
1988 European U20 Championship Schaffhofer Udo
1988 European U20 Championship Del Carlo Mario
1988 Latin Cup Van Lieshout Peter
1988 National Cup Hall Ray
1988 Super-taca Silva Vitor
1988 World Championship B Gonzalez Valenzuela Sergio
1988 World Championship B Moya Hernando
1988 World Championship B Mcgann Edward
1988 World Championship B Kiyomiya Kunio
1988 World Championship B Rei Luis
1988 World Championship B Serrano Sala Joan
1988 World Championship B Ruspa Francesco
1988 World Championship B Bernardez Horacio
1988 World Championship B Sisson Bill
1988 1a Divisao Pais Carlos
1988 1a Divisao Barbosa Fernando
1988 1a Divisao Castelhano Antonio
1988 1a Divisao Faria Joao Antonio
1988 1a Divisao Rei Luis
1988 1a Divisao Medina Vitor
1988 1a Divisao Nunes Angelico
1988 1a Divisao Abreu Horacio
1988 1a Divisao Sabino Manuel
1989 1a Divisao Silva Vitor
1989 1a Divisao Arezes Eduardo
1989 1a Divisao Tavares Da Silva
1989 1a Divisao Pais Carlos
1989 1a Divisao Abreu Horacio
1989 1a Divisao Rocha Vitor
1989 1a Divisao Santos Anibal Dos
1989 1a Divisao Lopes Antonio
1989 1a Divisao Trindade Carlos
1989 1a Divisao Ferreira Ludovino
1989 1a Divisao Medina Vitor
1989 1a Divisao Nobre Mario
1989 1a Divisao Pauleta Jorge
1989 1a Divisao Faria Joao Antonio
1989 1a Divisao Nunes Angelico
1989 1a Divisao Mendonca Regerio
1989 1a Divisao Castelhano Antonio
1989 1a Divisao Rei Luis
1989 1a Divisao Marques Da Silva
1989 1a Divisao Barbosa Fernando
1989 1a Divisao Barroca Jose
1989 1a Divisao Sabino Manuel
1989 1a Divisao Neves Norberto
1989 1a Divisao Ferreira Armelim
1989 1a Divisao Rego Lamela Joaquim
1989 1a Divisao Santos Anibal Dos
1989 1a Divisao Reis Luciano
1989 1a Divisao Peixoto Samuel
1989 1a Divisao Garcia Manuel
1989 Cers Cup Ferreira Armelim
1989 Cers Cup Rei Luis
1989 Cers Cup Girard Eric
1989 Cers Cup Pereira Carlos
1989 Cers Cup Medinas Vitor
1989 Cers Cup Ruspa Francesco
1989 Cers Cup Paratto Giovanni
1989 Cers Cup Torregrosa La Vega Jorge
1989 Cers Cup Bassi Giordano
1989 Cers Cup De Pietri Ermano
1989 Cers Cup Mottini Giorgio
1989 Cers Cup Pancani Mauro
1989 Cers Cup Schaffhofer Udo
1989 Cers Cup Brilhart Francis
1989 Cers Cup Black Neville
1989 European Continental Cup Ferreira Armelim
1989 European Continental Cup Rei Luis
1989 European Cup Winners Cup Manetti Roberto
1989 European Cup Winners Cup Garcia Cabreros Jose
1989 European Cup Winners Cup Van Lieshout Peter
1989 European Cup Winners Cup Iglesias Ramiro
1989 European Cup Winners Cup Girard Eric
1989 European Cup Winners Cup Sousa Ferreira
1989 European Cup Winners Cup Nunes Angelico
1989 European League Aubre Philippe
1989 European League Marti Corcuera Miguel Angel
1989 European League Nuber Wolfgang
1989 European League Serrano Sala Joan
1989 European League Aldovieri Umberto
1989 European League Santos Anibal Dos
1989 European League Ferreira Armelim
1989 European League Mottini Giorgio
1989 European U17 Championship Faria Joao Antonio
1989 European U17 Championship Silva Vitor
1989 European U17 Championship Serrano Sala Joan
1989 European U17 Championship Mcgann Edward
1989 European U20 Championship Aubre Philippe
1989 European U20 Championship Black Neville
1989 European U20 Championship Brulhart Francis
1989 European U20 Championship Santos Anibal Dos
1989 European U20 Championship Feiter Karl-friedrich
1989 European U20 Championship Garcia Cabreros Jose
1989 European U20 Championship Mottini Giorgio
1989 European U20 Championship Van Lieshout Peter
1989 Intercontinental Cup Rei Luis
1989 Intercontinental Cup Santos Anibal Dos
1989 Latin Cup Schaffhofer Udo
1989 National Cup Mcgann Edward
1989 Super-taca Nunes Angelico
1989 Super-taca Santos Anibal Dos
1989 Taca De Portugal Ferreira Armelim
1989 World Championship Bernardez Horacio
1989 World Championship Ruspa Francesco
1989 World Championship Costa Jose Emydgio
1989 World Championship Cano Oscar
1989 World Championship Rei Luis
1989 World Championship Mestres Torres Alfons
1989 World Championship Schaffhofer Udo
1989 World Championship Girard Eric
1989 World Championship Sisson Bill
1989 World Championship Gonzalez Valenzuela Sergio
1990 Basler Cup Klinger Edmund
1990 Basler Cup Van Lieshout Peter
1990 Basler Cup Brulhart Francis
1990 Basler Cup Sisson Bill
1990 Basler Cup Stalder Werner
1990 Basler Cup Girard Eric
1990 Cers Cup Mottini Giovanni
1990 Cers Cup Manetti Roberto
1990 Cers Cup Rei Luis
1990 Cers Cup Ferreira Armelim
1990 European Championship Del Carlo Mario
1990 European Championship Girard Eric
1990 European Championship Rei Luis
1990 European Championship Neville Black
1990 European Championship Herent Jean Loup
1990 European Championship Mestres Torres Alfons
1990 European Championship Van Lieshout Peter
1990 European Championship Schaffhofer Udo
1990 European Cup Winners Cup Schaffhofer Udo
1990 European Cup Winners Cup Santos Anibal Dos
1990 European League Del Carlo Mario
1990 European League Nuber Wolfgang
1990 European League Pancani Mauro
1990 European League Pais Carlos
1990 European League Aldovieri Umberto
1990 European League Mottini Giovanni
1990 European U17 Championship Pais Carlos
1990 European U17 Championship Ferreira Armelim
1990 European U17 Championship Pruneda B
1990 European U17 Championship Mestres Torres Alfons
1990 European U17 Championship Manetti Roberto
1990 European U17 Championship De Pietri Ermano
1990 National Cup Bodkin Kevin
1991 Cers Cup Aldovieri Umberto
1991 Cers Cup Zin Lorenzo
1991 Cers Cup Pancani Mauro
1991 Cers Cup Dal Carlo Mario
1991 European U17 Championship Clasca A
1991 European U17 Championship Meeuwesen Richard
1991 European U17 Championship Kowalczyk Reinhard
1991 European U17 Championship Ebeltjes Jacob
1991 European U17 Championship Clasca A
1991 European U17 Championship Ferreira Armelim
1991 European U17 Championship Stalder Werner
1991 European U17 Championship Feiter Karl-friedrich
1991 European U17 Championship Meeuwesen Richard
1991 European U17 Championship Fresquet Obiols Tomas
1991 European U17 Championship Ruspa Francesco
1991 European U17 Championship Aubre Philippe
1991 European U20 Championship Nuber Wolfgang
1991 European U20 Championship Black Neville
1991 European U20 Championship Valverde Domingo
1991 European U20 Championship Vilanova Daniel
1991 European U20 Championship Sorensen Anton
1991 European U20 Championship Aubre Philippe
1991 European U20 Championship Zin Lorenzo
1991 European U20 Championship Rosa Da Silva
1991 European U20 Championship Girard Eric
1991 Mundialito De Clubes Freitas Carlos
1991 Mundialito De Clubes Costa Jose Emydgio
1991 National Cup Black Neville
1991 National Cup Bodkin Kevin
1991 Nations Cup Herent Jean Loup
1991 Nations Cup De Pietri Ermano
1991 Nations Cup Serrano Sala Joan
1991 Nations Cup Abreu Horacio
1991 Nations Cup Sorensen Anton
1991 Nations Cup Brune Horst
1991 Nations Cup Brulhart Francis
1991 Nations Cup Bortolussi Pierluigi
1991 Nations Cup Girard Eric
1991 World Championship Santos Anibal Dos
1991 World Championship Faria Joao Antonio
1991 World Championship Silva Vitor
1991 World Championship Mestres Torres Alfons
1991 World Championship Van Lieshout Peter
1991 World Championship Brunner Werner
1991 World Championship Girard Eric
1991 World Championship Schaffhofer Udo
1991 World Championship Bernardez Horacio
1991 World Championship Freitas Carlos
1991 World Championship Roach Ian
1991 World Championship Costa Jose Emydgio
1991 World Championship Gara Glenn
1992 Cers Cup Medinas Vitor
1992 Cers Cup Silva Vitor
1992 Cers Cup Faria Joao Antonio
1992 European Championship Aldovieri Umberto
1992 European Championship Mccann
1992 European Championship Huber
1992 European Championship Garcia Cabreros Jose
1992 European Championship Silva Vitor
1992 European Cup Winners Cup De Pietri Ermano
1992 European Cup Winners Cup Rei Luis
1992 European Cup Winners Cup Silva Vitor
1992 European League Del Carlo Mario
1992 European League Zin Lorenzo
1992 European League Medinas Vitor
1992 European League Rei Luis
1992 European U17 Championship Del Carlo Mario
1992 European U17 Championship Rougier Christian
1992 European U17 Championship Abreu Horacio
1992 European U17 Championship Garcia Cabreros Jose
1992 European U17 Championship Bortolussi Pierluigi
1992 European U17 Championship Zin Lorenzo
1992 European U17 Championship Ullrich Bernd
1992 European U20 Championship Bienamini B
1992 European U20 Championship Brune Horst
1992 European U20 Championship Berrier A
1992 European U20 Championship Van Lieshout H
1992 European U20 Championship Manetti Roberto
1992 European U20 Championship Barbosa Fernando
1992 European U20 Championship Girard Eric
1992 European U20 Championship Stalder Werner
1992 National Cup Black Neville
1992 National Cup Hall Ray
1992 Olimpic Games Girard Eric
1992 Olimpic Games Black Neville
1992 Olimpic Games Van Lieshout Peter
1992 Olimpic Games Brunner Werner
1992 Olimpic Games Gara Robert
1992 Olimpic Games Costa Jose Emydgio
1992 Olimpic Games Faria Joao Antonio
1992 Olimpic Games Marti Corcuera Miguel Angel
1992 Olimpic Games Serrano Sala Joan
1992 Olimpic Games Schaffhofer Udo
1992 Olimpic Games Freitas Carlos
1992 Olimpic Games Rei Lui
1992 Olimpic Games Leslie Roach Ian
1992 Olimpic Games Mestres Torres Alfons
1992 Olimpic Games Bernardez Horacio
1992 Olimpic Games Del Carlo Mario
1992 World Championship B Rego Lamela Joaquim
1992 World Championship B Pauleta Jorge
1992 World Championship B Valverde Domingo
1992 World Championship B Fresquet Obiols Tomas
1992 World Championship B Freitas Carlos
1992 World Championship B Malache Isidine
1992 World Championship B Terregrosa Jorge
1992 World Championship B Vilanova Daniel
1992 World Championship B Tessier Patrick
1992 World Championship B Aubre Philippe
1992 World Championship B Kiyamiya Kumio
1992 World Championship B Kishore Nand
1992 World Championship B Costa Joao
1992 World Championship B Reyes Gerardo
1992 World Championship B Mcnab John
1992 World Championship B Alamos Hernan
1992 World Championship B Clasca Antonio
1992 World Championship B Gomes Antonio
1992 World Championship B Pancani Mauro
1992 World Championship B Bradley Ken
1992 World Championship B Correia A
1992 World Championship B Crespo L
1992 World Women Championship Sorensen Anton
1992 World Women Championship Braddock Peter
1992 World Women Championship Ebeltjes Jacob
1993 1a Divisao Carpelho Joaquim
1993 1a Divisao Marques Da Silva Manuel
1993 1a Divisao Oscar Jose
1993 1a Divisao Medinas Vitor
1993 1a Divisao Guilherme Joao
1993 1a Divisao Lopes Antonio
1993 1a Divisao Nunes Angelico
1993 1a Divisao Carvalho Adelino
1993 1a Divisao Subtil Jose
1993 1a Divisao Abreu Horacio
1993 1a Divisao Santos Jorge Manuel Dos
1993 1a Divisao Pereira Carlos
1993 Cers Cup Medinas Vitor
1993 Cers Cup Barbosa
1993 European Continental Cup Pancani Mauro
1993 European Continental Cup Mottini Giorgio
1993 European League Mottini Giorgio
1993 European League Nunes Angelico
1993 European League Brune Horst
1993 European U20 Championship Ullrich Bernd
1993 European U20 Championship Garcia Cabreros Jose
1993 European U20 Championship Aubre Philippe
1993 European U20 Championship Sorensen Anton
1993 European U20 Championship Bortolussi Pierluigi
1993 European U20 Championship Faria Joao Antonio
1993 European U20 Championship Ullrich Bernd
1993 European U20 Championship Meeuwesen Richard
1993 European U20 Championship Miller John
1993 European U20 Championship Barbosa Fernando
1993 European U20 Championship Stalder Werner
1993 National Cup Mcgann Edward
1993 Nations Cup Nunes Angelico
1993 Nations Cup Mottini Giorgio
1993 Nations Cup Garcia Cabreros Jose
1993 Nations Cup Aubre Philippe
1993 Nations Cup Frigge Siegward
1993 Nations Cup Hall Raymond
1993 Nations Cup Sorensen Anton
1993 Nations Cup Brulhart Francis
1993 Nations Cup Girard Eric
1993 Nations Cup Stalder Werner
1993 World Championship Aldovieri Umberto
1993 World Championship Pancani Mauro
1993 World Championship Del Carlo Mario
1993 World Championship Brune Horst
1993 World Championship Cano Oscar
1993 World Championship Carbajal Rolando
1993 World Championship Costa Jose Emydgio
1993 World Championship Valverde Domingo
1993 World Championship Van Lieshout Peter
1993 World Championship Mcgann Edward
1993 World Championship Costa Joao
1993 World Championship Nunes Angelico
1993 World Games Cano Oscar
1993 World Games Ebeltjes Jacob
1993 World Games Medinas Vitor
1993 World Games Bortolussi Pierluigi
1993 World Games Van Lieshout Peter
1994 1a Divisao Pereira Carlos
1994 1a Divisao Anselmo Henrique
1994 1a Divisao Subtil Jose
1994 1a Divisao Lopes Antonio
1994 1a Divisao Pestana Nelson
1994 1a Divisao Oscar Jose
1994 1a Divisao Ornelas Manuel
1994 Cers Cup Girard Eric
1994 Cers Cup Nuber Wolfgang
1994 Cers Cup Pancani Mauro
1994 Cers Cup Bortolussi Pierluigi
1994 Cers Cup Piccinini Giuseppe
1994 Cers Cup Brunner Werner
1994 European Championship Girard Eric
1994 European Championship Marti Corcuera Miguel Angel
1994 European Championship Faria Joao Antonio
1994 European Championship Fanesi Alessandro
1994 European Championship Barbosa Fernando
1994 European Championship Van Doren Albert
1994 European Championship Sorensen Anton
1994 European Championship Roca Vila Francisco
1994 European Championship Rei Luis
1994 European Championship Rougier Christian
1994 European Championship Aragonez Bonillo Jordi
1994 European Championship Nuber Wolfgang
1994 European Continental Cup Lopes Antonio
1994 European Continental Cup Oliveira Ricardo
1994 European Cup Winners Cup Ullrich Bernd
1994 European Cup Winners Cup Frigge Siegward
1994 European Cup Winners Cup Manetti Roberto
1994 European League Abreu Horacio
1994 European League Faria Joao Antonio
1994 European League Frigge Siegward
1994 European League Del Carlo Mario
1994 European U17 Championship Kutschker Jurgen
1994 European U20 Championship Wolter Jurgen
1994 National Cup Hall Ray
1994 Nations Cup Brulhart Francis
1994 Nations Cup Stalder Werner
1994 Nations Cup Girard Eric
1994 Nations Cup Garcia Cabreros Jose
1994 Nations Cup Rabold Jeff
1994 Nations Cup Lopez
1994 World Championship B Agra Leandro
1994 World Championship B Valdez Hector
1994 World Championship B Bradley Ken
1994 World Championship B Yoda Seiishi
1994 World Championship B Aubre Philippe
1994 World Championship B Garcia Cabreros Jose
1994 World Championship B Gomes Antonio
1994 World Championship B Correia Jose Antonio
1994 World Championship B Braddock Peter
1994 World Championship B Rabold Jeff
1994 World Championship B Rei Luis
1994 World Championship B Gonzalez Sergio
1994 World Championship B Freitas Carlos
1994 World Championship B Alamos Hernan
1994 World Championship B Costa Joao
1994 World Championship B Rodrigues Antonio
1994 World Women Championship Freitas Carlos
1994 World Women Championship Garnica Edison
1994 World Women Championship Bove Alfonso
1994 World Women Championship Rego Lamela Joaquim
1994 World Women Championship Sorensen Anton
1994 World Women Championship Mestres Torres Alfons
1994 World Women Championship Costa Joao
1994 World Women Championship Serrano Sala Joan
1994 World Women Championship Barbosa Fernando
1994 World Women Championship Jost James
1994 World Women Championship Kowalczyk Reinhard
1994 World Women Championship Correia Jose Antonio
1994 World Women Championship Faria Joao Antonio
1994 World Women Championship Kiyomiya Kunio
1995 1a Divisao Carvalho Adelino
1995 1a Divisao Pinto Jose
1995 1a Divisao Marques Da Silva Manuel
1995 1a Divisao Carpelho Joaquim
1995 1a Divisao Ventura Jorge
1995 1a Divisao Subtil Jose
1995 1a Divisao Barbosa Fernando
1995 1a Divisao Martins Antonio
1995 1a Divisao Guilherme Joao
1995 1a Divisao Oliveira Ricardo
1995 1a Divisao Anselmo Henrique
1995 1a Divisao Emidio Jorge
1995 1a Divisao Rego Lamela Joaquim
1995 1a Divisao Lopes Antonio
1995 1a Divisao Costa Carlos
1995 Cers Cup Brunner Werner
1995 European Continental Cup Girard Eric
1995 European Continental Cup Pereira Carlos
1995 European Cup Winners Cup Faria Joao Antonio
1995 European League Wolter Jurgen
1995 European League Aragonez Bonillo Jordi
1995 European League Del Carlo Mario
1995 European League Ruspa Francesco
1995 European League Girard Eric
1995 European U17 Championship Stalder Werner
1995 European U17 Championship Roca Vila Francisco
1995 European U17 Championship Fresquet Obiols Tomas
1995 European U17 Championship Subtil Jose
1995 European U17 Championship Manetti Roberto
1995 European U17 Championship Aubre Philippe
1995 European U17 Championship Gustems Broch Joan
1995 European U17 Championship Klinger Edmund
1995 European U17 Championship Miller John
1995 European U20 Championship Nuber Wolfgang
1995 European U20 Championship Kowalczyk Reinhard
1995 European U20 Championship Meeuwesen Richard
1995 European U20 Championship Vidal Salvador Jordi
1995 European U20 Championship Blandin Olivier
1995 European U20 Championship Coutourier Fabrice
1995 European U20 Championship Sorensen Anton
1995 European U20 Championship Thomas Glyn
1995 European U20 Championship Bove Alfonso
1995 European U20 Championship Rego Lamela Joaquim
1995 European U20 Championship Born Jorg
1995 European Women Championship Pestana N
1995 European Women Championship Garcia Cabreros Jose
1995 European Women Championship Valverde Domingo
1995 European Women Championship Bodkin K
1995 European Women Championship Sorensen Anton
1995 European Women Championship Barbarisi Ulderico
1995 Latin Cup Aragonez Bonillo Jordi
1995 Latin Cup Rego Lamela Joaquim
1995 Latin Cup Herent Jean Loup
1995 Latin Cup Fedon Aristide
1995 National Cup Black Neville
1995 National Cup Scott Alf
1995 Nations Cup Fresquet Obiols Tomas
1995 Nations Cup Lopes Antonio
1995 Nations Cup Bortolussi Pierluigi
1995 Nations Cup Nuber Wolfgang
1995 Nations Cup Herent Jean Loup
1995 Nations Cup Girard Eric
1995 Nations Cup Pestana N
1995 Nations Cup Born Jorg
1995 World Championship Costa Jose Emydgio
1995 World Championship Agra Leandro
1995 World Championship Garnica Edison
1995 World Championship Schaffhiofer Udo
1995 World Championship Van Lieshout Peter
1995 World Championship Freitas Carlos
1995 World Championship Cano Oscar
1995 World Championship Mestres Torres Alfons
1995 World Championship Herent Jean Loup
1995 World Championship Del Carlo Mario
1995 World Championship Costa Joao
1995 World Championship Rei Luis
1995 World Championship Joao Faria
1995 World Championship Brulhart Francis
1996 1a Divisao Ornelas Manuel
1996 1a Divisao Martins Antonio
1996 1a Divisao Guilherme Joao
1996 1a Divisao Barbosa Fernando
1996 1a Divisao Ferreira Eduardo
1996 1a Divisao Pereira Carlos
1996 1a Divisao Marques Da Silva Manuel
1996 1a Divisao Emidio Jorge
1996 1a Divisao Subtil Jose
1996 1a Divisao Rego Lamela Joaquim
1996 1a Divisao Carpelho Joaquim
1996 Cers Cup Marotti ?
1996 Cers Cup Aubre Philippe
1996 Cers Cup Girard Eric
1996 Cers Cup Faria Joao Antonio
1996 Cers Cup Rego Lamela Joaquim
1996 European Championship Ullrich Bernd
1996 European Championship Thomas Glyn
1996 European Championship Girard Eric
1996 European Championship Bove Alfonso
1996 European Championship Vidal Salvador Jordi
1996 European Championship Kowalczyk Reinhard
1996 European Championship Van Doren Albert
1996 European Championship Rego Lamela Joaquim
1996 European Championship Fanesi Alessandro
1996 European Championship Aubre Philippe
1996 European Cup Winners Cup Rei Luis
1996 European Cup Winners Cup Ullrich Thomas
1996 European Cup Winners Cup Oliveira Ricardo
1996 European League Bove Pietro
1996 European League Fedon Aristide
1996 European League Fanesi Alessandro
1996 European League Roca Vila Francisco
1996 European League Brunner Werner
1996 European U17 Championship Barbarisi Ulderico
1996 European U17 Championship Miller John
1996 European U17 Championship Cancelo
1996 European U17 Championship Herent Jean Loup
1996 European U20 Championship Barbosa Fernando
1996 European U20 Championship Jannach
1996 European U20 Championship Brunner Werner
1996 European U20 Championship Stalder Werner
1996 European U20 Championship Miller John
1996 European U20 Championship Manetti Roberto
1996 European U20 Championship Rougier Christian
1996 European U20 Championship Sorensen Anton
1996 European U20 Championship La Vega
1996 European U20 Championship Theissen
1996 Latin Cup Piccininni Giuseppe
1996 Latin Cup Beristain Blas
1996 Latin Cup Marques Da Silva Manuel
1996 Latin Cup Blandin Olivier
1996 National Cup Miller John
1996 National Cup Richardson Mike
1996 World Championship B Castro Nestor
1996 World Championship B Braddock Peter
1996 World Championship B Turner William
1996 World Championship B Yoda Seishi
1996 World Championship B Germishuys ?
1996 World Championship B Rei Luis
1996 World Championship B Faria Joao Antonio
1996 World Championship B Rodrigues Alberto
1996 World Championship B Luz Manuel Da
1996 World Championship B Garcia Cabreros Jose
1996 World Championship B Kowalczyk Reinhard
1996 World Championship B Roca Vila Francisco
1996 World Championship B Reyes Gerardo
1996 World Championship B Jost James
1996 World Championship B Bonchristiani Caetano
1996 World Championship B Sorensen Anton
1996 World Championship B Sobrinho ?
1996 World Women Championship Sorensen Anton
1996 World Women Championship Costa Jose Emydgio
1997 European League Marti Miguel Angel
1997 World Championship Rei Luis
1997 European League Brunner Werner
1997 European League Mestres Torres Alfons
1997 European League Faria Joao Antonio
1997 European League Rei Luis
1997 Cers Cup Garcia Cabreros Jose
1997 Cers Cup Bortolussi Pierluigi
1997 World Championship Rego Lamela Joaquim
1997 World Championship Rabold Jeff
1997 European Women Championship Sorensen Anton
1997 World Championship Aubre Philippe
1997 Int Tourn Paris Guadagnin Mario
1997 1a Divisao Oscar Jose
1997 1a Divisao Carpelho Joaquim
1997 1a Divisao Ferreira Eduardo
1997 1a Divisao Pestana Nelson
1997 1a Divisao Rei Luis
1997 1a Divisao Vasques Jorge
1997 1a Divisao Faria Joao Antonio
1997 1a Divisao Rocha Antonio
1997 1a Divisao Barbosa Fernando
1997 1a Divisao Rego Lamela Joaquim
1997 1a Divisao Anselmo Henrique
1997 1a Divisao Pinto Jose
1997 1a Divisao Martins Antonio
1997 1a Divisao Pereira Carlos
1997 Cers Cup Gustems Broch Joan
1997 World Championship Girard Eric
1997 Nations Cup Ullrich Bernd
1997 World Championship Castro Miguel Angel
1997 Torneio Cinquentenario Fpp Carpelho Joaquim
1997 European Women Championship Kutschker Jurgen
1997 World Championship Sorensen Anton
1997 World Championship Mestres Torres Alfons
1997 World Championship Vidal Salvador Jordi
1997 World Championship Bove Alfonso
1997 Int Tourn Paris Serrano Sala Joan
1997 Int Tourn Paris Marques Da Silva Manuel
1997 Int Tourn Paris Aubre Philippe
1997 Cers Cup Fanesi Alessandro
1997 Cers Cup Martinez Cancelo Maria Teresa
1997 European League Girard Eric
1997 Cers Cup Vidal Salvador Jordi
1997 Latin Cup Fedon Aristide
1997 1a Divisao Emidio Jorge
1997 Cers Cup Bove Alfonso
1997 Cers Cup Aragones Peirau Albert
1997 Cers Cup Marti Corcuera Miguel Angel
1997 European League Del Carlo Mario
1997 1a Divisao Oliveira Ricardo
1997 European League Roca Vila Francisco
1997 Latin Cup Gustems Broch Joan
1997 Latin Cup Carpelho Joaquim
1997 1a Divisao Marques Da Silva Manuel
1997 1a Divisao Ornelas Manuel
1997 Cers Cup Ibarrola
1997 European League Bortolussi Pierluigi
1997 European League Bove Alfonso
1997 World Championship Nuber Wolfgang
1997 Latin Cup Coutourier Fabrice
1997 European Women Championship Manetti Roberto
1997 European Women Championship Martinez Cancelo Maria Teresa
1997 European Women Championship Miller John
1997 European Women Championship Rocha Antonio
1997 National Cup Brand Steve
1997 National Cup Miller John
1997 Nations Cup Girard Eric
1997 Nations Cup Ullrich Bernd
1997 Nations Cup Martinez Cancelo Maria Teresa
1997 Nations Cup Rei Luis
1997 Nations Cup Bove Alfonso
1997 Nations Cup Blandin Olivier
1997 World Championship Garnica Edison
1997 Torneio Cinquentenario Fpp Bortolussi Pierluigi
1997 Torneio Cinquentenario Fpp Fresquet Obiols Tomas
1997 Torneio Cinquentenario Fpp Faria Joao Antonio
1997 Torneio Cinquentenario Fpp Rei Luis
1997 Torneio Cinquentenario Fpp Bonchristiani Caetano
1997 Torneio Cinquentenario Fpp Pereira Carlos
1997 Torneio Cinquentenario Fpp Stalder Werner
1998 Latin Cup Martinez Cancelo Maria Teresa
1998 Intercontinental Cup Faria Joao Antonio
1998 Latin Cup Rougier Christian
1998 Latin Cup Pinto Jose
1998 Latin Cup Piccininni Giuseppe
1998 Intercontinental Cup Carpelho Joaquim
1998 European U20 Championship Born Jorg
1998 Cers Cup Aubre Philippe
1998 Cers Cup Bortolussi Pierluigi
1998 Cers Cup Ceron ?
1998 European Championship Wolter Jurgen
1998 European Championship Brunner Werner
1998 European Championship Asubre Philippe
1998 European Championship Girard Eric
1998 European Championship Miller John
1998 European Championship Rocha Antonio
1998 European Championship Sorensen Anton
1998 European Continental Cup Brunner Werner
1998 European Continental Cup Guadagnin Mario
1998 European Continental Cup Rego Lamela Joaquim
1998 European Continental Cup Pereira Carlos
1998 European League Pinto Joaquim
1998 European League Girard Eric
1998 European League Rego Lamela Joaquim
1998 European U17 Championship Gustems Broch Joan
1998 European U17 Championship Stalder Werner
1998 European U17 Championship Kutschker Jurgen
1998 European U17 Championship Pestana Nelson
1998 European U17 Championship Carmagnola Claudio
1998 European U17 Championship Sorensen Anton
1998 European U17 Championship Roca Vila Francisco
1998 European U17 Championship Dubos Jean-claude
1998 European U17 Championship Blandin Olivier
1998 European U20 Championship Niessen Michael
1998 European U20 Championship Marti Corcuera Miguel Angel
1998 European U20 Championship Fedon Aristide
1998 European U20 Championship Rougier Christian
1998 European U20 Championship Fanesi Alessandro
1998 European U20 Championship Ferreira E
1998 National Cup Miller John
1998 National Cup Brand Steve
1998 Portugal - Spain (pico) Aubre Philippe
1998 Portugal - Spain (pico) Fedon Aristide
1998 World Championship B Rodrigues Alberto
1998 World Championship B Correia Jose Antonio
1998 World Championship B White Bruce
1998 World Championship B Jinxue Fu
1998 World Championship B Fukuda Hotoshi
1998 World Championship B Jost James
1998 World Championship B Faria Joao Antonio
1998 World Championship B Vidal Salvador Jordi
1998 World Championship B Ferreira Jorge
1998 World Championship B Kowalczyk Reinhard
1998 World Championship B Luz Manuel Da
1998 World Championship B Gil Ricardo
1998 World Championship B Roca Villa Xavier
1998 World Championship B Braddock Peter
1998 World Women Championship Ullrich Bernd
1999 Spain - Portugal (oviedo) Roca Vila Francisco
1999 Spain - Portugal (oviedo) Kutschker Jurgen
1999 World U17 Championship Castro Miguel Angel
1999 World U17 Championship Silva Jose Manuel Da
1999 World U17 Championship Tolomei Nicolas
1999 World U17 Championship Agra Leandro
1999 World U17 Championship Podevin Antoine
1999 World U17 Championship Luz Manuel Da
1999 World U17 Championship Infante Norberto
1999 World U17 Championship Reyes Luis
1999 Cers Cup Bortolussi Pierluigi
1999 Cers Cup Rago Lamela Joaquim
1999 Cers Cup Manetti Roberto
1999 Cers Cup Rei Luis
1999 Cers Cup Fanesi Alessandro
1999 European League Faria Joao Antonio
1999 European League Rei Luis
1999 European League Vidal Salvador Jordi
1999 European League Aubre Philippe
1999 European U17 Championship Carmazzi Massimiliano
1999 European U17 Championship Born Jorg
1999 European U17 Championship Emidio Jorge
1999 European U17 Championship Piccininni Giuseppe
1999 European U17 Championship Podevin Antoine
1999 European U17 Championship Roca Vila Francisco
1999 European U17 Championship Delfa Crespo Luis
1999 European U17 Championship Niessen Michael
1999 European U20 Championship Sorensen Anton
1999 European U20 Championship Garcia Romero Francisco
1999 European U20 Championship Miller John
1999 European U20 Championship Blandin Olivier
1999 European U20 Championship Richter Gerd
1999 European U20 Championship Vasques Jorge
1999 European U20 Championship Girard Eric
1999 European U20 Championship Barbarisi Ulderico
1999 European Women Championship Sorensen Anton
1999 European Women Championship Feiter Karl-friedrich
1999 European Women Championship Dubos Jean Claude
1999 European Women Championship Miller John
1999 European Women Championship Martins Antonio
1999 European Women Championship Fedon Aristide
1999 European Women Championship Stalder Werner
1999 European Women Championship Gustems Broch Joan
1999 European Women Championship Lehn Martin
1999 Iberian Cup Carmagnola Claudio
1999 Iberian Cup Manetti Roberto
1999 Iberian Cup Fanesi Alessandro
1999 Iberian Cup Fedon Aristide
1999 Int Tourn Rtp Aubre Philippe
1999 Int Tourn Rtp Garcia Romero Francisco
1999 Int Tourn Rtp Carpelho Joaquim
1999 Int Tourn Rtp Bortolussi Pierluigi
1999 Latin Cup Gustems Broch Joan
1999 Latin Cup Bonuccelli Giuseppe
1999 National Cup Brand Steve
1999 National Cup Miller John
1999 Nations Cup Aragones Peirau Albert
1999 Nations Cup Stalder Werner
1999 Nations Cup Faria Joao Antonio
1999 Nations Cup Feiter Karl-friedrich
1999 Nations Cup Girard Eric
1999 Nations Cup Aubre Philippe
2000 Taca De Portugal Carpelho Joaquim
2000 Torneio Rtp Barbarisi Ulderico
2000 Torneio Rtp Podevin Antoine
2000 Torneio Rtp Born Jorg
2000 Taca De Portugal Faria Joao Antonio
2000 Torneio Rtp Rocha Antonio
2000 Torneio Rtp Pinto Joaquim
2000 Cers Cup Barbarisi Ulderico
2000 Cers Cup Fedon Aristide
2000 Cers Cup Faria Joao Antonio
2000 Cers Cup Guadagnin Mario
2000 Cers Cup Aubre Philippe
2000 Cers Cup Sorensen Anton
2000 Cers Cup Fanesi Alessandro
2000 Torneio Rtp Ullrich Bernd
2000 European U17 Championship Delfa Crespo Luis
2000 European Championship Carmagnola Claudio
2000 European Championship Stalder Werner
2000 European Championship Gustems Broch Joan
2000 European Championship Aubre Philippe
2000 European Championship Born Jorg
2000 European Championship Sorensen Anton
2000 European Championship Rei Luis
2000 European Championship Niessen Michael
2000 European Continental Cup Aubre Philippe
2000 European Continental Cup Kutschker Jurgen
2000 European Continental Cup Carmazzi Massimiliano
2000 European Continental Cup Roca Vila Francisco
2000 European League Brunner Werner
2000 European League Manetti Roberto
2000 European League Rego Lamela Joaquim
2000 European League Carpelho Joaquim
2000 European U17 Championship Lehn Martin
2000 European U17 Championship Niessen Michael
2000 European U17 Championship Pinto Jose
2000 European U17 Championship Fanesi Alessandro
2000 European U17 Championship Delfa Crespo Luis
2000 European U17 Championship Stalder Werner
2000 European U17 Championship Dubos Jean Claude
2000 European U20 Championship Rego Lamela Joaquim
2000 European U20 Championship Roca Vila Francisco
2000 European U20 Championship Garcia Romero Francisco
2000 European U20 Championship Kutschker Jurgen
2000 European U20 Championship Podevin Antoine
2000 European U20 Championship Girard Eric
2000 European U20 Championship Piccininni Giuseppe
2000 European U20 Championship Carmazzi Massimiliano
2000 European U20 Championship Miller John
2000 Iberian Cup Fanesi Alessandro
2000 Iberian Cup Carmagnola Claudio
2000 Iberian Cup Fedon Aristide
2000 Iberian Cup Carmazzi Massimiliano
2000 Int Tourn San Juan Gonzales Roberto
2000 Int Tourn San Juan Alcaide Rafael
2000 Int Tourn San Juan Cano Oscar
2000 Int Tourn San Juan Paez J L
2000 Int Tourn San Juan Marquez
2000 Latin Cup Blandin Olivier
2000 Latin Cup Carmagnola Claudio
2000 Latin Cup Martins Antonio
2000 Latin Cup Aragones Peirau Albert
2000 Odficial San Juan Gonzalez Roberto
2000 Odficial San Juan Gonzalez Alfredo
2000 World Championship B Andersen Richard
2000 World Championship B Church Ron
2000 World Championship B Miller John
2000 World Championship B Sorensen Anton
2000 World Championship B Rodrigues Alberto
2000 World Championship B Luz Manuel Da
2000 World Championship B Braddock Peter
2000 World Championship B Turner William
2000 World Championship B Molina Planelles Joan
2000 World Championship B Marques Da Silva Manuel
2000 World Women Championship Podevin Antoine
2000 World Women Championship Gustems Broch Joan
2000 World Women Championship Castro Nestor
2000 World Women Championship Braddock Peter
2000 World Women Championship Sorensen Anton
2000 World Women Championship Anselmo Henrique
2000 World Women Championship Agra Leandro
2000 World Women Championship Niessen Michael
2000 World Women Championship Richter Gerd
2000 World Women Championship Ullrich Bernd
2000 World Women Championship Wolter Jurgen
2001 Cers Cup Carmazzi Massimiliano
2001 Cers Cup Carmagnola Claudio
2001 Cers Cup Barbarisi Ulderico
2001 Cers Cup Fanesi Alessandro
2001 Cers Cup Pinto Joaquim
2001 Cers Cup Martins Antonio
2001 Cers Cup Carpelho Joaquim
2001 Cers Cup Faria Joao Antonio
2001 European Continental Cup Pereira Carlos
2001 European Continental Cup Ferreira Eduardo
2001 European Continental Cup Carpelho Joaquim
2001 European Continental Cup Martins Antonio
2001 European League Carmagnola Claudio
2001 European League Fedon Aristide
2001 European League Sorensen Anton
2001 European League Kutschker Jurgen
2001 European U17 Championship Andrisani Giovanni
2001 European U17 Championship Dubos Jean Claude
2001 European U17 Championship Armati Enrico
2001 European U17 Championship Vasques Jorge
2001 European U17 Championship Richardson Mike
2001 European U17 Championship Marques Da Silva Manuel
2001 European U17 Championship Martinez Cancelo