Rink-Hockey.net Database |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Team 1 | Team 2 | Result | Competition | Date | Remarks | ||
UD Bancaria | Barrio Rivadavia | 7 - 7 |
Clausura San Juan | 25-11-2022 | |||
Banco Hispano | Lomas de Rivadavia | 3 - 3 |
Clausura San Juan | 25-11-2022 | |||
Deportivo Aberastain | Sarmiento PC | 2 - 4 |
Clausura San Juan | 25-11-2022 | |||
Olimpia PC | SEC | 4 - 0 |
Clausura San Juan | 25-11-2022 | |||
Ch Santa Perpetua | Hc Sentmenat | 7 - 6 |
Primera Catalana 1A | 25-11-2022 | |||
Club Vilassar Hoquei | Cp Blanes Atletic | 1 - 1 |
Primera Catalana 1B | 25-11-2022 | |||
RSC Cronenberg | IGR Remscheid | 10 - 4 |
1 Bundesliga | 26-11-2022 | |||
RESG Walsum | TuS Dusseldorf-Nord | 5 - 2 |
1 Bundesliga | 26-11-2022 | |||
SK Germania Herringen | RSC Darmstadt | 18 - 1 |
1 Bundesliga | 26-11-2022 | |||
SC Tomar | CD Paco de Arcos | 3 - 0 |
1a Divisao | 26-11-2022 | |||
GRF Murches | Riba de Ave HC | 4 - 1 |
1a Divisao | 26-11-2022 | |||
Parede FC | Ass Juventude de Viana | 4 - 2 |
1a Divisao | 26-11-2022 | |||
FC Porto | OC Barcelos | 6 - 6 |
1a Divisao | 26-11-2022 | |||
SL Benfica | Famalicense AC | 5 - 2 |
1a Divisao | 26-11-2022 | |||
HC Braga | AD Valongo | 1 - 4 |
1a Divisao | 26-11-2022 | |||
US Villejuif | Nantes ARH | 8 - 6 |
1ere Division | 26-11-2022 | |||
SA Merignac | CS Noisy le Grand | 2 - 4 |
1ere Division | 26-11-2022 | |||
US Coutras | Poire Roller | 17 - 4 |
1ere Division | 26-11-2022 | |||
SPRS Ploufragan | SCRA Saint Omer | 2 - 3 |
1ere Division | 26-11-2022 | |||
LV La Roche sur Yon | RHC Lyon | 2 - 2 |
1ere Division | 26-11-2022 | |||
AL Saint Sebastien | HC Quevert | 3 - 11 |
1ere Division | 26-11-2022 | |||
HSV Krefeld | SC Bison Calenberg | 7 - 3 |
2 Bundesliga | 26-11-2022 | |||
ERSC Schwerte | SG Blue Lions | 4 - 4 |
2 Bundesliga | 26-11-2022 | 4-5 after pen | ||
AA Espinho | CH Carvalhos | 4 - 6 |
2a Divisao Norte | 26-11-2022 | |||
AA Coimbra | AD Sanjoanense | 3 - 6 |
2a Divisao Norte | 26-11-2022 | |||
HA Cambra | CA Feira | 7 - 3 |
2a Divisao Norte | 26-11-2022 | |||
Termas OC | CD Povoa | 2 - 2 |
2a Divisao Norte | 26-11-2022 | |||
USC Paredes | AD Valongo B | 6 - 4 |
2a Divisao Norte | 26-11-2022 | |||
Clube Infante de Sagres | Juventude Pacense | 1 - 7 |
2a Divisao Norte | 26-11-2022 | |||
Sport Alenquer e Benfica | Maritimo SC | 10 - 3 |
2a Divisao Sul | 26-11-2022 | |||
HC Turquel | HC Sintra | 6 - 2 |
2a Divisao Sul | 26-11-2022 | |||
AD Oeiras | AE Fisica e Desportiva | 2 - 3 |
2a Divisao Sul | 26-11-2022 | |||
UF Entroncamento | SC Leiria e Marrazes | 2 - 4 |
2a Divisao Sul | 26-11-2022 | |||
Biblioteca IR | Candelaria SC | 2 - 2 |
2a Divisao Sul | 26-11-2022 | |||
Sporting CP B | AJ Salesiana | 3 - 5 |
2a Divisao Sul | 26-11-2022 | |||
SC Marinhense | SL Benfica B | 11 - 5 |
2a Divisao Sul | 26-11-2022 | |||
HCF Tourcoing | RH Gleize | 7 - 1 |
2eme Division | 26-11-2022 | |||
AL Ergue Gaberic | ALC Bouguenais | 1 - 2 |
2eme Division | 26-11-2022 | |||
Biarritz Olympique | CO Paceen RH | 3 - 2 |
2eme Division | 26-11-2022 | |||
HR Aix les Bains | CP Roubaix | 3 - 4 |
2eme Division | 26-11-2022 | |||
PA Crehen | SA Gazinet Cestas | 6 - 2 |
2eme Division | 26-11-2022 | |||
Quintin RC | RAC Saint Brieuc | 1 - 4 |
2eme Division | 26-11-2022 | |||
HC Paco de Rei | OH Sports | 3 - 5 |
3a Divisao B | 26-11-2022 | |||
CD Cucujaes | UD Oliveirense B | 2 - 7 |
3a Divisao B | 26-11-2022 | |||
ACD Vila Boa do Bispo | CH Carvalhos B | 9 - 0 |
3a Divisao B | 26-11-2022 | |||
CS Maritimo | HC Stuart Massama | 6 - 4 |
3a Divisao C | 26-11-2022 | |||
HC Ponta Delgada | GD Fabril | 6 - 4 |
3a Divisao D | 26-11-2022 | |||
HC Santiago | HC Vasco da Gama | 1 - 4 |
3a Divisao D | 26-11-2022 | |||
ASD Montebello HP | ASDH Amatori Sporting Lodi | 2 - 5 |
A1 | 26-11-2022 | |||
Montecchio Precalcino | AS Sandrigo | 1 - 1 |
A1 | 26-11-2022 | |||
ASH Valdagno | ASDH Bassano | 4 - 0 |
A1 | 26-11-2022 | |||
HRC Monza | Hockey Vercelli | 2 - 4 |
A1 | 26-11-2022 | |||
HC Forte dei Marmi | Follonica Hockey | 4 - 2 |
A1 | 26-11-2022 | |||
ASDH Sarzana | Cgc Viareggio | 7 - 2 |
A1 | 26-11-2022 | |||
ASD Amatori Modena | ASH Thiene | 3 - 3 |
Coppa Italia A2 Final Phase | 26-11-2022 | |||
AFP Giovinazzo | Rotellistica Camaiore | 4 - 3 |
Coppa Italia A2 Final Phase | 26-11-2022 | |||
Amatori Pesaro | Pico de Mirandola | 4 - 5 |
Coppa Italia B Final Phase | 26-11-2022 | |||
RHC Dornbirn | RSC Uttigen | 1 - 4 |
LNA | 26-11-2022 | |||
RHC Wimmis | Geneve RHC | 0 - 2 |
LNA | 26-11-2022 | |||
RC Biasca | SC Thunerstern | 5 - 4 |
LNA | 26-11-2022 | |||
RHC Vordemwald | RC Uttigen Devils | 6 - 2 |
LNB | 26-11-2022 | |||
Capellades Hc | Cp Vilanova | 3 - 1 |
Nacional Catalana | 26-11-2022 | |||
CP Sant Celoni | Fc Barcelona C | 2 - 1 |
Nacional Catalana | 26-11-2022 | |||
FC Barcelona | Reus Deportiu | 8 - 3 |
OK Liga | 26-11-2022 | |||
CP Calafell | CE Noia | 1 - 1 |
OK Liga | 26-11-2022 | |||
CP Vilafranca | Girona CH | 2 - 3 |
OK Liga | 26-11-2022 | |||
CH Caldes | CE Arenys de Munt | 7 - 6 |
OK Liga | 26-11-2022 | |||
PAS Alcoi | HC Liceo | 0 - 2 |
OK Liga | 26-11-2022 | |||
Igualada HC | PHC Sant Cugat | 4 - 1 |
OK Liga | 26-11-2022 | |||
Udc Rochapea | Rc Jolaseta | 2 - 2 |
OK Liga Bronze Norte | 26-11-2022 | |||
Cd Urdaneta | Cd Aurrera | 0 - 3 |
OK Liga Bronze Norte | 26-11-2022 | |||
Ac Ordes | HC Liceo B | 2 - 1 |
OK Liga Bronze Norte | 26-11-2022 | |||
CD Patinalon | Cp Areces | 6 - 6 |
OK Liga Bronze Norte | 26-11-2022 | |||
Colegio Virgen De Europa | Cp Irlandesas | 8 - 5 |
OK Liga Bronze Sur | 26-11-2022 | |||
Sporting Alcoi | Cp Coslada | 4 - 3 |
OK Liga Bronze Sur | 26-11-2022 | |||
Cp Alcobendas B | Cp Irlandesas | 3 - 0 |
OK Liga Bronze Sur | 26-11-2022 | |||
Cd Santa Maria Del Pilar | Chp Cajar | 3 - 4 |
OK Liga Bronze Sur | 26-11-2022 | |||
Cp Taradell | Ch Mataro | 4 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 26-11-2022 | |||
Chp Olot | Cp Congres | 3 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 26-11-2022 | |||
Oviedo Roller Hc | FC Barcelona B | 1 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 26-11-2022 | |||
Caa Dominicos | Cerdanyola Ch | 5 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 26-11-2022 | |||
Ce Vendrell | Hc Sant Just | 1 - 2 |
OK Liga Plata Norte | 26-11-2022 | |||
C Cia de Maria | Ch Lloret | 3 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 26-11-2022 | |||
Cp Rivas Las Lagunas | Chp Sant Feliu | 9 - 1 |
OK Liga Plata Sur | 26-11-2022 | |||
Cp Tordera | Hc Alpicat | 1 - 2 |
OK Liga Plata Sur | 26-11-2022 | |||
Ch Palafrugell | Cp Las Rozas | 6 - 1 |
OK Liga Plata Sur | 26-11-2022 | |||
Cp Alcobendas | Sd Espanyol | 3 - 3 |
OK Liga Plata Sur | 26-11-2022 | |||
Shum Macanet | Cd Colegio Alameda De Osuna | 5 - 1 |
OK Liga Plata Sur | 26-11-2022 | |||
Cp Manlleu | Cp Vic | 0 - 3 |
OK Liga Plata Sur | 26-11-2022 | |||
Manchester RSC | RHC Invicta | 6 - 1 |
Premier League | 26-11-2022 | |||
Kings Lynn RHC | Herne Bay UNited RHC | 13 - 2 |
Premier League | 26-11-2022 | |||
Ely and Chesterton United RHC | Herne Bay RHC | 10 - 1 |
Premier League | 26-11-2022 | |||
Kings Lynn RHC | Herne Bay UNited RHC | 13 - 2 |
Premier League | 26-11-2022 | |||
Cp Voltrega B | Mollet Hc | 2 - 2 |
Primera Catalana 1A | 26-11-2022 | |||
Ch Caldes B | Cp Centelles | 2 - 3 |
Primera Catalana 1A | 26-11-2022 | |||
Ch Farners | Cp Tordera B | 2 - 4 |
Primera Catalana 1B | 26-11-2022 | |||
Cp Monjos | Ch Ripollet | 5 - 6 |
Primera Catalana 2A | 26-11-2022 | |||
Hc Sant Just | Cp Vilanova B | 2 - 2 |
Primera Catalana 2A | 26-11-2022 | |||
Hc Valls | Ch Vila-Seca | 5 - 8 |
Primera Catalana 2B | 26-11-2022 | |||
Cp Cubelles | Ch Juneda | 1 - 3 |
Primera Catalana 2B | 26-11-2022 | |||
Rc Jolaseta B | CDP Gurutzeta | 6 - 12 |
Spain - Liga Norte | 26-11-2022 | |||
CD Lagunak | Ud Loyola | 5 - 3 |
Spain - Liga Norte | 26-11-2022 | |||
Laguna Negra Hc | Cp Burgos | 5 - 9 |
Spain - Liga Norte | 26-11-2022 | |||
Cp Coslada B | Cp Las Rozas B | 2 - 3 |
Spain - Madrid | 26-11-2022 | |||
Tres Cantos Pc | Colegio Virgen De Europa B | 5 - 1 |
Spain - Madrid | 26-11-2022 | |||
Sporting CP | UD Oliveirense | 5 - 4 |
1a Divisao | 27-11-2022 | |||
ED Viana | ADJ Vila Praia | 2 - 1 |
3a Divisao A | 27-11-2022 | |||
HC Penafiel | Valenca HC | 1 - 2 |
3a Divisao A | 27-11-2022 | |||
AD Os Limianos | Riba De Ave HC B | 3 - 0 |
3a Divisao A | 27-11-2022 | |||
Famalicense AC B | HC Fao | 8 - 0 |
3a Divisao A | 27-11-2022 | |||
GDC Fanzeres | HC Maia | 5 - 6 |
3a Divisao A | 27-11-2022 | |||
CAR Taipense | HC Marco | 1 - 5 |
3a Divisao A | 27-11-2022 | |||
Academico FC | CP Sobreira | 3 - 8 |
3a Divisao B | 27-11-2022 | |||
ACD Gulpilhares | Clube Infante de Sagres B | 5 - 0 |
3a Divisao B | 27-11-2022 | |||
AE Fisica e Desportiva B | HC Turquel B | 3 - 4 |
3a Divisao C | 27-11-2022 | |||
A Alcobacense CD | ACR Santa Cita | 3 - 4 |
3a Divisao C | 27-11-2022 | |||
Sport Alenquer e Benfica B | GC Odivelas | 4 - 2 |
3a Divisao C | 27-11-2022 | |||
APAC Tojal | CA Campo de Ourique | 1 - 2 |
3a Divisao C | 27-11-2022 | |||
UD Vilafranquense | HC Sintra B | 3 - 5 |
3a Divisao C | 27-11-2022 | |||
UDC Nafarros | Os Corujas GCC | 5 - 3 |
3a Divisao C | 27-11-2022 | |||
AD Oeiras B | AJ Salesiana B | 0 - 2 |
3a Divisao D | 27-11-2022 | |||
GD Criar-T | CD Boliqueime | 5 - 0 |
3a Divisao D | 27-11-2022 | |||
HCP Grandola | CP Beja | 15 - 5 |
3a Divisao D | 27-11-2022 | |||
GSH Trissino | CP Grosseto | 7 - 4 |
A1 | 27-11-2022 | |||
Kon Modern SCW | Zaanse RC | 3 - 4 |
Benelux Competition | 27-11-2022 | Valkenswaard 1/2 Final | ||
Valkenswaardse RC | RC de Lichtstad | 4 - 6 |
Benelux Competition | 27-11-2022 | Valkenswaard 1/2 Final | ||
Zaanse RC | RC de Lichtstad | 5 - 5 |
Benelux Competition | 27-11-2022 | Valkenswaard Final 6-5 after e.t. | ||
Bernardino Rivadavia | Atletico San Martin | 1 - 3 |
Campeonato Mendocino | 27-11-2022 | 1/4 final | ||
Impsa | Banco Mendoza | 2 - 3 |
Campeonato Mendocino | 27-11-2022 | 1/4 final | ||
Murialdo | Casa de Italia | 1 - 3 |
Campeonato Mendocino | 27-11-2022 | 1/4 final | ||
Colonia Junin | Andes Talleres SC | 6 - 3 |
Campeonato Mendocino | 27-11-2022 | 1/4 final | ||
Follonica Hockey B | HC Forte dei Marmi B | 3 - 3 |
Coppa Italia A2 Final Phase | 27-11-2022 | |||
ASD Hockey Breganze | Roller Scandiano | 7 - 2 |
Coppa Italia A2 Final Phase | 27-11-2022 | |||
ASDH Amatori Sporting Lodi B | Amatori Vercelli | 1 - 1 |
Coppa Italia B Final Phase | 27-11-2022 | |||
Roller Recoaro | ASD Roller Bassano B | 9 - 5 |
Coppa Italia B Final Phase | 27-11-2022 | |||
RHC Diessbach | RHC Uri | 2 - 0 |
LNA | 27-11-2022 | |||
RHC Vordemwald | JRC Geneve | 4 - 2 |
LNB | 27-11-2022 | |||
Geieg | Phc Sant Cugat B | 0 - 2 |
Nacional Catalana | 27-11-2022 | |||
Ce Noia B | Hc Ripoll | 5 - 5 |
Nacional Catalana | 27-11-2022 | |||
Reus Deportiu B | Hc Alpicat B | 5 - 4 |
Nacional Catalana | 27-11-2022 | |||
Cp Masies Voltrega | Cp Manlleu B | 0 - 4 |
Nacional Catalana | 27-11-2022 | |||
Igualada Hc B | Hp Tona | 5 - 4 |
Nacional Catalana | 27-11-2022 | |||
Cerdanyola Ch B | Cp Malgrat | 4 - 4 |
Nacional Catalana | 27-11-2022 | |||
CE Lleida Llista Blava | CP Voltrega | 5 - 3 |
OK Liga | 27-11-2022 | |||
CP Gijon | Escola Lubians | 1 - 4 |
OK Liga Bronze Norte | 27-11-2022 | |||
Cp Fuengirola | Cp Alhambra | 2 - 6 |
OK Liga Bronze Sur | 27-11-2022 | |||
Cp Alcorcon | Chp Cajar | 15 - 2 |
OK Liga Bronze Sur | 27-11-2022 | |||
Pas Alcoi B | Cp Coslada | 11 - 4 |
OK Liga Bronze Sur | 27-11-2022 | |||
Manchester RSC | Sheffield Wildcats RHC | 6 - 3 |
Premier League | 27-11-2022 | |||
Cp Roda | Ueh Barbera | 4 - 1 |
Primera Catalana 1A | 27-11-2022 | |||
Ch Palafrugell B | Ch Lloret B | 1 - 3 |
Primera Catalana 1B | 27-11-2022 | |||
Ue Horta | Cp Masquefa | 9 - 3 |
Primera Catalana 2A | 27-11-2022 | |||
Cp Congres B | Sd Espanyol B | 6 - 2 |
Primera Catalana 2A | 27-11-2022 | |||
Igualada Hc C | Ce Lleida Llista Blava B | 4 - 0 |
Primera Catalana 2B | 27-11-2022 | |||
Cp Sant Ramon | Ch Mollerussa | 3 - 8 |
Primera Catalana 2B | 27-11-2022 | |||
Cp Areces B | Cp Mieres | 2 - 7 |
Spain - Asturias | 27-11-2022 | |||
Oviedo Booling Club | CD Patinalon B | 5 - 1 |
Spain - Asturias | 27-11-2022 | |||
CD Urdaneta B | Rs Tenis | 1 - 5 |
Spain - Liga Norte | 27-11-2022 | |||
UDC Rochapea B | Santutxu Ht | 5 - 2 |
Spain - Liga Norte | 27-11-2022 | |||
Cd Mundaiz | Cd Oberena | 3 - 3 |
Spain - Liga Norte | 27-11-2022 | |||
AA Espinho B | CENAP | 5 - 1 |
3a Divisao B | 29-11-2022 | |||
Chp Aluche | Cp Alcala | 2 - 1 |
Spain - Madrid | 29-11-2022 | |||
Famalicense AC | Sporting CP | 2 - 5 |
1a Divisao | 30-11-2022 | |||
SC Marinhense | Sporting CP B | 6 - 4 |
2a Divisao Sul | 30-11-2022 | |||
GDS Cascais | CD Paco de Arcos B | 3 - 5 |
3a Divisao D | 30-11-2022 | |||
ASD Montebello HP | HC Forte dei Marmi | 2 - 6 |
A1 | 30-11-2022 | |||
Montecchio Precalcino | ASH Valdagno | 3 - 3 |
A1 | 30-11-2022 | |||
GSH Trissino | ASDH Amatori Sporting Lodi | 6 - 2 |
A1 | 30-11-2022 | |||
Andes Talleres SC | Colonia Junin | 3 - 3 |
Campeonato Mendocino | 30-11-2022 | 1/4 final 5-6 after pen | ||
HC Huarpes | Banco Hispano | 2 - 3 |
Clausura San Juan | 30-11-2022 | |||
Lomas de Rivadavia | UD Bancaria | 5 - 2 |
Clausura San Juan | 30-11-2022 | |||
DU Estudiantil San Juan | Olimpia PC | 3 - 9 |
Clausura San Juan | 30-11-2022 | |||
SEC | Deportivo Aberastain | 5 - 4 |
Clausura San Juan | 30-11-2022 | |||
HC San Jorge | Estudiantil San Miguel | 2 - 1 |
Liga WSS Chile Final Four | 30-11-2022 | Final | ||
Cp Tordera | Cp Manlleu | 1 - 1 |
OK Liga Plata Sur | 30-11-2022 | |||
Oviedo Roller Hc B | Oviedo Roller Hc C | 4 - 3 |
Spain - Asturias | 30-11-2022 | |||
Oviedo Roller Hc B | Oviedo Roller Hc C | 4 - 3 |
Spain - Asturias | 30-11-2022 | |||
HC Lobito | Academica de Luanda | 3 - 8 |
Taca de Angola | 30-11-2022 | |||
1o de Agosto | Sagrado Coracao de Jesus | 4 - 4 |
Taca de Angola | 30-11-2022 | |||
SC Tomar | GRF Murches | 7 - 3 |
1a Divisao | 01-12-2022 | |||
Riba de Ave HC | Parede FC | 1 - 0 |
1a Divisao | 01-12-2022 | |||
Ass Juventude de Viana | FC Porto | 1 - 6 |
1a Divisao | 01-12-2022 | |||
OC Barcelos | SL Benfica | 3 - 2 |
1a Divisao | 01-12-2022 | |||
UD Oliveirense | HC Braga | 1 - 0 |
1a Divisao | 01-12-2022 | |||
CD Paco de Arcos | AD Valongo | 1 - 4 |
1a Divisao | 01-12-2022 | |||
HC Fao | GDC Fanzeres | 6 - 5 |
3a Divisao A | 01-12-2022 | |||
HC Maia | HC Marco | 2 - 7 |
3a Divisao A | 01-12-2022 | |||
OC Barcelos B | CRPF Lavra | 2 - 5 |
3a Divisao A | 01-12-2022 | |||
Andes Talleres SC | Colonia Junin | 3 - 3 |
Campeonato Mendocino | 01-12-2022 | 1/4 final 5-6 after pen | ||
Estudiantil San Miguel | HC San Jorge | 2 - 5 |
Liga WSS Chile Final Four | 01-12-2022 | Final | ||
Colon Junior | UVT | 0 - 11 |
Clausura San Juan | 02-12-2022 | |||
Concepcion PC | CA Union | 2 - 3 |
Clausura San Juan | 02-12-2022 | |||
UD Caucetera | Social San Juan | 2 - 7 |
Clausura San Juan | 02-12-2022 | |||
Centro Valenciano | Richet y Zapata | 8 - 2 |
Clausura San Juan | 02-12-2022 | |||
Ch Mollerussa | Ch Vila-Seca | 6 - 3 |
Primera Catalana 2B | 02-12-2022 | |||
RSC Cronenberg | RESG Walsum | 4 - 3 |
1 Bundesliga | 03-12-2022 | |||
RSC Darmstadt | TuS Dusseldorf-Nord | 2 - 5 |
1 Bundesliga | 03-12-2022 | |||
SK Germania Herringen | IGR Remscheid | - |
1 Bundesliga | 03-12-2022 | |||
CS Noisy le Grand | US Villejuif | 2 - 3 |
1ere Division | 03-12-2022 | |||
Poire Roller | HC Quevert | 1 - 10 |
1ere Division | 03-12-2022 | |||
SCRA Saint Omer | SA Merignac | 11 - 1 |
1ere Division | 03-12-2022 | |||
RHC Lyon | US Coutras | 7 - 4 |
1ere Division | 03-12-2022 | |||
AL Saint Sebastien | SPRS Ploufragan | 4 - 4 |
1ere Division | 03-12-2022 | |||
Nantes ARH | LV La Roche sur Yon | 4 - 4 |
1ere Division | 03-12-2022 | |||
SGR Darmstadt | ERSC Schwerte | 5 - 1 |
2 Bundesliga | 03-12-2022 | |||
RHC Recklinghausen | RHC Bohlitz-Ehrenberg | 17 - 1 |
2 Bundesliga | 03-12-2022 | |||
SG Blue Lions | HSV Krefeld | 1 - 3 |
2 Bundesliga | 03-12-2022 | |||
CH Carvalhos | AA Coimbra | 10 - 6 |
2a Divisao Norte | 03-12-2022 | |||
AD Sanjoanense | HA Cambra | 4 - 4 |
2a Divisao Norte | 03-12-2022 | |||
CA Feira | Termas OC | 5 - 1 |
2a Divisao Norte | 03-12-2022 | |||
CD Povoa | USC Paredes | 3 - 3 |
2a Divisao Norte | 03-12-2022 | |||
Juventude Pacense | Escola Livre | 10 - 3 |
2a Divisao Norte | 03-12-2022 | |||
Sport Alenquer e Benfica | HC Turquel | 3 - 3 |
2a Divisao Sul | 03-12-2022 | |||
HC Sintra | AD Oeiras | 1 - 6 |
2a Divisao Sul | 03-12-2022 | |||
AE Fisica e Desportiva | UF Entroncamento | 4 - 6 |
2a Divisao Sul | 03-12-2022 | |||
SC Leiria e Marrazes | Biblioteca IR | 3 - 7 |
2a Divisao Sul | 03-12-2022 | |||
Candelaria SC | Sporting CP B | 6 - 1 |
2a Divisao Sul | 03-12-2022 | |||
AJ Salesiana | SC Marinhense | 4 - 5 |
2a Divisao Sul | 03-12-2022 | |||
CO Paceen RH | HR Aix les Bains | 1 - 2 |
2eme Division | 03-12-2022 | |||
CP Roubaix | Quintin RC | 5 - 0 |
2eme Division | 03-12-2022 | |||
HCF Tourcoing | PA Crehen | 1 - 8 |
2eme Division | 03-12-2022 | |||
RAC Saint Brieuc | AL Ergue Gaberic | 8 - 2 |
2eme Division | 03-12-2022 | |||
SA Gazinet Cestas | ALC Bouguenais | 2 - 1 |
2eme Division | 03-12-2022 | |||
RH Gleize | Biarritz Olympique | 1 - 5 |
2eme Division | 03-12-2022 | |||
HC Fao | OC Barcelos B | 4 - 4 |
3a Divisao A | 03-12-2022 | |||
OH Sports | CD Cucujaes | 11 - 1 |
3a Divisao B | 03-12-2022 | |||
CP Sobreira | HC Paco de Rei | 4 - 2 |
3a Divisao B | 03-12-2022 | |||
Clube Infante de Sagres B | CRC Os Aguias | 7 - 7 |
3a Divisao B | 03-12-2022 | |||
HC Sintra B | CS Maritimo | 6 - 0 |
3a Divisao C | 03-12-2022 | |||
ACR Santa Cita | UDC Nafarros | 4 - 3 |
3a Divisao C | 03-12-2022 | |||
HC Vasco da Gama | HC Ponta Delgada | 5 - 5 |
3a Divisao D | 03-12-2022 | |||
CD Paco de Arcos B | HC Santiago | 8 - 2 |
3a Divisao D | 03-12-2022 | |||
Hockey Vercelli | HC Forte dei Marmi | 0 - 1 |
A1 | 03-12-2022 | |||
Follonica Hockey | GSH Trissino | 1 - 3 |
A1 | 03-12-2022 | |||
ASDH Sarzana | ASD Montebello HP | 6 - 1 |
A1 | 03-12-2022 | |||
CP Grosseto | ASH Valdagno | 6 - 2 |
A1 | 03-12-2022 | |||
AS Sandrigo | HRC Monza | 1 - 4 |
A1 | 03-12-2022 | |||
Cgc Viareggio | Montecchio Precalcino | 4 - 3 |
A1 | 03-12-2022 | |||
Atletico San Martin | Colonia Junin | 3 - 0 |
Campeonato Mendocino | 03-12-2022 | 1/2 Final | ||
Banco Mendoza | Casa de Italia | 1 - 1 |
Campeonato Mendocino | 03-12-2022 | 1/2 Final 3-1 after pen | ||
Colonia Junin | Atletico San Martin | 3 - 5 |
Campeonato Mendocino | 03-12-2022 | 1/2 Final | ||
Casa de Italia | Banco Mendoza | 2 - 5 |
Campeonato Mendocino | 03-12-2022 | 1/2 Final | ||
ASH Thiene | ASD Amatori Modena | 11 - 3 |
Coppa Italia A2 Final Phase | 03-12-2022 | |||
Rotellistica Camaiore | AFP Giovinazzo | 6 - 3 |
Coppa Italia A2 Final Phase | 03-12-2022 | |||
Roller Scandiano | ASD Hockey Breganze | 2 - 3 |
Coppa Italia A2 Final Phase | 03-12-2022 | |||
Hc Alpicat B | Geieg | 4 - 1 |
Nacional Catalana | 03-12-2022 | |||
Hc Ripoll | Reus Deportiu B | 1 - 3 |
Nacional Catalana | 03-12-2022 | |||
Cp Vilanova | Ce Noia B | 3 - 2 |
Nacional Catalana | 03-12-2022 | |||
Hp Tona | CP Sant Celoni | 4 - 4 |
Nacional Catalana | 03-12-2022 | |||
HC Liceo | CP Calafell | 1 - 2 |
OK Liga | 03-12-2022 | |||
FC Barcelona | PAS Alcoi | 7 - 3 |
OK Liga | 03-12-2022 | |||
PHC Sant Cugat | CH Caldes | 3 - 4 |
OK Liga | 03-12-2022 | |||
Reus Deportiu | CP Voltrega | 3 - 1 |
OK Liga | 03-12-2022 | |||
Rc Jolaseta | Ac Ordes | 2 - 2 |
OK Liga Bronze Norte | 03-12-2022 | |||
Cp Areces | Cd Urdaneta | 6 - 1 |
OK Liga Bronze Norte | 03-12-2022 | |||
Cd Aurrera | Hc Raxoi | 4 - 5 |
OK Liga Bronze Norte | 03-12-2022 | |||
Cp Irlandesas | Cp Alcorcon | 1 - 4 |
OK Liga Bronze Sur | 03-12-2022 | |||
Cp Coslada | Cp Alcobendas B | 3 - 2 |
OK Liga Bronze Sur | 03-12-2022 | |||
Cp Alhambra | Pas Alcoi B | 4 - 7 |
OK Liga Bronze Sur | 03-12-2022 | |||
Colegio Virgen De Europa | Cpp Raspeig | 2 - 2 |
OK Liga Bronze Sur | 03-12-2022 | |||
Cp Congres | Cp Taradell | 3 - 4 |
OK Liga Plata Norte | 03-12-2022 | |||
Oviedo Roller Hc | Caa Dominicos | 4 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 03-12-2022 | |||
Hc Sant Just | C Cia de Maria | 2 - 1 |
OK Liga Plata Norte | 03-12-2022 | |||
Cerdanyola Ch | Chp Olot | 2 - 0 |
OK Liga Plata Norte | 03-12-2022 | |||
Ch Mataro | Ce Vendrell | 7 - 4 |
OK Liga Plata Norte | 03-12-2022 | |||
FC Barcelona B | Ch Lloret | 1 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 03-12-2022 | |||
Cp Rivas Las Lagunas | Ch Palafrugell | 4 - 1 |
OK Liga Plata Sur | 03-12-2022 | |||
Sd Espanyol | Shum Macanet | 0 - 3 |
OK Liga Plata Sur | 03-12-2022 | |||
Cp Las Rozas | Cp Tordera | 1 - 3 |
OK Liga Plata Sur | 03-12-2022 | |||
Cd Colegio Alameda De Osuna | Cp Manlleu | 1 - 2 |
OK Liga Plata Sur | 03-12-2022 | |||
Chp Sant Feliu | Cp Vic | 2 - 6 |
OK Liga Plata Sur | 03-12-2022 | |||
Hc Alpicat | Cp Alcobendas | 1 - 0 |
OK Liga Plata Sur | 03-12-2022 | |||
Ely and Chesterton United RHC | Middlesbrough RHC | 8 - 3 |
Premier League | 03-12-2022 | |||
Ueh Barbera | Hc Sentmenat | 6 - 3 |
Primera Catalana 1A | 03-12-2022 | |||
Ch Santa Perpetua | Mollet Hc | 4 - 3 |
Primera Catalana 1A | 03-12-2022 | |||
Ch Palafrugell B | CH Farners | 4 - 4 |
Primera Catalana 1B | 03-12-2022 | |||
Club Vilassar Hoquei | Ce Arenys De Munt B | 2 - 2 |
Primera Catalana 1B | 03-12-2022 | |||
Ue Horta | Cp Congres B | 5 - 3 |
Primera Catalana 2A | 03-12-2022 | |||
Cp Monjos | Cp Vilanova B | 5 - 8 |
Primera Catalana 2A | 03-12-2022 | |||
Ce Cornella | Hc Sant Just | 3 - 4 |
Primera Catalana 2A | 03-12-2022 | |||
Hc Valls | Ce Lleida Llista Blava B | 4 - 4 |
Primera Catalana 2B | 03-12-2022 | |||
RC Vordemwald | RHC Dornbirn | 1 - 10 |
Schweizercup | 03-12-2022 | |||
Pully RHC | Geneve RHC | 2 - 0 |
Schweizercup | 03-12-2022 | |||
RC Uttigen Devils | SC Thunerstern | 4 - 4 |
Schweizercup | 03-12-2022 | 4-5 after pen | ||
RHC Vordemwald | RSC Uttigen | 1 - 4 |
Schweizercup | 03-12-2022 | |||
RHC Wolfurt | RSV Weil | 4 - 2 |
Schweizercup | 03-12-2022 | |||
JRC Geneve | RHC Diessbach | 1 - 5 |
Schweizercup | 03-12-2022 | |||
RC Biasca | RHC Wimmis | 9 - 3 |
Schweizercup | 03-12-2022 | |||
Ch Compostela | Hc Cambre | 6 - 1 |
Spain - Galicia | 03-12-2022 | |||
Rs Tenis | Rc Jolaseta B | 6 - 6 |
Spain - Liga Norte | 03-12-2022 | |||
Santutxu Ht | Laguna Negra Hc | 8 - 2 |
Spain - Liga Norte | 03-12-2022 | |||
Cd Oberena | UDC Rochapea B | 4 - 8 |
Spain - Liga Norte | 03-12-2022 | |||
CDP Gurutzeta | CD Lagunak | 3 - 3 |
Spain - Liga Norte | 03-12-2022 | |||
Cp Burgos | CD Urdaneta B | 5 - 3 |
Spain - Liga Norte | 03-12-2022 | |||
Ud Loyola | Cd Mundaiz | 4 - 6 |
Spain - Liga Norte | 03-12-2022 | |||
Sagrado Coracao de Jesus | 1o de Agosto | 6 - 4 |
Taca de Angola | 03-12-2022 | |||
GRF Murches | CD Paco de Arcos | 4 - 6 |
1a Divisao | 04-12-2022 | |||
Parede FC | SC Tomar | 5 - 3 |
1a Divisao | 04-12-2022 | |||
FC Porto | Riba de Ave HC | 4 - 2 |
1a Divisao | 04-12-2022 | |||
SL Benfica | Ass Juventude de Viana | 8 - 1 |
1a Divisao | 04-12-2022 | |||
Sporting CP | OC Barcelos | 3 - 2 |
1a Divisao | 04-12-2022 | |||
HC Braga | Famalicense AC | 9 - 5 |
1a Divisao | 04-12-2022 | |||
AD Valongo | UD Oliveirense | 3 - 1 |
1a Divisao | 04-12-2022 | |||
Maritimo SC | Sporting CP B | 2 - 5 |
2a Divisao Sul | 04-12-2022 | |||
Valenca HC | ED Viana | 7 - 1 |
3a Divisao A | 04-12-2022 | |||
Riba De Ave HC B | HC Penafiel | 2 - 1 |
3a Divisao A | 04-12-2022 | |||
CRPF Lavra | AD Os Limianos | 3 - 4 |
3a Divisao A | 04-12-2022 | |||
HC Maia | Famalicense AC B | 3 - 5 |
3a Divisao A | 04-12-2022 | |||
HC Marco | GDC Fanzeres | 5 - 0 |
3a Divisao A | 04-12-2022 | |||
CENAP | Academico FC | 3 - 2 |
3a Divisao B | 04-12-2022 | |||
HC Mealhada | ACD Vila Boa do Bispo | 5 - 1 |
3a Divisao B | 04-12-2022 | |||
GC Odivelas | A Alcobacense CD | 2 - 9 |
3a Divisao C | 04-12-2022 | |||
HC Turquel B | Sport Alenquer e Benfica B | 1 - 1 |
3a Divisao C | 04-12-2022 | |||
CA Campo de Ourique | AE Fisica e Desportiva B | 7 - 5 |
3a Divisao C | 04-12-2022 | |||
HC Stuart Massama | APAC Tojal | 1 - 5 |
3a Divisao C | 04-12-2022 | |||
CD Boliqueime | AD Oeiras B | 5 - 3 |
3a Divisao D | 04-12-2022 | |||
CP Beja | GD Criar-T | 0 - 5 |
3a Divisao D | 04-12-2022 | |||
GD Fabril | HCP Grandola | 5 - 8 |
3a Divisao D | 04-12-2022 | |||
GD Sesimbra | GDS Cascais | 3 - 1 |
3a Divisao D | 04-12-2022 | |||
ASDH Bassano | ASDH Amatori Sporting Lodi | 3 - 5 |
A1 | 04-12-2022 | |||
Lomas de Rivadavia | Concepcion PC | 7 - 0 |
Clausura San Juan | 04-12-2022 | 1/4 final | ||
CA Union | Barrio Rivadavia | 7 - 6 |
Clausura San Juan | 04-12-2022 | 1/4 final | ||
Olimpia PC | Social San Juan | 1 - 3 |
Clausura San Juan | 04-12-2022 | 1/4 final | ||
Centro Valenciano | DU Estudiantil San Juan | 5 - 3 |
Clausura San Juan | 04-12-2022 | 1/4 final | ||
HC Forte dei Marmi B | Follonica Hockey B | 5 - 1 |
Coppa Italia A2 Final Phase | 04-12-2022 | |||
APD Pumas Viareggio B | ASD Hockey Prato | 4 - 3 |
Coppa Italia B Final Phase | 04-12-2022 | |||
ASD Roller Bassano B | Roller Recoaro | 8 - 3 |
Coppa Italia B Final Phase | 04-12-2022 | |||
Phc Sant Cugat B | Capellades Hc | 4 - 5 |
Nacional Catalana | 04-12-2022 | |||
Fc Barcelona C | Cerdanyola Ch B | 4 - 4 |
Nacional Catalana | 04-12-2022 | |||
Cp Manlleu B | Igualada Hc B | 1 - 3 |
Nacional Catalana | 04-12-2022 | |||
CE Noia | Igualada HC | 8 - 1 |
OK Liga | 04-12-2022 | |||
Girona CH | CE Lleida Llista Blava | 2 - 5 |
OK Liga | 04-12-2022 | |||
CE Arenys de Munt | CP Vilafranca | 5 - 2 |
OK Liga | 04-12-2022 | |||
Udc Rochapea | Ac Ordes | 3 - 5 |
OK Liga Bronze Norte | 04-12-2022 | |||
Escola Lubians | CD Patinalon | 7 - 1 |
OK Liga Bronze Norte | 04-12-2022 | |||
Chp Cajar | Pas Alcoi B | 2 - 3 |
OK Liga Bronze Sur | 04-12-2022 | |||
Cd Colegio Alameda De Osuna | Ch Palafrugell | 2 - 4 |
OK Liga Plata Sur | 04-12-2022 | |||
Cp Roda | Ch Caldes B | - |
Primera Catalana 1A | 04-12-2022 | |||
Chp Sant Feliu B | Cp Voltrega B | 4 - 2 |
Primera Catalana 1A | 04-12-2022 | |||
Geieg B | Cp Tordera B | 4 - 1 |
Primera Catalana 1B | 04-12-2022 | |||
Ce Arenys De Munt B | Ch Lloret B | 3 - 2 |
Primera Catalana 1B | 04-12-2022 | |||
Sd Espanyol B | Ch Ripollet | 3 - 1 |
Primera Catalana 2A | 04-12-2022 | |||
Cp Cubelles | Cp Sant Ramon | 7 - 2 |
Primera Catalana 2B | 04-12-2022 | |||
Montreux HC | RHC Uri | 2 - 3 |
Schweizercup | 04-12-2022 | |||
CD Patinalon B | Oviedo Roller Hc B | 1 - 8 |
Spain - Asturias | 04-12-2022 | |||
Centro Asturiano | Cp Areces B | 5 - 7 |
Spain - Asturias | 04-12-2022 | |||
Cp Mieres | Oviedo Booling Club | 6 - 2 |
Spain - Asturias | 04-12-2022 | |||
Cmh Ferrol | Escola Lubians B | 2 - 6 |
Spain - Galicia | 04-12-2022 | |||
Ch Oleiros | Hc Borbolla | 3 - 4 |
Spain - Galicia | 04-12-2022 | |||
|