Rink-Hockey.net Database |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Team 1 | Team 2 | Result | Competition | Date | Remarks | ||
HC Paco de Rei | CD Povoa | 2 - 9 |
3a Divisao Norte | 13-12-2019 | |||
Ch Castellet | Ce Arenys De Munt B | 3 - 3 |
Primera Catalana A | 13-12-2019 | |||
Ch Palafrugell B | Cp Folgueroles | 4 - 3 |
Primera Catalana A | 13-12-2019 | |||
Cp Vic B | GeieG B | 3 - 1 |
Primera Catalana A | 13-12-2019 | |||
Andorra Hc | Phc Sant Cugat B | 0 - 4 |
Primera Catalana B | 13-12-2019 | |||
Hc Valls | Cp Sitges | 3 - 2 |
Primera Catalana B | 13-12-2019 | |||
RSC Darmstadt | TuS Dusseldorf-Nord | 1 - 3 |
1 Bundesliga | 14-12-2019 | |||
HC Turquel | Riba de Ave HC | 4 - 2 |
1a Divisao | 14-12-2019 | |||
HC Os Tigres | AD Sanjoanense | 4 - 6 |
1a Divisao | 14-12-2019 | |||
Poire Roller | Biarritz Olympique | 6 - 4 |
1ere Division | 14-12-2019 | |||
CH Carvalhos | SC Marinhense | 5 - 4 |
2a Divisao Norte | 14-12-2019 | |||
Valenca HC | AA Coimbra | 5 - 3 |
2a Divisao Norte | 14-12-2019 | |||
HA Cambra | Famalicense AC | 4 - 6 |
2a Divisao Norte | 14-12-2019 | |||
Clube Infante de Sagres | AD Os Limianos | 6 - 5 |
2a Divisao Norte | 14-12-2019 | |||
GDC Fanzeres | Escola Livre | 5 - 4 |
2a Divisao Norte | 14-12-2019 | |||
AA Espinho | Juventude Pacense | 8 - 7 |
2a Divisao Norte | 14-12-2019 | |||
AJ Salesiana | CA Campo de Ourique | 7 - 2 |
2a Divisao Sul | 14-12-2019 | |||
SC Tomar | Biblioteca IR | 4 - 3 |
2a Divisao Sul | 14-12-2019 | |||
Parede FC | HCP Grandola | 3 - 2 |
2a Divisao Sul | 14-12-2019 | |||
GRF Murches | FC Alverca | 3 - 2 |
2a Divisao Sul | 14-12-2019 | |||
Sport Alenquer e Benfica | SC Torres | 7 - 2 |
2a Divisao Sul | 14-12-2019 | |||
HC Sintra | Candelaria SC | 4 - 6 |
2a Divisao Sul | 14-12-2019 | |||
AD Oeiras | GD Sesimbra | 10 - 1 |
2a Divisao Sul | 14-12-2019 | |||
RAC Saint Brieuc | RH Gleize | 10 - 2 |
2eme Division | 14-12-2019 | |||
AL Ergue Gaberic | SA Gazinet Cestas | 3 - 2 |
2eme Division | 14-12-2019 | |||
CO Paceen RH | US Villejuif | 3 - 3 |
2eme Division | 14-12-2019 | |||
Quintin RC | HCF Tourcoing | 5 - 1 |
2eme Division | 14-12-2019 | |||
Maritimo SC | Juventude Ouriense | 6 - 1 |
3a Divisao Centro | 14-12-2019 | |||
USC Paredes | HC Paco de Rei | 6 - 1 |
3a Divisao Norte | 14-12-2019 | |||
CGC Viareggio | ASD Montebello HP | 4 - 3 |
A1 | 14-12-2019 | |||
HC Molfetta | CP Grosseto | 4 - 7 |
A2 | 14-12-2019 | |||
Montecchio Precalcino | ASDH Sarzana B | 2 - 0 |
A2 | 14-12-2019 | |||
ASD Roller Bassano | GS Pordenone | 5 - 3 |
A2 | 14-12-2019 | |||
Cremona Hockey | ASD Amatori Modena | 6 - 6 |
A2 | 14-12-2019 | |||
ASH Thiene | HC Forte dei Marmi B | 4 - 4 |
A2 | 14-12-2019 | |||
Hockey Vercelli | Montecchio Precalcino B | 5 - 4 |
Coppa Italia B - Final | 14-12-2019 | |||
ASH Valdagno B | Roller Salerno | 3 - 2 |
Coppa Italia B - Final | 14-12-2019 | |||
Asdh Amatori Sporting Lodi B | ASD Roller Bassano B | 3 - 8 |
Coppa Italia B - Final | 14-12-2019 | |||
Rotellistica Camaiore | Follonica Hockey B | 5 - 2 |
Coppa Italia B - Final | 14-12-2019 | |||
Hockey Vercelli | ASD Roller Bassano B | 4 - 0 |
Coppa Italia B - Final | 14-12-2019 | |||
ASH Valdagno B | Rotellistica Camaiore | 1 - 2 |
Coppa Italia B - Final | 14-12-2019 | |||
HC Quevert | ASDH Amatori Sporting Lodi | 0 - 6 |
European League | 14-12-2019 | |||
Reus Deportiu | Sporting CP | 3 - 3 |
European League | 14-12-2019 | |||
RC Biasca | HRC Monza | 2 - 5 |
European League | 14-12-2019 | |||
CE Noia | FC Porto | 6 - 4 |
European League | 14-12-2019 | |||
SK Germania Herringen | ASDH Sarzana | 3 - 3 |
European League | 14-12-2019 | |||
SL Benfica | FC Barcelona | 2 - 4 |
European League | 14-12-2019 | |||
SCRA Saint Omer | HC Liceo | 2 - 5 |
European League | 14-12-2019 | |||
UD Oliveirense | HC Forte dei Marmi | 7 - 2 |
European League | 14-12-2019 | |||
HC Braga | ASH Valdagno | 5 - 5 |
European WS Europe Cup | 14-12-2019 | |||
OC Barcelos | Ce Lleida Llista Blava | 5 - 1 |
European WS Europe Cup | 14-12-2019 | |||
Ass Juventude de Viana | GSH Trissino | 3 - 0 |
European WS Europe Cup | 14-12-2019 | |||
Roller Scandiano | Igualada HC | 4 - 3 |
European WS Europe Cup | 14-12-2019 | |||
Cp Voltrega | RHC Wolfurt | 6 - 1 |
European WS Europe Cup | 14-12-2019 | |||
Girona Ch | Follonica Hockey | 0 - 1 |
European WS Europe Cup | 14-12-2019 | |||
RHC Lyon | RHC Dornbirn | 3 - 4 |
European WS Europe Cup | 14-12-2019 | |||
CH Caldes | LV La Roche sur Yon | 4 - 1 |
European WS Europe Cup | 14-12-2019 | |||
RHC Diessbach | RHC Uri | 6 - 4 |
LNA | 14-12-2019 | |||
SC Thunerstern | HC Munsingen | 7 - 0 |
LNB | 14-12-2019 | |||
RHC Vordemwald | RC Vordemwald | 4 - 2 |
LNB | 14-12-2019 | |||
C Cia de Maria | Cp Vilanova | 7 - 4 |
OK Liga Plata Norte | 14-12-2019 | |||
Rc Jolaseta | Cp Vilafranca | 0 - 4 |
OK Liga Plata Norte | 14-12-2019 | |||
Cp Tordera | CAA Dominicos | 8 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 14-12-2019 | |||
Cp Manlleu | CE Arenys De Munt | 5 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 14-12-2019 | |||
Hc Alpicat | HC Liceo B | 3 - 1 |
OK Liga Plata Norte | 14-12-2019 | |||
CH Mataro | Oviedo Booling HC Club | 9 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 14-12-2019 | |||
HC Burguillos | Cp Alcobendas | 0 - 6 |
OK Liga Plata Sur | 14-12-2019 | |||
Cp Rivas Las Lagunas | Hc Sant Just | 3 - 1 |
OK Liga Plata Sur | 14-12-2019 | |||
Cp Las Rozas | Cd Santa Maria Del Pilar | 1 - 2 |
OK Liga Plata Sur | 14-12-2019 | |||
CE Vendrell | Shum Macanet | 6 - 3 |
OK Liga Plata Sur | 14-12-2019 | |||
Phc Sant Cugat | Chp Sant Feliu | 7 - 3 |
OK Liga Plata Sur | 14-12-2019 | |||
Peterborough RHC | Kings Lynn RHC | 5 - 11 |
Premier League | 14-12-2019 | |||
London RHC | Ely and Chesterton United RHC | 6 - 7 |
Premier League | 14-12-2019 | |||
Ch Santa Perpetua | Ue La Garriga | 4 - 5 |
Primera Catalana A | 14-12-2019 | |||
Hc Ripoll | Cp Roda | 3 - 4 |
Primera Catalana A | 14-12-2019 | |||
Ch Ripollet | Cn Reus Ploms | 7 - 3 |
Primera Catalana B | 14-12-2019 | |||
Cp Monjos | Cp Bell-Lloc | 5 - 4 |
Primera Catalana B | 14-12-2019 | |||
Ac Ordes | Escola Lubians | 2 - 4 |
Spain - Galicia | 14-12-2019 | |||
Ch Compostela | Escola Lubians B | 8 - 2 |
Spain - Galicia | 14-12-2019 | |||
C Cia de Maria B | Traviesas Hc | 10 - 1 |
Spain - Galicia | 14-12-2019 | |||
CAA Dominicos B | Hc Borbolla B | 6 - 1 |
Spain - Galicia | 14-12-2019 | |||
HC Liceo C | Hc Raxoi | 9 - 4 |
Spain - Galicia | 14-12-2019 | |||
Colegio Virgen de Europa | Cd Santa Maria Del Pilar | 3 - 1 |
Spain - Madrid | 14-12-2019 | |||
Cp Alcala | Cp Alcobendas B | 3 - 6 |
Spain - Madrid | 14-12-2019 | |||
Alameda De Osuna | Cp Coslada | 5 - 5 |
Spain - Madrid | 14-12-2019 | |||
Cd Oberena | Cd Urdaneta | 2 - 5 |
Spain - Norte | 14-12-2019 | |||
Cd Mundaiz | Iruna HP | 2 - 3 |
Spain - Norte | 14-12-2019 | |||
HC Mealhada | Termas OC | 5 - 3 |
3a Divisao Centro | 15-12-2019 | |||
SC Leiria e Marrazes | ACR Pessegueiro do Vouga | 3 - 4 |
3a Divisao Centro | 15-12-2019 | |||
CA Feira | CD Cucujaes | 5 - 2 |
3a Divisao Centro | 15-12-2019 | |||
UF Entroncamento | ACR Santa Cita | 8 - 4 |
3a Divisao Centro | 15-12-2019 | |||
HC Ponta Delgada | Juventude Ouriense | 6 - 7 |
3a Divisao Centro | 15-12-2019 | |||
Maritimo SC | FC Oliveira do Hospital | 6 - 4 |
3a Divisao Centro | 15-12-2019 | |||
CAR Taipense | HC Marco | 2 - 4 |
3a Divisao Norte | 15-12-2019 | |||
CP Sobreira | ACD Gulpilhares | 2 - 3 |
3a Divisao Norte | 15-12-2019 | |||
CRPF Lavra | HC Maia | 5 - 3 |
3a Divisao Norte | 15-12-2019 | |||
HC Santa Cruz | ED Viana | 2 - 8 |
3a Divisao Norte | 15-12-2019 | |||
CF Estremoz | Os Corujas GCC | 6 - 2 |
3a Divisao Sul | 15-12-2019 | |||
APAC Tojal | CD Boliqueime | 1 - 5 |
3a Divisao Sul | 15-12-2019 | |||
CS Maritimo | CD Paco de Arcos B | 5 - 3 |
3a Divisao Sul | 15-12-2019 | |||
Juventude Azeitonense | GDS Cascais | 3 - 7 |
3a Divisao Sul | 15-12-2019 | |||
Sport Alenquer e Benfica B | UD Vilafranquense | 1 - 6 |
3a Divisao Sul | 15-12-2019 | |||
GD Fabril | HC Vasco da Gama | 5 - 2 |
3a Divisao Sul | 15-12-2019 | |||
RHC Uri | RHC Wimmis | 6 - 3 |
LNA | 15-12-2019 | |||
Cp Manlleu | Fc Barcelona C | 6 - 4 |
Nacional Catalana A | 15-12-2019 | |||
Capellades Hc | Ch Caldes B | 2 - 1 |
Nacional Catalana A | 15-12-2019 | |||
GeieG | Ch Vila-Seca | 6 - 8 |
Nacional Catalana A | 15-12-2019 | |||
Cp Voltrega B | Ch Juneda | 9 - 4 |
Nacional Catalana A | 15-12-2019 | |||
Shum Macanet B | Chp Olot | 2 - 4 |
Nacional Catalana B | 15-12-2019 | |||
Ce Noia B | Hc Sentmenat | 4 - 4 |
Nacional Catalana B | 15-12-2019 | |||
Cerdanyola Ch | Cp Congres | 3 - 4 |
Nacional Catalana B | 15-12-2019 | |||
Hp Tona | HC Piera | 4 - 0 |
Nacional Catalana B | 15-12-2019 | |||
FC Barcelona B | Pas Alcoi | 2 - 1 |
OK Liga Plata Sur | 15-12-2019 | |||
Fd Cassanenc | Ch Castellet | 3 - 4 |
Primera Catalana A | 15-12-2019 | |||
Ce Arenys De Munt B | Cp Jonquerenc | 2 - 3 |
Primera Catalana A | 15-12-2019 | |||
Chp Bigues I Riells | Ch Lloret B | 7 - 7 |
Primera Catalana A | 15-12-2019 | |||
Hc Sentmenat | Cp Masies Voltrega | 2 - 4 |
Primera Catalana A | 15-12-2019 | |||
CE Vendrell B | Igualada Hc B | 4 - 6 |
Primera Catalana B | 15-12-2019 | |||
CE Lleida Llista Blava B | Sd Espanyol | 6 - 2 |
Primera Catalana B | 15-12-2019 | |||
Ce Cornella | CP Congres B | 6 - 3 |
Primera Catalana B | 15-12-2019 | |||
Cp Bell-Lloc | Cp Sitges | 2 - 2 |
Primera Catalana B | 15-12-2019 | |||
Reus Deportiu B | Cp Riudoms | 4 - 1 |
Primera Catalana B | 15-12-2019 | |||
CP Areces | CP Gijon | 5 - 3 |
Spain - Asturias | 15-12-2019 | |||
Oviedo Roller HC | CD Patinalon B | 14 - 2 |
Spain - Asturias | 15-12-2019 | |||
Oviedo Booling HC Club B | CP Cuencas Mineras | 9 - 6 |
Spain - Asturias | 15-12-2019 | |||
Cp Las Rozas | Tres Cantos Pc | 5 - 4 |
Spain - Madrid | 15-12-2019 | |||
Rc Jolaseta B | Cp Burgos | 8 - 7 |
Spain - Norte | 15-12-2019 | |||
Santutxu Ht | Cd Aurrera | 5 - 3 |
Spain - Norte | 15-12-2019 | |||
RS Tenis | CD Lagunak | 4 - 3 |
Spain - Norte | 15-12-2019 | |||
CP Laguna Negra | Alcaniz CP | 6 - 5 |
Spain - Norte | 15-12-2019 | |||
NS Ilha Terceira | UDC Nafarros | 4 - 6 |
Taca de Portugal | 15-12-2019 | |||
CP Calafell | Ce Lleida Llista Blava | 4 - 2 |
OK Liga | 17-12-2019 | |||
Ch Palafrugell | Igualada HC | 3 - 7 |
OK Liga | 17-12-2019 | |||
CE Noia | Cp Vic | 5 - 2 |
OK Liga | 17-12-2019 | |||
FC Barcelona | Ch Lloret | 7 - 2 |
OK Liga | 17-12-2019 | |||
Reus Deportiu | HC Liceo | 1 - 4 |
OK Liga | 17-12-2019 | |||
Ch Caldes | Girona Ch | 2 - 2 |
OK Liga | 17-12-2019 | |||
Cp Taradell | Cp Voltrega | 0 - 6 |
OK Liga | 17-12-2019 | |||
SL Benfica | UD Oliveirense | 8 - 3 |
1a Divisao | 18-12-2019 | |||
AD Valongo | Sporting CP | 2 - 3 |
1a Divisao | 18-12-2019 | |||
Ass Juventude de Viana | OC Barcelos | 3 - 4 |
1a Divisao | 18-12-2019 | |||
AE Fisica e Desportiva | FC Porto | 0 - 6 |
1a Divisao | 18-12-2019 | |||
Follonica Hockey | AS Sandrigo | 7 - 5 |
A1 | 18-12-2019 | |||
ASDH Amatori Sporting Lodi | Roller Scandiano | 7 - 2 |
A1 | 18-12-2019 | |||
HRC Monza | GSH Trissino | 2 - 7 |
A1 | 18-12-2019 | |||
ASH Valdagno | ASD Hockey Breganze | 2 - 4 |
A1 | 18-12-2019 | |||
ASDH Sarzana | ASDH Bassano | 9 - 3 |
A1 | 18-12-2019 | |||
HC Forte dei Marmi | Correggio Hockey | 5 - 1 |
A1 | 18-12-2019 | |||
GeieG B | Fd Cassanenc | 0 - 6 |
Primera Catalana A | 18-12-2019 | |||
Ch Palafrugell B | Cp Vic B | 3 - 3 |
Primera Catalana A | 18-12-2019 | |||
Leon Prado | Estudiantil San Miguel | 6 - 3 |
Liga WSS Chile | 19-12-2019 | |||
Thomas Bata | Universidad de Chile | 5 - 3 |
Liga WSS Chile | 19-12-2019 | |||
Reus Deportiu | Girona Ch | 3 - 0 |
OK Liga | 19-12-2019 | |||
SK Germania Herringen | RSC Darmstadt | 4 - 1 |
1 Bundesliga | 21-12-2019 | |||
CD Paco de Arcos | SL Benfica | 4 - 5 |
1a Divisao | 21-12-2019 | |||
UD Oliveirense | HC Turquel | 4 - 0 |
1a Divisao | 21-12-2019 | |||
Sporting CP | HC Braga | 6 - 1 |
1a Divisao | 21-12-2019 | |||
OC Barcelos | AD Valongo | 3 - 2 |
1a Divisao | 21-12-2019 | |||
AE Fisica e Desportiva | HC Os Tigres | 3 - 4 |
1a Divisao | 21-12-2019 | |||
AD Sanjoanense | Ass Juventude de Viana | 6 - 1 |
1a Divisao | 21-12-2019 | |||
AD Os Limianos | GDC Fanzeres | 5 - 1 |
2a Divisao Norte | 21-12-2019 | |||
Escola Livre | AA Espinho | 4 - 2 |
2a Divisao Norte | 21-12-2019 | |||
SC Marinhense | Juventude Pacense | 9 - 6 |
2a Divisao Norte | 21-12-2019 | |||
HA Cambra | AA Coimbra | 5 - 3 |
2a Divisao Norte | 21-12-2019 | |||
Famalicense AC | Clube Infante de Sagres | 6 - 4 |
2a Divisao Norte | 21-12-2019 | |||
AJ Salesiana | SC Tomar | 2 - 6 |
2a Divisao Sul | 21-12-2019 | |||
Biblioteca IR | Parede FC | 4 - 8 |
2a Divisao Sul | 21-12-2019 | |||
HCP Grandola | GRF Murches | 6 - 1 |
2a Divisao Sul | 21-12-2019 | |||
SC Torres | HC Sintra | 8 - 4 |
2a Divisao Sul | 21-12-2019 | |||
Juventude Ouriense | UF Entroncamento | 6 - 4 |
3a Divisao Centro | 21-12-2019 | |||
FC Oliveira do Hospital | HC Ponta Delgada | 3 - 3 |
3a Divisao Centro | 21-12-2019 | |||
HC Santarem | Maritimo SC | 3 - 9 |
3a Divisao Centro | 21-12-2019 | |||
HC Marco | HC Santa Cruz | 7 - 2 |
3a Divisao Norte | 21-12-2019 | |||
Follonica Hockey | Correggio Hockey | 5 - 2 |
A1 | 21-12-2019 | |||
ASD Hockey Breganze | Roller Scandiano | 6 - 5 |
A1 | 21-12-2019 | |||
ASH Valdagno | HRC Monza | 4 - 2 |
A1 | 21-12-2019 | |||
ASDH Sarzana | GSH Trissino | 2 - 3 |
A1 | 21-12-2019 | |||
ASDH Amatori Sporting Lodi | AS Sandrigo | 13 - 3 |
A1 | 21-12-2019 | |||
CGC Viareggio | ASDH Bassano | 4 - 3 |
A1 | 21-12-2019 | |||
HC Forte dei Marmi | ASD Montebello HP | 4 - 1 |
A1 | 21-12-2019 | |||
HC Forte dei Marmi B | Montecchio Precalcino | 6 - 6 |
A2 | 21-12-2019 | |||
CP Grosseto | Cremona Hockey | 9 - 5 |
A2 | 21-12-2019 | |||
GS Pordenone | ASH Thiene | 4 - 6 |
A2 | 21-12-2019 | |||
ASD Amatori Modena | GSH Trissino B | 5 - 0 |
A2 | 21-12-2019 | |||
CP Roubaix | ROC Vaulx en Velin | 5 - 7 |
Coupe de France | 21-12-2019 | |||
PA Crehen | RHC Lyon | 0 - 5 |
Coupe de France | 21-12-2019 | |||
Nantes ARH | SPRS Ploufragan | 4 - 2 |
Coupe de France | 21-12-2019 | |||
US Coutras | LV La Roche sur Yon | 2 - 5 |
Coupe de France | 21-12-2019 | |||
Biarritz Olympique | SCRA Saint Omer | 0 - 5 |
Coupe de France | 21-12-2019 | |||
CS Noisy le Grand | HC Quevert | 6 - 3 |
Coupe de France | 21-12-2019 | |||
RC Dolois | Poire Roller | 1 - 3 |
Coupe de France | 21-12-2019 | |||
SA Merignac | HR Aix les Bains | 9 - 1 |
Coupe de France | 21-12-2019 | |||
Estudiantil San Miguel | Leon Prado | 0 - 2 |
Liga WSS Chile | 21-12-2019 | |||
Universidad de Chile | Thomas Bata | 5 - 6 |
Liga WSS Chile | 21-12-2019 | |||
RC Biasca | RHC Dornbirn | 2 - 2 |
LNA | 21-12-2019 | 2-3 after e.t. | ||
Ch Caldes | Cp Taradell | 7 - 1 |
OK Liga | 21-12-2019 | |||
Ch Palafrugell | Cp Vic | 2 - 1 |
OK Liga | 21-12-2019 | |||
CP Calafell | Igualada HC | 4 - 3 |
OK Liga | 21-12-2019 | |||
CE Noia | Ch Lloret | 4 - 0 |
OK Liga | 21-12-2019 | |||
C Cia de Maria | Cp Tordera | 1 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 21-12-2019 | |||
CAA Dominicos | Rc Jolaseta | 3 - 7 |
OK Liga Plata Norte | 21-12-2019 | |||
Oviedo Booling HC Club | Hc Alpicat | 3 - 5 |
OK Liga Plata Norte | 21-12-2019 | |||
Cp Vilafranca | Cp Manlleu | 1 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 21-12-2019 | |||
Cp Vilanova | HC Liceo B | 6 - 3 |
OK Liga Plata Norte | 21-12-2019 | |||
Cd Santa Maria Del Pilar | Phc Sant Cugat | 2 - 2 |
OK Liga Plata Sur | 21-12-2019 | |||
Chp Sant Feliu | CE Vendrell | 5 - 8 |
OK Liga Plata Sur | 21-12-2019 | |||
Cp Rivas Las Lagunas | Cp Las Rozas | 2 - 3 |
OK Liga Plata Sur | 21-12-2019 | |||
Shum Macanet | FC Barcelona B | 3 - 2 |
OK Liga Plata Sur | 21-12-2019 | |||
Hc Sant Just | Cp Alcobendas | 2 - 2 |
OK Liga Plata Sur | 21-12-2019 | |||
Pas Alcoi | HC Burguillos | 8 - 0 |
OK Liga Plata Sur | 21-12-2019 | |||
Hc Raxoi | Traviesas Hc | 7 - 4 |
Spain - Galicia | 21-12-2019 | |||
Hc Borbolla B | Escola Lubians B | 6 - 3 |
Spain - Galicia | 21-12-2019 | |||
Ch Compostela | CAA Dominicos B | 5 - 2 |
Spain - Galicia | 21-12-2019 | |||
Escola Lubians | HC Borbolla A | 3 - 1 |
Spain - Galicia | 21-12-2019 | |||
Iruna HP | Rc Jolaseta B | 18 - 1 |
Spain - Norte | 21-12-2019 | |||
Cp Burgos | Gurutzeta Pt | 4 - 2 |
Spain - Norte | 21-12-2019 | |||
CP Laguna Negra | Rs Tenis | 5 - 7 |
Spain - Norte | 21-12-2019 | |||
Cd Aurrera | UD Loyola | 5 - 7 |
Spain - Norte | 21-12-2019 | |||
FC Porto | Riba de Ave HC | 10 - 5 |
1a Divisao | 22-12-2019 | |||
AD Valongo B | Valenca HC | 2 - 3 |
2a Divisao Norte | 22-12-2019 | |||
ACR Pessegueiro do Vouga | HC Mealhada | 3 - 3 |
3a Divisao Centro | 22-12-2019 | |||
CD Cucujaes | SC Leiria e Marrazes | 2 - 2 |
3a Divisao Centro | 22-12-2019 | |||
ACR Santa Cita | CA Feira | 2 - 2 |
3a Divisao Centro | 22-12-2019 | |||
ACD Gulpilhares | CAR Taipense | 1 - 2 |
3a Divisao Norte | 22-12-2019 | |||
HC Maia | CP Sobreira | 4 - 1 |
3a Divisao Norte | 22-12-2019 | |||
HC Paco de Rei | CRPF Lavra | 1 - 5 |
3a Divisao Norte | 22-12-2019 | |||
CD Povoa | USC Paredes | 6 - 4 |
3a Divisao Norte | 22-12-2019 | |||
ED Viana | ACD Vila Boa do Bispo | 12 - 4 |
3a Divisao Norte | 22-12-2019 | |||
Os Corujas GCC | UDC Nafarros | 3 - 1 |
3a Divisao Sul | 22-12-2019 | |||
CD Boliqueime | CF Estremoz | 13 - 3 |
3a Divisao Sul | 22-12-2019 | |||
CD Paco de Arcos B | APAC Tojal | 7 - 3 |
3a Divisao Sul | 22-12-2019 | |||
UD Vilafranquense | Juventude Azeitonense | 10 - 5 |
3a Divisao Sul | 22-12-2019 | |||
Sport Alenquer e Benfica B | HC Vasco da Gama | 4 - 3 |
3a Divisao Sul | 22-12-2019 | |||
Parede FC B | GD Fabril | 4 - 1 |
3a Divisao Sul | 22-12-2019 | |||
RC Vordemwald | JRC Geneve | 7 - 4 |
LNB | 22-12-2019 | |||
Ce Lleida Llista Blava | Cp Voltrega | 4 - 2 |
OK Liga | 22-12-2019 | |||
CE Arenys De Munt | CH Mataro | 2 - 0 |
OK Liga Plata Norte | 22-12-2019 | |||
CP Gijon | Centro Asturiano | 10 - 2 |
Spain - Asturias | 22-12-2019 | |||
Cd Urdaneta | Cd Mundaiz | 4 - 2 |
Spain - Norte | 22-12-2019 | |||
CD Lagunak | Santutxu Ht | 4 - 9 |
Spain - Norte | 22-12-2019 | |||
|